Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • okyoky

    tag

    válasz gentlelynx #37815 üzenetére

    Robigo - Sothis, Sirius Atmospherics turistautak.
    3 frakció van csak az állomáson, hamar jóban lehet velük lenni.
    Beluga, 11 kabinnal, semmi más opcionális modul nincs, 1 HeatSink Launcher.
    4 db 4személyes economy, 1x8eco, 3x8business, 3x16business kabinok.
    A nagyokba 2.5-2.7M az utiköltség, 1 kicsikbe 1.3-1.6M. körönként 24M körül.
    15-17 perc egy kör, attól függ, milyen gyorsan szeded össze a küldiket, és induláskor kerülnöd kell-e a hiperugrás előtt.
    Nem foglalkozok az illegalokkal, felveszem azokat is, ezért SR felszálláskor(nem biztos, hogy kellene), és leszálláskor is. Így DC nem játszik, és Shield se kell.
    3-4 körönként azért meghúzom a kasztnit, és dukkózni kell, 2-3K, nem nagy összeg.

    Egyszer félálomban csináltam az utolsó körömet, majdnem IPSZ előléptetést ért:
    Már felszálláskor bezúztam a farkát a rácsokon, mert egy T10 elől gyorsan akartam kitérni.
    Visszafelé kértem dokkolási engedélyt, de nem kaptam, viszont nem is vettem észre csak a tresspass warningot. A sebességem miatt beúsztam az állomásra, ott megfordultam, majd kimentem, minden műveletnél amortizálva a gépet. Valamivel 50% fölötti hullal szálltam le, plusz kilencen bontották a kontraktot. 15K körül volt a javítás és csak 5M a bevétel a lelépők miatt.

Új hozzászólás Aktív témák