Hirdetés

Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    sziasztok, hugom laptopjába megadta magát a winchester(ráesett egy tárgy)ha valakit érdekel

    és arra gondoltam ha már így alakult SSD-t is lehetne venni bele, neki nem kell olyan nagy tárhely, szerintem egy 40GB vagy 64 GB-os is jó lenne neki, 10 lepedő egy új noti HDD, 20 egy alap SSD

    1. kérdésem: egy WIN7 home prémium+office+google chrome mennyi helyet foglal el a winchesterből? (az én gépemen XP van és a notin ugye már nem tudjuk megnézni) Mert ha mondjuk 20 GB, akkor marad neki tizenvalahány GB az adatainak, ami tök jó mert se nem játszik se nem pakol rá filmeket, de azért legyen pár gigabyte-ja

    2. melyik a legjobb ár/értékű a 40 gigás és 64 gigás mezőnyből? az a 64 gigás Buffalo mennyire éri meg egy noti HDD-hez? vagy a 40 gigás intel inkább?

    3. egy AMD laptop jól kezeli az SSD-ket?

    4. egyáltalán megéri? mit nyerünk? nyilván gyorsabb lesz, de ahhoz fényévekkel kell gyorsabbnak lennie hogy a lapijára költött pénz egy tizessel több legyen(mint említettem nála 40 vagy 64 gb elegendő, tényleg csak youtubeozik, meg gépel)

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Aktív témák