Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz orientcx #32933 üzenetére

    "de sztem előbb landolhatunk légkörrel rendelkező bolygón, minthogy gyalogolhatunk"

    Na igen. Ezt egyébként nem teljesen értem. Sokan mondják, hogy az atmospheric landing sokkal fontosabb és tök egyértelmű, hogy előbb kéne jöjjön. Lehet, hogy csak én vagyok ennyire korlátolt, de mi értelme hatalmas, idegen fák között egy üvegkupolában gurulni? Más lenne a hang és az érzés, mint ha közvetlen, mondhatni testközelből tapasztalnánk a környezetet. Meg... ne mondja már nekem senki, hogy nem lenne abszurdum, hogy mint ha csak egy ilyen elektromos autós öreg mami gurulnánk a fűben. Szerintem egyértelműen az FPS mód kéne előbb. Bár, ahogy a multicrew-t implementálták könnyen eltudom képzelni, hogy az imént említett kantintól fülkéig történő rohangálásnál többet nem tudnának felmutatni. Az elmúlt időszak media munkája a sok hű-hú semmiért érzetet idézi, amit a legújabb 2.4 teaser is mutat. A teaser 80%-a nem mutat új felvételt, sőt javarészt játékosok felvételei vannak rajta, egy jelenetben látunk egy szürkébb thargoid hajót, ahogy lasszózza a Corvettet. És elvárják, hogy elájuljunk. A multi-crew is úgy fel volt hypeolva :D Emlékszem, hogy egy streamben 1 órán át néztük, ahogy Sandi és Ed wanted NPC-ket lődöz multicrew-olt turrettel (harmat gyenge hatással) egy kittelt Corvetteben. Azt mindenki hajladozott a hype vonat szelében. Remélem jobb idők jönnek.

Új hozzászólás Aktív témák