Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peppo

    őstag

    válasz pcnet #43081 üzenetére

    Igazából ma egy nap alatt össze lehet szedni egy FC árát modulokkal és 1-2 év fenntartási költséggel is. Mióta a tojást megtalálták, kb. ott "bányászik" mindenki, és 0,5-1 milliárd/per órás hozamokat érnek el. Én is egy hete vettem meg az FC-t, fel is szereltem, plusz egy rakás hajót raktam még mellé, és megint annyi pénzem van, mint előtte.
    Materialt is lehet gyorsan szedni, bár tény, hogy monoton az a módszer is, viszont eléggé produktív.
    Önmagában a shield mérnököltetése még nem sokat segít. A shield boostereket is kell, akkor lesz az igazi. Az némileg több material, de az sem vészes, és ha egyszer megvannak, akkor már bármelyik hajóra át lehet őket tenni. És onnantól egészen más a harc.

    Az a helyzet, hogy ma már nagyon gyorsan elérhető a játékban kb. bármi. (Legtovább talán a combat elite rang tart.) A régi játékosok éppen ezt a túlzott gyorsaságot tartják rossznak, az újaknak meg még ez sem elég gyors. Így legyen okos a fejlesztő. :D

    Azt viszont én is úgy gondolom, hogy a játékban sokkal több lehetőség lenne, de a fejlesztők ezt nem használják ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák