Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Napok óta FDL-al CZ-zek(azt is keveset), és még csak nincs is discovery modul a hajón, ennek ellenére szépen fejlődgetek az explorer vonalon(is) Az első kép a tegnap délutáni, a második a tegnap késő esti állapot. Na erre varrjon valaki tépőzárat! Felfedezés terén max annyit produkáltam, hogy felfedeztem a mélyhűtő sarkában egy kis maradék málna fagyit, nem gondoltam volna, hogy ezt is ilyen gazdagon pontozzák :) :) :)
    -
    És ha már itt tartunk, hencegek egy keveset. Ha lassacskán is, de azért csak fejlődök ezzel az FDL-al, persze a magam Fed bugris szintjén. Úgyhogy a birodalmi hűbér urak már most kiadhatják a PP-s szállítós küldiket a vazallusaiknak nagyobb tétel alsónemű, és pelus beszerzése céljából, szükségük lesz rá(mert a szájhősködéssel sem hagytam ám fel) :K :K :K
    Egyre tovább kitartanak a SCB-k(HI CZ-zek), de továbbra is rettenetesen hiányzik egy nagyobb méretű cannon. Ha feltűnik egy konda a horizonton, természetesen azonnal rávetem magam, de azért nem olyan felhőtlen lelkesedéssel, mint anno az 1.3 előtt a Pythonnal. Ilyenkor mindig van bennem egy kis feszültség, és a legtöbbször SCB-t is kell használnom. A konkurencia Pythonjai is erősebb lézereket kaptak(az eddigi fegyverzetükkel egy kirakatüveget sem igen tudtak volna betörni), és bizony velük is vigyázni kell, ha az ember spórolni akar a pajzzsal, de a többi hajó nagyon megszívta, ha egy FDL-t kap a nyakába, és az is igen megnyugtató, hogy ha netán mégis valami zűr adódna, csak egy-két boost, és máris élvezhetem a végtelen űr csendes magányát. A kigyúrt konda is érdekes élmény, nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek - egy A7-es shield azzal a rakás SB-el, és SCB-al igen magabiztossá tud tenni(bár a két alsó HP ott is használhatatlan), de most inkább pihengessen a Python mellett a garázsban, most élvezkedem egy kicsit a FDL fürgeségével
    -

    -

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák