Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nissifer

    tag

    Na úgy látom, megy a rinya rendesen. :)
    Igazándiból én a kihívást szeretem.. és ezért biztosan meg fognak kövezni páran, de leginkább attól tartok, hogy megint már rövid távon is annyi pénzem lesz, hogy egyszerűen nem tudom elverni semmire se, valamint túl hamar "halhatatlan" leszek. Amúgy meg úgy tervezem, hogy 2020-ig játszom az Elite Dangerous-szel. (Addig Isten segedelmével kijön az új Fallout. :D ) Szóval, bármilyen parasztmódon húzgálják a csúszkákat a tervezők, engem nem érint meg. Elfogadom a játékot olyannak, amilyen... mert elhatároztam, hogy kibaszottúl jól fogom magam érezni űrbéli kalandozásaim során, és ezen rajtam kívül senki és semmi nem tud változtatni, én meg magamtól nem akarok. :P :D "Jajj, csak 3%-ot lehet fogni a kereskedéssel, abba is fogom hagyni a játékot.. " durcizós picsogás helyett a "szűkösség" ténye engem baromira motivál, erővel tölt fel. Ezért örömmel üdvözlöm pl. azt a feature-t is, hogy fizessen a hajó elhasználódásért a parancsnok! :D És bízom, abban , hogy idővel egyre több "nehezítő körülményt" belepakolnak a játékba, nehogy már pár hónap után túlságosan elkényelmesedjünk! :D

Új hozzászólás Aktív témák