Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drakmusz

    őstag

    válasz Sirandrish #62023 üzenetére

    Azért ebben a gondolatmenetben van egy kis hiba.Ha valakinek nincsen szeme észrevenni a témákat,akkor szinte mindegy is a technika.Sok fotós oldalra töltögetek fel(persze szerkesztett képeket),és érdekes dolgokat látni.Már a múltkor is írtam,megférünk egymás mellett.Van aki csak szimplán kattintgat,van aki más látásmódot használ.Ezért is jó ez a közösség,sokfajta egyéniséggel.Nem tudok most linkelni,de például a Gül Baba utcáról készített képemen igencsak elcsodálkozott egy fotós.Először beillesztette a sajátját,amit 3 éve fotózott.Szinte centire megegyező helyről csináltuk,kérdezte is hogy milyen optikát használtam.Volt nagy meglepődés.....
    Ezzel csak azt akarom mondani hogy ha az ember elkerüli a technikai buktatókat,akkor igen jó végeredményt tud elérni mobillal is!!Nem kell ehhez egyből több százezres gépet vásárolni,az alapok elsajátításához a telefon is bőven elég!Ez a kinek a kamerája jobb a telefonjában vita pedig teljesen felesleges.Nincs tökéletes kamera,vannak viszont nagyon kiegyensúlyozottan teljesítők.A topikban szinte mindegyik megtalálható.Én személy szerint meg azért nem töltök fel soha virágfotókat,mert akkor le kellene feküdnöm a földre.Néha így is sérültnek néznek.....😁
    Bocs a hosszúságért!!!Béke!!

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák