Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    +1 a solo-mód elleneseknek, olyan tekintetben, hogy ha ez tényleg úgy működik, ahogy írjátok...

    Amúgy meg értetlenül állok a kijelentések előtt, hogy nem lehet más játékosokkal találkozni. Mivel sokan kamionoznak, és ugyanazt az adatbázist használjuk, én rendszeresen futok össze más országbeliekkel a kereskedelmi csomópontokban.
    Néha összejön egy kis chat is.

    Az eddigi legjobb élményem is alapvetően negatív volt, mégis viccesen jött ki.
    Rábukkantam egy Fuelum nevű rendszerre, amiről azt írták, hogy a Fuel Rats otthona, nosza, fel is kerekedtem a kis T6-osommal, csurig rakodva, plusz 4 tonnányi teát kellett még küldetésként odavinni.

    SC-ben száguldva egyszer csak interdiction. Mint kiderült, egy Imperial Cutterrel campelő játékos volt, aki szó nélkül szétlőtt.
    Sebaj, visszamegyek újra. Megint ott van, ezért még SC-ben ráírok, hogy mi a helyzet, élvezi-e a játékot. Erre visszaír, hogy nagyon, és már jön is az interdictiont, amit esélytelen kikerülnöm. Azonnal szitává lő.

    Respawn (közben már olyan 5-6 milliót buktam ezzel az egésszel, mikor még csak 1-1,5 milliókat csináltam óránként).
    Vettem egy alap Eaglet, felszereltem annyira hogy beleférjen az a nyamvadt tea, és spuri vissza.

    Mondanom se kell, a srác még mindig ott campel. Ráírok, megint kiszed.

    És akkor elkezdtünk beszélgetni:

    [link]

    Ezek után újra szétlő.

    Már nagyon várom, hogy egyszer összefussak vele, olyan 200-300 játékóra múlva :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák