Hirdetés

Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz [CS]Blade2 #38927 üzenetére

    Ez sztem nem igaz :(
    Nincs pénz, nincs szponzor...sztem szenzáció sem lesz, de ne legyen igazam. Mert a McLaren-s Kimi tetszett.
    Kimi-nek elfogyott a pénze....mi másért jönne vissza a lesajnált F1-be? ...ugyan úgy kellenek a szponzori reklámok/pofavizitek/összejövetelek. ...és ugyan olyan minden.
    Azt mondta hogy a rally sokkal jobb, tehát akkor azért jött el onnan, mert eddig volt pénze arra hogy saját magát versenyeztesse...teszem hozzá ezzel nincs egyedül, Solberg ugyan ezt csinálja csak sokkal jobban.
    Kimi a pénzért jött vissza, támogatói valszeg nem pénzerősek (ezért meglepne ha Petrov menne).
    Semmilyen nagy pénzeket nem hoz sztem Kimi érkezése....hozhat, mert még is csak világbajnok, de ahogy elment, nulla motivációval és halovány eredménnyel, most megspékelve a kihagyás miatti ritmusvesztéssel, sztem reálisan nézve nem jelent sokat.
    Petrov-nál valszeg gyorsabb lesz, motiválni Kimi nem tud, hiszen maga sem volt az, és ha a pénzért jött vissza ahogy sejtem, akkor most sem lesz.
    Viszont lesz 7 világbajnok....ami jó, és azért Kimi gyors és tehetséges, sokkal jobb mint Bruno.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák