Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz Vesa #32256 üzenetére

    Mondtam egy szóval is, hogy zavar ha úgy tolod? Azt mondtam, hogy nem értem a felfogást. Nap mint nap ugranak le hidakról, azt sem értem. Persze, megvan a véleményem, de nem akarom megváltoztatni az övét. Ami viszont érdekel, hogy egy új, sőt jelen esetben az Openra nyitott játékosnak mindenképpen tudatára adjam az Open mellett szóló érveket, ahelyett, hogy csak egy oldalról, az Opent egyenesen rühellő - enged meg, hogy a te szavaddal éljek - antiszociális játékosok szintén antiszociális játékmódra sarkalják. Mintha ezt mondanád - szintén a te szavaiddal élve: "semmi kedvem másokkal találkozni mert antiszociális vagyok, nem érdekelnek mások, sőt, kifejezetten idegesítenek mások", úgyhogy gyere és te is legyél antiszociális, mert az sokkal jobb és az emberek amúgy is gonoszak! (<ezt már én írtam hozzá, miszerint számomra, hogy jön le). És már ne is haragudj, de, hogyan tudsz valamiről vélemény alkotni, ha még sosem próbáltad? "Én még életemben nem léptem be Open-be." - de te már tudod, hogy teli van vérpistikékkel. Nyilván azon videókból informálódtál, amiket megosztottak a játékosok, de ez újfent egyoldalú, hiszen valljuk be, a játék normális menetéről nem töltenek fel annyi anyagot. Márpedig az a több. De te fogod és elítéled, egy fals infó alapján. Ez nem is zavar. De azt, hogy másokat is elvont játékmódra buzdítasz, ráadásul láthatóan alaptalanul, azt nem fogom szó nélkül hagyni.

    TLDR: Az ilyen hozzáállással nem lehet mit kezdeni, és nem is akarok. Elnézést, ha túl impulzív volt a vélemény nyilvánításom, tudom, hogy a magadfajták nem szeretik az impulzív dolgokat :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák