Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz Edge #96125 üzenetére

    Lehet, amennyiszer tobbszor proccol a hydra miatt, annyiszor lett most kevesebb az eselye, tehat lehet semmi gond nem lesz vele (majd a Zhanji fele okosok ugyis letesztelik)

    (#96127)MegalodonS:
    Sose celzottan farmoltam, de azert bountyba, meg neha communityben belefutottam, es azt a ruhes q@#!t meg nem lattam egyszer sem, ez megin ilyen blizzard fele random, hogy holdtoltekor, ha elotte szuzek veret ittad, akkor megjelenik... :U

    (#96129) proci985:
    Mivel sokaknak mar a toke kivan az FB-vel, valoszinuleg sokan raugrottak az uj buildre, mint legy a legypapirra, szoval csaloka, hogy mi a helyzet.
    De most 103-4 korul van a wiz, ami mas klasszokhoz kepest eleg op. Sokan seasonban meg a 100at se ugrottak meg azt hiszem. (bar az is benne van a pakliban, hogy sokan meguntak a jatekot, es kevesen pusholnak mar, foleg a nem tul kedvelt kasztoknal)

    Barbar 96 (nem sokan soloznak mar vele)
    Crusader 102 (itt bejott a hammerdin, ami sokak kedvence volt, erre is sokan rarepultek szerintem)
    DH 98
    Monk 99
    Witch Doctor 98
    Wizard 104

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák