Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MDanny

    senior tag

    Most egy jó ideig rászoktam a Telekom Android box nyújtotta minőségre (amitől korábban ódzkodtam, majd megszerettem), de ismét a témába tartozó cég "szolgáltatásának minőségét" próbálom "fogyasztani". Az egy dolog, hogy a HD milyen, de aminek nincs HD változata, az maga a katasztrófa. Nézzük pl. a Viasat6-ot... Teljesen mindegy, hogy milyen műsorról van szó, akár a reklámokról, de a képen kívül a hang... Nem is tudom hogy jellemezzem...

    Megnéztem a Telekom részéről (egyelőre még) nézhető DVB-C csatornákat és összehasonlítottam a kettőt. Érdekes módon ott nincsen hangprobléma, akadozás. Nem akarom agyon dícsérni a T-t, de az a kevés box nélkül nézhető csatorna (még ha SD), akkor is sokkal szimpatikusabb számomra... Annak ellenére, hogy ott tényleg szűkös a frekvenciakészlet a kábelnet miatt, mégis megvan az "elvárható" bitráta azonos tömörítési technológia mellett és szemmel látható a különbség 22"-os és 32"-os televízión is.

    Ez a mostani "szolgáltatás" egy forintot nem ér. Végül is van kártyás Direct One előfizetésem, az jó lesz a nappaliban, emeleten jó lesz a Telekom box, a konyhában és nálam elég lesz a 31 DVB-C csatorna, nekem már lassan teljesen mindegy, hogy min alszom el, de ezért a szutyokért fizetni már tényleg hatalmas butaság.

    Szomorú, hogy mi lett ebből...

    Viasat6 Digi

    Viasat6 Telekom

    Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

Új hozzászólás Aktív témák