Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz pcnet #39213 üzenetére

    "elég unalmas, hogy kb 2 napig túrom a bolygót materialért amit egy este alatt ellövök"

    Valószínűleg ott hibázod el, hogy vasat, sulphurt, carbont meg nikkelt mész gyűjtögetni. Sosem az ilyesmit kell keresgélni, hanem a hozzájuk tartozó legritkább ásványokra kell rámenni(selenium, ruthenium, yttrium, tellurium). Kinézed az eddb-n a legzsírosabb lelőhelyet, és szerencsétől függően 40 perc- másfél óra alatt egy jó időre kész is vagy. A példa kedvéért: Ha akár csak egy db mondjuk ruthenium ásványt találsz, az ugye 3 db-nak számít. Azt a hármat meg az első mati kufárnál* máris 81 db sulphurra tudod elseftelni. Márpedig némi szerencsével 1-2 h alatt legalább 30-40 db össze kell hogy jöjjön belőle, amiből mondjuk 30 db begyűjtése esetén 30x3=90db lesz a tárolónkban, és ezt a 90db rutheniumot összesen 90x27=2.430db sulphurra lehet elseftelni. Így ha leürül a sulphur készlet, csak elugrassz a legközelebbi mati-traderhez, és néhány rutheniumért cserébe megint a max 300-ig toltad fel a sulphur készletet. És persze amíg a legritkább ásványokat kapirgálod, addig egy rakás egyéb használható anyagot is össze tudsz gereblyézni.
    Én már egy jó ideje kicsit sem spórolok, lövök, ami a csövön kifér, pedig a frag-ek igencsak mohón zabálják a cuccot, még az MC-nél is falánkabbak. És ennek ellenére több mint egy hónapja nem kapirgáltam. Néha pedig amúgy is rám jön, hogy csak úgy különösebb odafigyelés nélkül játszogassak, és olyankor srv-be pattanok, és összegyűlik ami kell. Annyi nyersanyagom van, hogy világháborút lehetne nyerni vele. :K
    Sok fegyvert kipróbáltam már, de az MC+frag messze a legdurvább, és a legkevésbé energia zabáló, és hőtermelő cucc, ami csak létezik a galaxisban, a helyedben én semmiképp nem cserélném le szánalmas lézerekre, vagy egyéb "csiklandozó masszírgépekre". :N

    * Ha hónapok óta nem játszottál, talán nem tudod, hogy vannak material trader-ek, ahol adott szabályok szerint lehet materialokat cserélgetni, ha meg tudsz róluk, vedd tárgytalannak ezt a kieget.

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák