Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Diopapa #4749 üzenetére

    Köszi a finom kioktatást, de nem erre céloztam. A régi játékoknál magával a játékkal játszottam, míg sok mai játéknál, pl assassin creed töltelék, vagy wot féle gyűjtögetss és fizess mechanika ahol a játékidő 70%-ra felesleges és nem igazi élményt adó dolgokra megy el. Erre irányult a kérdésem hogy ez mennyire érinti ezt a játékot. Mert aki ahogy írod a régi játék örömét keresi azt a hideg rázza ki ezektől az újkori elemektől. Felesleges magasan hordani az orrodat, nyugodtan írd le ha tévedtem, látatlanba hogy a fenébe ne tévednék, csak a hozzászólások elég vegyesek a topikban és nem nagyon jön le egy egységes kép nekem. De akkor rakj mellé infot is, pl a felfedezésnél még elfogadom hogy nagyon sok játékidő kuka, oké, lehet zenéthallgatni közben és relaxálni, simán elfér ez az elem a játékban. De magára a többi részre mennyi energia maradt a fejlesztőknek? Az off line játékban van bármi story, vagy teljesen szabad játék alapon megy, menj és csinálj amit szeretnél? Ha ez így van nem unható meg baromi hamar?

    Az irányításra kaptam választ köszönöm, ez megnyugtató.

    ui.: Egyébként egy egyszerű példa: androidos tableten a galaxy on fire 2 hd-t tök szívesen játszottam végig, abban aztán semmi bonyolult nem volt mégis szórakoztatott és nem nem a mai cod10-re épül mert egy régi cím feldolgozása volt. Sok mai játék feleslegesen megy el olyan részletekbe ami már inkább nyűg számomra mint előny, a star citizennél pontosan látom hogy nem nekem való, mert az én értékrendemben az már túlságosan sok, nem szórakoztat eléggé, nem játéktartalom van benne, hanem technikai. Jobban nem tudom leírni mi a problémám..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák