Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz Felhőtakaró #33773 üzenetére

    Utána néztem hogy mi ez a wing. Jó kis online funkció. :)
    Viszont én nem hiszem hogy ragaszkodnék most ehhez. (A hangos csetelés nem is játszik nálam a hallássérülésem miatt. :( ) Soloban nyomom perpill és megtervezésem szerint 1-2 hónap alatt visszaérek a Sol-ba és amikor van időm, akkor játszom. (és közben nem tudom a te szabadidő beosztásod. Lehet hogy időközben még annál is messzebbre kerülnék tőled. (vagy lemaradok. :) ) Ráadásul 54 fényéveket ugrok, 60-70%-ban pedig csak dudálok. mondjuk utána szeretnék nézni hogyan kell hatékonyan keresi az földszerű és vizi bolygókat is... Nem is tudom igazán a megkülönbözhetőséget a bolygók fénye és a csillagok fénye között, a "mozgásukon" kívül. (távolról meg nem is lehet nagyon észrevenni a mozgást) Csak annyi rémlik hogy a bolygók sárgásabbak, de több nem. Sűrű csillagok közt amúgyis elég nehéz lehet...

    To.ca, Duvi: Most már mind1. :) Már elugrottam onnan, kb. 120 Ly-re. (Járt volna valami (nagyobb) bónusszal a lescannelése?)

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák