Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • umiki

    tag

    válasz divot #470 üzenetére

    Köszönöm az érdekes információikat. Az Európai Parlament ... tagjaként, ellen fogok szavazni az összes olyan bizottságnak, amelyben Kovács László urat Magyar bizottsági tagként jelölik. Egyetértek azon álláspontjukkal, miszerint (ő) a kommunista múltjával teher Európának.
    Baráti üdvözlettel,

    Köszönet az önök által küldött információkért. Szomorú történet. Az EPP-ED-ben erősen Kovács ellenében érveltem, bemutattam mindezekat az információkat, kiegészítve az 1968-as Warsói szerződés általi Cseszlovák megszállással kapcsolatos álláspontjával (során betöltött poziciójával?) (Ez a mondat nagyon gázos, lehet, hogy nagyon félre fordítottam, várj más javaslatot is rá). Nyomást gyakorolnak rám, hogy fogadjam el a bizottságot egészében, és azután utasítsuk vissza Kovácsot, de ne politikai okolból, hanem szakmai gyengesége miatt.
    Majd meglátjuk.
    Köszönöm az együtműködésüket.

    Nagyon köszönöm. Ezek az információk nagyon felkavaróak. Minthogy Kovácsnak meghallgatása lesz (kérdeznünk kell Kovácstól): Van-e olyan speciális kérdés, amelyet csak velem közölnének, és amelyik meg is lepnheté őt és lehetetlen helyzetbe is hozhatná?

    Remélem a szövegeket legális forrásból szerezted (magánlevelezésnek tűnik)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák