Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K.Andras.Vfx

    tag

    válasz mrzed #38913 üzenetére

    Pedig csak abban van lóvé a robbantásos bányászatban. Én tegnap 460 milliót csináltam bányászattal kb 3 óra alatt egy krait MKII-vel, szerintem az a legjobb bányászhajó, fürgébb és mozgékonyabb jobban manőverezhető mint a python, sokkal nagyobb a kilátás oldalra és lefele is látod melyik aszteroidát volna értelme megnézni miközben a pulse wave-t nyomkodod, sokkalta nagyobb a tér amit belátsz. :K

    A legjobb bányász taktika meg az, hogy kb 1-2 ezer méterrel a hotspot ikonja mellett-alatt-felett kell az aszteroid mezőben "leszállni", és akkor azaz ikon lesz majd az "irány", hogy ne összevissza kóvályogjon az ember legyen valami fix támpont. Ikon felé haladva pulse wave nyomogatás (nem fogsz eljutni az ikonig mert addigra rengeteg robbantható aszteroidát lehet kibányászni), megtelik a hajó anyaggal cucc elad, újra. Nekem így nagyon sűrűn adogatja, soha nem érek el a hotspot ikonjáig és mindig megtelik a hajó. Ha idővel csökken a hozam lehet kijjebb leszállni az ikontól, 2-3 ezer méterre és így tovább. No meg persze nem árt saját bányászható gyűrűt keresni, ne olyat ami be van írva valami fórumba mert az már ki van kotorva. Dögivel lehet találni bányászható gyűrűt, mivel iszonyat sok "gázbalhés" bolygó van.

    De amúgy egyéb dolog is befolyásolja a bányászkodást, pl ha a gázbolygó sötét oldalán van a hotspot, akkor nehezebb észrevenni a megfelelő aszteroidákat, a napos illetve fényes oldalon viszont 100%-ék biztonsággal megmondom melyikbe van void opal anélkül, hogy ráküldenék egy prospektor limpetet. És ahol én bányászok változik ez is, ugye kering a nap körül a gázóriás így van amikor árnyákban van amikor meg fényben van a lelőhelyem. :DDD

    Itt az én bányász build-em Krait MKII-re.

Új hozzászólás Aktív témák