Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #13014 üzenetére

    "Szépen bekajálta a hazai játékosközösség Hudson sületlenségeit"
    -
    Ezt kikérem magamnak, egy magára valamit is adó Fed szélhámos soha nem kajálja be egy másik Fed szélhámos sületlenségeit :N
    -
    "Hol van már Lugh-i függetlenségi háború, hajh - szépen elkentük a Fedek száját"
    -
    Lugh...Lugh....hmmm...Érdekes, nekem nem rémlik semmi ilyesmi, nem lehet, hogy Volungu-val kevered te ezt a Lugh izét? Állítólag mikor az uralkodótok néha Volunguról álmodik, még ma is futásnak ered, és úgy kell levadászni a császári botanikus kert bokrai mögül :D

    -
    Ami pedig a saját frakciót illeti, az elején mindig nagy a lelkesedés, viszont ez csak akkor működhet, ha stabilan meg is marad.
    És ha már itt tarunk, megható a birodalmi kötődésű szaktársak támogatása.....(...most szipogok...)..., és azzal a kompromisszumos javaslattal állnék elő, hogy ha az lehetséges, legyen független a frakció.(ez nem nagylelkűség, ilyesmivel nem terheli magát egy Fed szájhős), csak nem szívesen hallgatnám baphomet kolléga fogcsikorgását) :N
    -
    gigafun - "Én eredetileg is arany WC-vel kaptam a kondát"
    -
    A manóba, nekem meg csak egy használt réz bilit adtak hozzá. Máskor soha nem veszek akciós holmit :(((

    (ez az off topic kapcsoló megint elkente a számat)
    amúgy itt mindenki ilyen korán kel?

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák