Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Cooper911 #16872 üzenetére

    Kösz a tippeket neked is és másnak is.
    Nagyon várom a videót.

    Kicsit alakítgattam a hajón, tettem rá két multi cannont, de nem nagyon adott harci küldetéseket és kalózokkal sem nagyon találkoztam míg tegnap belefutottam 2 kalózba egyik egy Viper volt neki is estem, kiderült hogy a társa egy Cobra elég hamar lekapta a pajzsomat de végül megúsztam.

    Lenne még pár kérdésem.
    - Hajóknál ha pirosan írja scannelés után, hogy Lawless az mit jelent? Őket ki lehet lőni? Jár értük vérdíj?
    - Vettem egy Kill Warrant Scannert ezt mindig külön használni kell vagy automatikus? Mire jó pontosan? Leírásából annyit vettem ki hogy ha nem wanted státuszú a hajó de valahol vérdíj van rajt azt kijelzi.
    - A felfedezett rendszerek térképeinek eladása hogy működik? Felfedezek egy rendszert majd 20 fényévnél távolabbi rendszerben eladom 15-20k kreditért és kész? Vagy minél távolabb megyek annál többet adnak érte?
    Erről a felfedezéses scanneléses rendszerről van valami leírás?
    - Mi a következő lépcső pénzszerzésben? A csempész küldik jók csak elég ritkák. Vannak rendszerek ahol gyakoribbak? Érdemes bemerészkednem egy elég kezdetleges Cobrával egy Combat Zonéba?

Új hozzászólás Aktív témák