Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trentaro

    tag

    Mivel vége a boldog csempészéletnek elköltöztem én is taviló-ba, de legalább összeszedtem egy pythont meg 100m költőpénzt, a felfedezéseimet az ssl állomáson leadva kaptam még értük 15 millát. 2 napja openben pythonnal az ssl küldiket csinálom, kíváncsi voltam mikor lesz az első pvp szerű akció. Valami cuccot vittem a mellettünk lévő rendszerbe, nem jut az eszembe a neve, talán LTszámok, ahol a julianna? nevű állomás árválkodik. A rendszerbe érve láttam is egy üres python kockát, mikor kiírta a jó kis magyaros hangzású nevet már éreztem, hogy itten engem megpróbálnak majd megcsinálni. :) Természetesen egy szó nélkül FSD interdirectort nyomott rám, kiszedve meg egyből lőni kezdett, a pythonom nem pvp-s, szóval leléptem előle.
    Ja, megnéztem, a kollega regisztrált parancsnok az elitedangerous.hu-n. :)

    Kérdésem: A taviló-tól 1 ugrásra lévő rendszerekben már nincs kérdés, hogy kivagy/mitcsinálsz, egyből esik mindenki egymásnak? Nincs ezzel gond, csak érdekelne, hogy mi az ssl hozzáállása a dologhoz. :) A pythonom mindenes a küldikhez, de 3db A-s shield booster, egy chaff és 2db 5-ös SCB is van rajta, meg a nagyobbik mindenes páncél, szóval ha ki is szednek de menekülőre fogom, van esély rá, hogy valami lelkes játékos/ok kicsinálnak?

    nem kötelező megadni

Új hozzászólás Aktív témák