Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Ez botrány! Megérkeztem Munfayl-ba, és sehol a fogadó bizottság, sehol az ünneplő tömeg, amely a meghatottságáról, és megtiszteltségéről biztosítana, miközben a kormányzó, átadná a főváros kulcsait, de még csak egy matek felelést megúszni akaró kisiskolás osztály sem fogadott. Össz egy hajléktalan volt a helyszínen, aki meglehetősen otromba stílusban jelezte, hogy húzzak onnan, az az ő kukája. És most ne jöjjön nekem senki olyan átlátszó álkifogással, hogy nem szóltam előre, meg hogy hajnali fél négy volt, és különben is szólóban voltam, stb. Ez csakis valami birodalmi aknamunka eredménye lehet! :U
    Viszont most nem nagyon tudom, mit kezdjek magammal, a CZ-ket kicsit eluntam, a RES-ekhez inkább nem mennék(vadászati tilalom van az aszteroidákra, ilyenkor van a párzási időszak náluk), Strong USS-eket csinálgattam, de az elég lassú jövedelem forrás. A küldetéseken gondolkozom, viszont arra meg azt mondjátok, hogy bugos. Hol megvan a kuncsaft, hol nem, márpedig a meddő keresgélés az elég hervasztó. Javult ez a helyzet valamit szerintetek?
    Vagy egyéb érdekes ötlet?
    -
    -
    rtitusz - A CZ Mat Zemlya-ban volt, de most ott is kitört a béke

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák