Hirdetés

  • Stellar Blade - Túl az 1 millión

    gp Külön érdekesség, hogy a Metacritic oldalán a felhasználók ennek a PS5-ös játéknak adták a legjobb pontokat.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Aktív témák

  • Karma

    félisten

    Nosss...

    A CrystalDiskInfo egyáltalán nem látja a RevoDrive-ot, haha.

    A Hard Disk Sentinel látja mindkét SSD-t külön, mindkettő 100%-os, futottak 192 napot. Semmi hibára utaló jel.

    Az eseménynaplót átnéztem, csak az Ntfs felől jött hiba, pl.:

    A corruption was discovered in the file system structure on volume C:.The Master File Table (MFT) contains a corrupted file record. The file reference number is 0xc000000052864. The name of the file is "\Windows\System32\LogFiles\WMI\RtBackup\EtwRTEventlog-Security.etl".

    És annyira nem is gyakori, bár az elmúlt 7 napban volt kettő ilyen is, ugyanez a fájl. Előtte 30-án spammelte tele a naplót, akkor "The exact nature of the corruption is unknown. The file system structures need to be scanned and fixed offline." volt a hibaüzenet.

    Viszont az újraindulást lehet valami más okozza. Spammeli a logot egy bizonyos ATIeRecord, "ATI EEU Client event error" üzeneteket okádva, elég sokat.

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

Aktív témák