Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Azumi?

    csendes tag

    Ja, apropó Rhea! Az itt folyó passangeres küldiket ugyan nerfelték a közelmúltban, de azért olyan 10 milla körüli köröket azért össze lehet szedni, így egy óra alatt akár 30/40 millió is ütheti a markát a bátor buszsofőrnek. (Nem véletlenül vannak itt olyan sokan...) A rankhúzás szintén egész jól megy itt ezáltal, már aki a fednél akar jó pontokat szerezni. A másik kitűnő dolog itt a combat mission-ök szép száma. Vannak assassinate küldik, itt ugye likvidálni kell egy kalózt, vagy valami hasonló arcot. Ezek 2 milliós küldik általában, corvetteket, kondákat kell rendszerint elpukkantani, és gyakran kísérőjük is akad, nem árt a jól felszerelt combat ship.
    Aztán vannak a mészárlásos küldik. Na ezek 10/20/30 milliós feladatok, akár 100 hajót kell itt megsemmisíteni, és igazán jól lehet szórakozni általuk. Azt kell tudni róluk, hogy a környékbeli rendszerek frakciói mindenhol háborúznak egymással. Na ezek akarják likvidálni a másik frakció hajóit, akár százasával. A célpontok CZ-kben vannak, de nem kell frakciót választani a belépéskor, hanem kijelölni és megtalálni köztük a mission target-et, rálőni, és a többi már megy is, mintha a CZ-kben. Azért írtam ezt le, mert először én 18 órán keresztül kerestem/kutattam a célpontokat, mire rájöttem erre. Aztán már csak 53 hajóig jutottam, mert lejárt a küldetés ideje. :((

    Üdv:
    A

Új hozzászólás Aktív témák