Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Düsseldorf

    tag

    Sziasztok,
    abban kérnék segítséget, hogy javithatatlanul tönkrement a mobilom, és érdekelne miképp tudom más eszközre a karakteremet átvinni, illetve lehetséges-e egyáltalán. A játékot kedvelem, de újra nem vágnék bele karakterépítésbe, ezért örülnék ha tudnátok erre valami megoldást.
    Elöre is k9sz!

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Hunmugli #2394 üzenetére

    hálás köszönet a linkekert, már látom a fényt az alagút végén, de elakadtam.
    Odáig eljutottam hogy az emailt (es telefonszamot) sikeresen azonositotta a rendszer (a sim alapjan?), de mivel nem volt google-play kontom, ez keves volt hogy a regi karakterem visszakapjam (vagy csak bena vagyok ...).
    A beállitásokban megtalaltam az uj készülék hozzarendelése opciot, es azt is kiválasztottam, ez uj az készülék, de ezután valamilyen kapcsolódási kódot (Verknüpfungscode) kért, de azt fogalmam sincs honnan kaphatom meg, igy itt is elakadtam (emailt ellenöriztem, nem küldtek semmit).
    Ilyenkor mi a további teendő?

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Amur #2397 üzenetére

    Igen, köszi, mar a support-nál vagyok, kb. a lábméretemen kivül mindent kérdeznek az azonosításhoz, mintha legalább a NASA-hoz kérnék hozzáférést ...
    Mi volt a regi keszülék pontos tipusa (ha több készüléken használtam azoké), miért vesztettem el a régi accountot, mikor hasznaltam az accountot utoljára orara !!! pontosan (ezt megis ki tudja?? en is csak +/- 1 nappal tudom belöni, és azt csak az uj mobil vasarlasi idöpontjábol visszaszamolva ...), mi a visszaigényelt nevem, a klánom, tapaszalati szintem, mikor és hol (város, ország) lett az eredeti account elöállítva, mellékeljem az eredeti account play-store visszaigazolását (na ez nem is fog menni) stb., adatvédelem ide, privacy oda, ez már egyenesen nevetséges.
    Már azt is megirtam nekik, hogy minden kért adatot nem tudok elküldeni, de ha kell akkor a vásárlásokhoz használt MC kártya számát is megadom, az már csak nagyobb hitelességű igazolás mint amiket kérnek.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Hunmugli #2401 üzenetére

    Nna, minimum tucatnyi levélváltás után ma kaptam vissza a regi accountot, és némelyik válasz tőlük ill. státuszleirás tölem kisregénnyi hosszuságu volt.
    A supportnak szerintem 12 orás válaszadási belsö határidejei vannak, mert annyi idö alatt mindig jött válasz, mondjuk nem mindig adekvát, volt hogy már beleirtam, kérlek olvasd már végig ezt az egész végtelen történetet, ne adj olyan javaslatot amit világosan leirtam hogy nem müködik :).
    A megoldás végül pofonegyszerű volt, nem értem ezt miért nem tudták korábban megcsinálni, csak küldözgettek 2000 karakteres javaslatokat, lépéseket- ki kellett választani a bejelentkezes uj készülékkel opciót, ehhez adtak egy kodot, és azonnal az eredeti profilomban voltam.

    ráérő időmben a levelező profilommal elkezdtem nullárol játszani, érdekes tapasztalat, megdöbbentö gyorsan el lehetett jutni majd 1200 pontig és 4-es szintig - es ezzel legyözni (azért gondolom nem tul ügyes :)) akár sokkal erősebb deck-el rendelkező 6. arénásokat is.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz HoBa #2423 üzenetére

    a nyilt, Düsseldorf (#U2LCYOC) klan most epp 48 fös, és bár nem hiperaktiv, de a neked épp jó lenne mert 400 pont elég a belépéshez, és mindig van 20-25 aktiv emberke, a klankihivás majdnem mindig teljesül - és te lennél a minimum 3. magyar benne :)

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Hunmugli #2422 üzenetére

    Igen, ezt valaki javasolta is innen már a legelején, próbáltam is, de kód hiányában nem lehetett megcsinálni. A support viszont vagy 2 hétig nem ajánlotta ezt az egyszerű lépést (holott totál reszletesen leirtam a problémát), és fogalmam sincs miert (kodot meg csak ök tudnak ehhez adni). Gondolom ott sem mindenki tul nagy ász, továbbképzésükre ajánlanám a Prohardver CR fórumát, bár a nyelv megnehezíiti ezen jótanács implementalasat :D

    Tényleg, valaki belinkelt korábban egy best CR deck-ek arénánként oldalt, ezeket mi alapján állitják össze? Tapasztalati alapon (ha igen, kiknek a tapasztalata alapjan), vagy valamilyen "tudományosabb" számolási/optimalizálási módszer alapján?
    Azért érdeklődnék, mert jópárral nem értek egyet. Persze csak lehet hogy azért, mert nem próbáltam őket, vagy mert nem kedvelem a benne lévő lapok egy részét, és nem tudok velük effektiven jatszani.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Amur #2430 üzenetére

    Én csak arena és level 9 vagyok, szoval igazan nem akarok 4000+ veteranokkal vitazni, de olyqn nincs hogy nyerő lap, mert minden deck ellen van több jo védelem, inkább csak rossz deckek vannak, amelyek kevés más deck ellen jelentenek nyerési eselyt.
    Pl. a hétvégén volt olyan quest, amelyben ki keleltt jatszani 30 epületet egyeni harcban. Némi gondolkodas utan a goblinkunyhot valasztottam, nem remelt sikerrel, kb. 80+%-os gyözelmi ráta jött, ki, szépen elöre is leptem- holott már ezen a 7-9 szinten elég kevesen ahsználják. Azota is beteszem idönkent, föleg parosharcban szuper választás.
    VValaki irta a hog magas szinteken milyen gyakori és föleg veszélyes, mondjuk villammal kombinálva (legtöbbször arrow-al és tényleg villammal inditjak. Ezzel én is küszködtem, de rájöttem, a barbar tökeletes védelem ellene, sokszor egyet se tud ütni a hog, és igy a nyereség kettös: elvesztett 4 elixirt az ellenség, és a barbarcsapat még teljesen harckepes. A barbart többek között majd minden deckbe berakom, mert hatékony az összes egyeni tamadó ellen, a knight a dark prince-ig.Addig a barbart ezért le se rakom (vagy csak vegszükség tolesetén), mig ki nem derül, nincs az ellenfelnek hogja.

    Pár hete volt téma, hogy a játék idönként (gyakran) kidobja az embert, és ez feltehetöleg hardverhiba. Szerintem 100%, mert az elözö telefonommal ez relativ gyakran elöfordult, az újjal soha, és mivel a sim-et meg a micro SD-is átraktam, csak maga az Acer lehetettválam a "bűnös".

    Lenne egy kérdésem is: hiába vagyok arena 9-ben, 10! lap hiányzik a korábbi arénákbol. Oké hogy elöbb-utobb megkapom, de az kissé nevetséges, hogy van 2 lap, ami még az 5-ikből is hiányzik, a 6-ikból meg 3. Mással is elöfordult, hogy ilyen sok lap kimaradt az egyes arenákból, és késöbb kapta meg öket szép lassan? Mert elég bosszantó, hogy igy elég sokszor olyan ellenféllel futok össze, akik amiatt vannak elönyben, hogy olyan hatékony lapokat tudnak inditani, ami még hiányzik.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz redwhite78 #2440 üzenetére

    Akkor te mint nagy hogozo, hogy védekezel ha a hóhért akasztjak, és ha teged tamadnak vele? Mi az ami bevalt a sajat kedvenc lapod ellen? :)
    Én még az inferno dragont használom ellene ami elég jo, mert a legkézenfekvöbb minion vagy csontvázsereg ellen tényleg sokszor megy az arrow vagy a villám. (minipekka esetleg jó lehetne, de mig az elintézi, azalatt is 4-500 pontnyit sebezne a hog, azaz nem hatékony)
    Megneztem a sebzeseket, azonos szinten a fireball nem elég a barbárok ellen, a most még csak 9-es barbarom ellen is 9-es fireball kellene, és ez nem reális a hozzám hasonló szinten állók között. Mire meg az lesz, a barbároknak ellen nem lesz elég. Igy ha azt utánaküldi valaki, akkor se lesz elég a barbárok ellen - persze legyengiti őket és a tornyon is sebez, szóval nem elvesztegetett elixir :).

    HoBa, az 11-1500 pont körüli szinten megfelelő támogatással a léggömb nagyon hatékony, szerintem arra is érdemes decket felépíteni és kiprobálni ha elakadtál.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz HoBa #2461 üzenetére

    Mint a rutinos rókak irtak, helybenjárásra, visszaesésre kesöbb is kell szamitani. Én 2100-rol villamgyorsan jutottam majd 2800-ig, utána enyhe, majd erős visszaesés (2500 alá), met sorozatban olyan ellenfelek jöttek akiknek sokkal erősebb deckje volt, de visszaestek fentről, akadt aki 3100-ról 2500-re --> ehhez képest én jol jártam hogy 2400 alá nem kerültem, és most ujra elertem a 2700-et szep lassan (visszatérve egy korábban már letett deckváltozathoz).
    Viszont az is biztos hogy a CR ellenfelvalaszto algoritmusa nem csak a pontszámot nézi, hanem valamilyen, szamomra ismeretlen szempontok alapjan sulyoz, gyözelmi sorozatot, haladási sebességet stb. is figyelembe vesz.
    Söt, idönkent, amikor igen rossz szeriam volt, egyszercsak kaptam olyan potya ellenfelet, hogy arra gondoltam, ez nem ember, hanem a CR saját, gyenge játékra beprogramozott automata játékosa, mert egy ovodás sem jatszana igy, ha már ilyen szintre eljut.
    Biztos el akarják kerülni a tul nagy visszaeséseket, hogy ne menjen el az igy járó játékosok kedve :)
    Viszont akadnak olyan profik, akik tuti hogy hosszasan gondolkodnak stratégián, tanulmányozzáka sikeres játékosok deckjeit, stilusát, mert bámultaos némelyek milyen ügyesen játszanak - vagy csak stratégiai zsenik, mint Napoleon ... :)

    Tényleg, van arra aranyszabály, hány elixirt és épületet érdemes használni? Tudom, ez mindig függ a decktől és stratégiától is, de mi erről a veteránok véleménye?

  • Düsseldorf

    tag

    válasz redwhite78 #2465 üzenetére

    "Pedig teljesen biztos, hogy csak a pontszámot nézi. Hányszor volt már erről szó itt (is).."

    Biztos volt már erröl szó 1,5 év alatt, semmi ketsegem efelől, de a teljesen biztos több mint kétséges állitas, Egyrészt talan ha valaki latta volna a supercell ellenfelvalasztó algoritmusat, akkor lehetne kijelenteni hogy teljesen biztos (igy ez nem több mint puszta vélemény), másrészt a jelek szerint ez többször (sokakban?) felmerült, alighanem nem minden alap nélkül. Még annak figyelembevételével is jogos lehet a felvetés, h. az emberi agy hajlamos mintázatokat keresni - én még erre is ügyelve tettem allitasomat :)
    Én szvsz kizartnak tartom a tapasztalataim alapjan h. csak a pontszám szamitana (pl. deckvaltas utan majdnem mindig olyan ellenfelek jönnek sorozatban, akiknek a deckjet, fő lapjait rég láttam).

    A legendary kártyák kiosztása is több mint érdekes, állandóan olyan emberekbe botlok, akiknek hasonló/kevesebb a pontja mint nekem, nem egyszer sokkal kevesebbet játszottak, mégis 1-2 ilyen kártyájuk mindig van, ami nekem kimaradt. De akadt akinek egyenesen 3 is volt - ilyenek ellen meg baromi nehez küzdeni :)

  • Düsseldorf

    tag

    válasz WhiteWalker #2478 üzenetére

    LEvédedetett szabadalomról van szó, akkor ez már nem puszta összeesküvés elmélet :)
    Főleg hogy ezzel és a fentebb olvashatóakkal aboszolút egybevág az én tapasztalatom is, de többet mint az eddigi 35 euro nem fogok fizetni ha cigánygyerekek potyognak az égből akkor se, igy is van 150 k goldom és 5 k smaragd - de nincs hozzá fejlesztendő lap (azt meg ugyan végképp nem fogok venni goldért, majd megkapom szép lassan ladakbol, kihivasokbol :)).

    Szórakozni igy is remek, ugyse leszek soha top jatekos, nem elég jó hozzá a stratégiai érzékem.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz holozis_HUN #2479 üzenetére

    A kupaszam azonos, igen, a kártyák is- egy bizonyos ideig. A felfelé menő fázisban. Amig elértem a 2700+ kupáig, az ellenfelek kártyáitól nem estem hanyat, volt rosszabb, jobb, de kb. reális, leküzdhető (és nyilván le is küzdöttem, ha odáig eljutottam :)). De azota a helybenjárás, majd erős visszaesés jött, mert jóideje ("panaszkodtam" is erről már pár napja) legendary kártyákkal teletömött ellenfelek jönnek sorozatban, miközben a statot megnézve joval nagyobbik részük kevesebbet játszott mint én, ennek ellenére többszörös számú legendás kártyájuk van. Az egyszeri ember 2 dolgot gondolhat: rossz a véletlenszámgenerátoruk a kártyaadásnál, másodi verzió -én erre szavazok- ezek megvették pénzért a kártyákat a shopban.
    Namármost, mivel tul sok zsét nem adtam ki ezért (jövöben tuti egy centet se), de azt látják h. 35 eurót beinvesztáltam --> van hajladóságom fizetni is. Nosza, valami vevőértéket az azonosítom mellé rendeltek, és nyomják nekem a legyőzhetetlen ellenfeleket. Mert oké hogy nem vagyok valami Rommel v. Nagy Sándor, de nem én romlottam, ha (sokkal) jobb lapokkal se tudok még szinten maradni se, pedig a kihivásokban legyőzők időnként 3000-3300+ kupás ellenfeleket, mint amikkel az eddigi maxig eljutottam.
    Ma reggel már kinomban elröhögtem magam, egy olyan szürrealisztikus lv8-as ellenfél jött, kb. azonos pontszámmal, akinek 5! legendás lapja volt, abból ráadásul 3 v. 4 már második fokozatú, no comment (sokkal több játékból van 1 lv2-es infernodragonom, és egy semmire se jo lavahund)..
    Ja, a maradék 3 lapja is messze jobb mint nekem, giant lv8, minorhorde lv11 és skeletonarmy lv5 - ez egyenesen nonszensz deck arena 8, lv8-as fickónál, láttam már ilyeneket kihivásban a messze 3000 feletti emberkéknél, de nem egy kézben.

    Corvette, az airfecta-val hogy kell játszani? Melyek a kiegészítő lapjai, lerakási sorrend és a stratégiája, mert tegnap a leirásod alapján kiprobáltam, és csak egy kinkeserves döntetlent sikerült kihuznom vele :).

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Amur #2484 üzenetére

    Kösz a kimeritő segitséget, sajna minerem sincs még. Ennek hiányában érdemes egyáltalán megpróbálni mondjuk goblin barrellel helyette (graveyard sincs :) )?

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Amur #2487 üzenetére

    Ha csak időnyerés a cél, miért nem az ágyút használod a hog ellen? Ugyanannyi elixir, de könyebben (olcsóbban) fejleszthető, sokkat több a hp-ja, ezért tovább birja, igy a disznó alighanem el se jut a tornyokig.
    Főleg ha kitart addig, hogy egyet bele tudjon lőni :)

    Nna, a nagy visszaesési kálváriám érdekesen ért véget. Tegnap délelőttre a 2740-ről kb. 400 pontot estem vissza, és bár nem akartam törölni a játékot mint Hoba, de pár nap szünetet elhatároztam, csak a leállás előtt 2400-ig visszamászok, határoztam el.
    Erre jó széria lett (értsd, nem a szinthez nem várható módon legendás, vagy irreális szintű kártyákkal teletömött, hanem normál ellenfelek jöttek), igy a 2600-ot is elértem. Ma reggel ezen felbuzdulva mégis játszottam, és villámgyorsan a rekordomat is megdöntve 2800 felé mentem (miközben lapjaim nem lettek fejlesztve).

  • Düsseldorf

    tag

    Sziasztok, az milyen hiba és mi a teendö, ha a CR-be belépve betölt 50%-ig, majd kiirja hogy update elérhető, és az update -ot elinditva semmi nem történik. Helyesebben ugyaneddig megismétli a betöltési prodedurát, és ismét az elözö képernyő és szöveg jelenik meg.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Amur #2502 üzenetére

    Én se találtam a zappy-ban semmi olyat, ami miatt törekedni kellene rá, a hunter sokkal jobban használható a számomra. Egyébként "tanulásképp" épp ma nézegettem a legjobb 50 lapjait, mindkettőre találtam már maximálisra fejlesztett lapot :)

    Más: ami feltünt, a top 50-ben alig van olyan deck, ami 4 fölötti átlagos elixirköltséggel járna, sőt több a 3 alatti (némelyiket nem is tudom miképp lehet effektiven játszani :)) költségű, mint a 4 feletti. Ezek annyival hatékonyabbak hogy tényleg ez az irány a kulcsa sikerhez a magas fokozatokon, vagy csak divat, netán véletlen, ami csak épp most, egy pillanatnyi állapotot tükröz? Mert ha igen, akkor alacsonyabb fokozatokon teljesen felesleges fejlesztgetni mas lapokat :((( Bár nekem is csak 3,5-3,6-os egy most nagyon jol bevalt deckem :). Viszont ebből csak inferno dragon és fireball fordul elő a top játékosoknál ... azaz logikusan itt hiába hatékony, felesleges bele goldot tovább ölni.
    Ami még feltünt és jelenleg (arena, lvl 9) nem értek:
    -: elixirek között szinte csak a poison van használva, más talán elő sem fordul. Ennek mi az oka a top fokozatokon? Lentebb uis. nincs ilyen trend.
    - Épületek, beleértve az inferno és tesla tornyokat szintén alig vannak. Oké, ezek relativ magasabb elixirigényűek, de akkor is feltünt.
    - Skeletonarmy egyaltalan nincs a top 50-ben és ez nagyon feltünt. Ennyire nem éri meg? Vagy túl könnyű elhárítani? Mrt hogy öszinte legyek, nagyon sok olyan kártyát láttam, ami ellene hatékony, mas ellen alig, mégis mindenkinek tele va vele a deckje. Mintha mindenki készülne egy nemlétező veszéyl elhárítására :D
    - Az egyéni harcosok közül szinte csak a knight fordul elő, a kivétel 1-1 maximálisra fejlesztett battle ram, prince ill. minipekka. Ez megint csak a elixirminimalizálás okán ilyen népszerű, vagy más miatt ez az egyeduralkodó? Mert szvsz. a ram, valkür, dark prince ugyan 4 elixier, de ennyivel biztos jobbak is- viszont vagy nincsenek, vagy csak kivételképpen.

    hirtelen ennyi jutott eszembe.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Amur #2504 üzenetére

    Viszont kérdés az ok-okozati viszony - nem azért van-e sok zap meg log, hogy a sok gyorsan forgó goblinfélét, esetleg a ma már nem toplistás sarmyt elintézzék, mert már minion ellen sem hatásos, erösebb lapok ellen meg egyenest elixirpazarlás. Uis. nagyobb hp-s kártyák ellen már kb. kár bevetni, mert más is kell ellenük, igy meg előáll az elixirveszteség ami top szinteken úgy látszik létfontosságú.Azaz ha többen probálnának 3-5 elixires magas hp-s kártyával játszani, az automatikusan leértékelné ezeket, és csökkenne a népszerűségük.
    Egyébként nem értem pl. azt sem,vhogy miért ennyire népszerűtlen a a fire spirit , a sok kis értékű és gyorsan forgó "szemét" lap ellen nagyon hatásos 2 elixirért, pl. egy komplett 5 elixires minionhordát is képes elintézni.
    Nekem lvl 9-en sokkal hatékonyabb mint a zap, most fix lapom.
    Illetve azt se értem az eddigi játéktapasztalatom és a játéklogika alapján, a rage is miért ennyire fehér holló gyakoriságú top szinteken, 2 elixirért szerintem bőven megéri. Aztán lehet h. később majd kinevetem magam, de jelenleg sok csatát ez nyer meg nekem.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz redwhite78 #2507 üzenetére

    Hogy kisértékű, pörgő, változatos lapokkal a jobb játékos tudása jobban kijön, teljesen egyetértek.
    De ez nem jelenti azt -hacsak maguk lapok ezt nem támogatják, azaz nem tökéletes a balansz- hogy egy mondjuk ~4 költségű deck ne győzhetné le azonos tudás mellett a ~3 átlagút, hisz itt a lapok hp-je és sebzése is nagyobb.
    Ha az éljátékosok mégis az ennyire alacsony elixirigényű deckeket használják tömegesen, akkor azt nem a tudásuk miatt teszik (hiszent mire eddig eljutottak, jo essellyel mindenféle lapot és decket kipróbáltak és ismernek), hanem mert ez a hatékony stratégia és út a sikerhez, és ezekkell legyözik sokkal többször mint nem, a magasabb költségű erősebb deckeket.
    Uis. szerintem nyerni akarnak és élen lenni, ez motiválja őket, nem az elixirszám minimalizálása. Ha ezzel nem győznének azonos tudású, de magasabb lapokat alkalmazó gamerek ellen, akkor szvsz. nem is használnák ezeket, mert felteszem győzni akarnak és élen látni a nevüket :)
    Ha viszont a motivációjuk nem ez, akkor persze a gondolatmenetem részben hibás :D

    Viszont ha igaz a feltevésem a motivációjukról, akkor bizony nem jó a lapok egyensúlya.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz North15 #2511 üzenetére

    Lehet hogy tulbonyolitva irtam le amit akartam, ezért röviden és tömören: nincs megfelelő lapegyensúly, ezért alakult ki magasabb szinteken a kis elixirigényű deckek tulsúlya, mivel ezek eredményesebbek. Ezt a jelenséget és a mechanizmusát csak megmagyaráztad lényegében az elixirtöltödési sebesség korlátjára való visszavezetéssel.
    Erre a top játékosok akár alapos gondolkodással, akár try-error próbálkozásokkal tapasztalati alapon rájöttek, meglelve a sikeres stratégiáját a játéknak. normál játékevolúció :)

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Tyler Durden #2570 üzenetére

    "Illetve magasabb szinten se egyértelmű ez az egész, mert én pl lvl3 lego alatt nem raknék be semmit a paklimba, mert gyenge a 11 rare vagy 13as commonhoz képest."
    Ez lehet hogy top szinteken igy van joval 4000 pont felett, de lentebb biztos nem, mert egy csak lv1-es log is letarol meg 13-as sarmyt, spear goblint, 12 goblint is, a goblin ganget ennek megfelelöen, de pl.meg lv2-es princesst is, szoval eleg hasznos tud lenni (bar ennek ellenere most nincs egyik deckemben sem :))
    Vagy az inferno dragon mint alaplapom mint tank killer ultrahatekony volt mar lv1-es szinten is, de balloon, baby dragon ellen is remek (persze nem art vedeni minion horde es bat ellen, de ez megoldhato), és ha toronyig eljut ugy hogy sikerül vedeni, akkor azt is könnyen lebontja (plane ha sikerül klonozni v. wutolni).
    De tulbecsülni tenyleg nem kell öket, mert en se hasznalok az eddig meglevö 7-ből tul sokat. Az e-wizard es az inferno dragon ugyan alaplap, rajtuk kivül neha szorakozasbol, gyakorlasbol, vagy epp valtasbol mert nem jo a szeria, akkor a megarittert vagy a sparkyt teszem be a deckbe. Ja, meg csak arena es lv10-es vagyok, ezt ertettem alacsonyabb szinteken.

  • Düsseldorf

    tag

    Sziasztok, valamivel 3000 felett megrekedtem (arena, lv 10), alapvetően azért mert semmilyen deck nem igazán tetszik (holott korábban voltak kedvenc deckek, kombinációk) - es mivel több kb. hasonlóan erőset össze tudok állítani, igy olyan sincs amire azt tudom mondani, igen, ezt logikus használni. Igy aztán feljebb nem jutok, de lejjebb se esek, mert a lapjaim már elég erősek, meg tudok is velük annyira játszani hogy ez a veszély se fenyegessen.
    Csak a kártyák jelenlegi erőssége és a nem irreális fejlesztési lehetőségek (én se adok 40k aranyat semmilyen legendás lapért) alapján milyen 3-4 hatékony decket javasolnátok ezekre a lapokra? Az esetleges fejlesztésre van elég gold meg smaragd.
    common:
    10: barbár (hét végéig lehet 11-es), elit barbár
    9: knight (2-3 nap és lehet 10-es), goblin gang, spear goblin, fire spirit, skeletons, zap, archers, bats, arrows, minions, cannon (2-3 nap és lehet 10-es), bomber, tesla, mortar, minion horde,
    8: ice spirit és skeleton barrel (mindkettő upgradelhető 9-re)
    6: goblins (upgradelhető 9-re)
    3: rocal giant (upgradelhető 9-re)

    rare
    8: fire ball
    7: giant, walkür, battle ram,
    6: ice golem, mega minion,dart goblin, minipekka, hog, furnace, musketas, goblin hut, wizard, inferno tower, rakéta, elixirkollektor (2-3 nap és lehetne 7)
    5: barbarian hut (fejleszthető 7-re)
    4: tombstone (fejleszthető 6-ra), flying machine (fejleszthető 7-re), bomb tower (fejleszthető 7-re), 3 muskétás (fejleszthető 6-ra)
    1: heal (fejleszthető 4-ra)

    epic:
    5: mirror, goblin barrel, dark prince, freeze, witch,
    4: tornado, prince, x-bow, golem
    3: elixir, guards (az egyik lehet a hétvégére lehet 4-es), sarmy, klón, gift, baby dragon, executioner, balloon, villám, giant skeleton, pekka (majdnem 4-es)
    2: cannon cart, bowler (fejleszthető 3-ra)
    1: hunter (fejleszthető 3-ra)

    legendary
    2: inferno dragon, mega knight
    1: log, peincess, ice& electro wizard, sparky, lava hound

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Amur #2597 üzenetére

    Kösz, kipróbálom, egy valami nem tetszik ebben, mégpedig az, hogy nem tudom hogy kell eredményesen védekezni, ha leraknak ellenem torony ellen menő, igy el nem terelhetö giant-et, gólemet, lava houndot stb.
    Azokat ezzel a deckkel igen nehéz megállítani, én bizony cserélném a mega miniont a lv 2-es inderno dragonra, úgyis csak +1 elixir. Illetve az erdekelne azért, hogy védekezel ezzel a deckkel, ha ilyennel tamadnak? Esetleg ha folyamatosan tamadsz, nem tudnak eleg elixirt erre összegyüjteni :)
    Meg annyi kérdésem lenne, mivel a minipekkám csak 6-os, nekem az 5-ös dark prince jobbnak tünne helyette, valamint miner hiányában az 5-ös goblin barrelt raknám be (azt anélkül is kedvelem, jól lerakva már nagyot tud sebezni)

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Amur #2600 üzenetére

    Kösz, így ezt értem. A nagy gond az, hogy minerem nincs, és pont a minipekkám csak 6-os (lumberjack sincs a változatosság kedvéért), Igy inkább a 2-es i dragont választanám mint a 3-as prince-t (kevesebb elixir és sokoldalúbb, mert a lava hound ellen is jo). A dark prince-t csak azért gondoltam helyette, mert már elég erős lv5-ön, és a több mint 400-al magasabb hp miatt tud annyit sebezni mint egy minipekka- valamint ha arra kerül sor, egy ütséssel tán 3 ellenfelet tud sebezni, azaz akár egy minipeka ellen hatásos goblngang-et is igen gyorsan lecsap.
    A minerrel akkor ha jol értem nem a sebzés a fő cél, vagy elixirveszteséget okozni, hanem az ellenfél lekötése. Hm, ha szerinted nem jo a goblin barrel, akkor esetleg a hog helyetesithetne (ugyis nemsokára hetes lesz), mert a graveyard sincs meg (de az már úgy is kettövel több elixirbe kerül, ami kissé sok ilyen célra).

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Amur #2602 üzenetére

    Kösz a válaszokat, és lenne egy közben felmerült kérdésem: szétnéztem kicsit a magasabb pontszámú játékosok (+ 300-500 pont) között (a klánban és kihivásokban) és jellemzően annyival erősebb lapjaik vannak, hogy elgondolkoztam, laperősítés nélkül van-e értelme próbálkozni érdemben feljebbjutni, és a probléma nem a lapjaim erejével van-e alapvetően :) .
    Tudom hogy rég elfelejtetted ezeket a szinteket, de a fentebb berakott lapszinteimet nézve reális jelenleg egyáltalán feljebb jutni? Feljebbjutáson a köv.ő aréna (11-ik) elérését értem, ami a jelenlegi 3050 pontomtól még elég messze van (3400+).
    A kihivásokban a gyengébbeket uis. megverem (1-1 bámulatosan ügyesen játszó fickót kivéve), az erősebbektől meg kikapom (néha azért megverve a + 500-600-as fickókat is).

  • Düsseldorf

    tag

    válasz redwhite78 #2604 üzenetére

    Kösz ezt tudom, azt nem tudom jelenlegi lapjaimmal van-e ennek realitása - mert nézve azokét akik ott vannak, hát nem lehetetlen, de igen jól átgondolt deck kell hozzá és elég ügyes megvalósítás, mert jellemzően jóval erősebb lapokkal rendelkeznek akik ott vannak. Vagy ami azt illeti, jóval erősebb lapokkal is csak ott vannak mint én, vagy alig előrébb.

    Ui. a royal ghost nerfelve lett, pont mint ahogy jósoltátok :)

  • Düsseldorf

    tag

    válasz tanygab #2608 üzenetére

    Hm, ez már sokkal olcsóbb mint a szokott 40k, azaz alapból megérné. DE! itt nem tudod mit kapsz, zsákbamacska, lehet hogy amit kapsz azt a kipróbáláson kivül sose fogod használni. Akkor kár látatlanban ennyit is kiadni rá. Igazából Attól függ mennyi gold+smaragdod van :)
    (én egyszer vettem igy, akkor szerencsém volt, a princess megért annyit)

    "engem a goblin hordó idegesít egyesek így nyernek partit full undorito counter fos deckek fireball rocket goblinhoirdó méreg másik 4 lap totál mind1 csak ne juss el a toronyig"
    Régen utáltam én is, de igazából már nem zavar, annyira nem nehéz kivédeni. Viszont játszani nem annyira könnyű vele hatékonyan mint gondolod. Tudom, mert egyszer kaptam egy superchestből (vagy vettem akciósan vagy?) egy rakást, amivel igy 5-ös lett, gondoltam vétek nem kihasználni :). Azóta van egy részben erre épített deckem, nagyon eredményes, főleg 2v2-ben, de a fentebb ajánlott megaknight-os deckemnél is jobban bevált egyéniben is, tegnap óta 8-ból 6 meccset megnyertem, és a mai páros challeng ingyenes részében rögtön 6 győzelemig jutottam (és két vereség is csak a társak majdnem agyvérzést okozó, párját ritkitó ostobasága miatt következett be :)).

    Amit irtál hogy raknak mellé még rakétát, fireballt, mérget, nem tünik annyra ütös decknek, mert ezek egyszer használatos és nem is olcsó lapok, ha ezeket ellövi a mozgó lapjaid miatt előnyben kellene lenned. Én csak fireballt használok mellé, mert sokkal többet ér és raadasul kevesebb elixir ezek helyett a mirror vagy a klón (esetleg párosban a wut, ha a társnak van és rádobja).

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Amur #2614 üzenetére

    Érdekes, én kifejezetten kedvelem a 2v2 meccseket- amennyiben legalább átlagos tudású akivel párban vagyok. Ha jó, akkor élvezetesebb tud lenni mint a 1v1, legalábbis számomra. Persze időnként kifog az ember olyan balfácánokat, hogy nem érti, egyrészt ez a szerencsétlen minek játszik, bármivel hasznosabban és értelmesebben tölthetné az idejét, másrészt hogy jutott el 3000+ pontig...
    A kevésbé bosszantó az, aki csak ugy játszik, hogy kvázi nem nézi a lapjaimat, csak játszik a maga lapjaival. Ami azért is baj, mert a csapatjáték, összedolgozás adta előny igy totál elvész, akkor is ha önmagában jól játszik. Illetve akkor nem, ha csak én nézem ő mit és hogy hív, és a sajátjaimmal probálom maxolni a lehetöségeinket. De vannak aki bármiféle logikát és játékmódszert tekinve olyan egetrengető hülyeségeket csinálnak, hgy most már nem idegesítem magam, hanem a zokogo arc kiséretében üres területre kilövöm a fireballt, arrowst, netán elixirt- hátha leesik neki hogy nem léptem ki, és miatta adom fel. Bár nem bizom az ilyen metakommunikációban, aki ugy játszik ami ezt a reakciót kihozza belőlem, az nem fogja ezt se kódolni.
    Jó partnerrel viszont szuper meccselni, párszor akadt akivel 8-10, tán még több győzelem is összejött zsinórban.

  • Düsseldorf

    tag

    Van mákszemnyi esély arra, hogy ha a fiam stikában, az én hitelkártyámmal erre a kib.tt játékra egy vagon pénzt elköltött, valahogy legalább egy részét vissza lehessen szerezni a supercell-től? És ha igen, mégis mire érdemes hivatkozni aminek van is legalább némi súlya? Bármilyen megoldás érdekel!!!!
    Nem kell mondani h. miért engedtem ehhez hozzáférést, tudom magamtól is :W

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Janaboy #2625 üzenetére

    Hát akkor is hálás köszönet, ha nem lesz sikeres, de legalább van mit tenni, nem csak verem a fejem a falba.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Janaboy #2627 üzenetére

    1.) Na, épp most kaptam meg a 4. mélt, úgy néz ki minden rendben lesz és visszakapom az egészet, a Supercell rendszerében elkezdték a visszafizetést, ami 8-10 business day. Ha így lesz, jövök neked egy jó borral/sörrel :)
    Ami számomra nem világos, hogy mivel ők a Google-nek utalják vissza, hogy kapom vissza a Google-től, de ha ezt sikerült, akkor már csak boldogulok velük is, ez az erre vonatkozó részlet:
    "Please keep in mind that I can process the refund on my system but since the transaction was between your card provider and Google, if you wish to be refunded directly in your bank account you need to contact Google for this request."
    Gondolom nem volt egyedi az esetem, mert meglepően kevés dolgot kértek, és szinte abszolut nem akadékoskodtak - gondolom ez részben függ attól h. skandináv cég (egy amerikaival kétlem h. ilyen könnyen boldogulok ...), másrészt úgy vélem ilyen eset jogilag kétséges, nem hiányzik a negativ médianyilvánosság hogy egy 8,5 éves gyerek elkölt többhavi fizetést 3 nap alatt játékra, lehet őket támadni h. addiktivvá tesznek gyerekeket, családokat súlyos anyagi helyzetbe hoznak stb., olvasni erről eleget, ez mekkora vitákat generál manapság. És erre az kevés védelem h. a szülők is figyelmetlenek voltak, az imidzsvesztés meg brand védelme elég fontos minden cégnek- plusz és ez is fontos lehet, az igy eltapsolt x ezer euró nekem sok pénz, nekik nem.

    A részletekről hátha kell majd egy hasonló szerencsétlennek: első körben emgirtam tényszerűen mi történt (ki, milyen azonosítóval, hány éves, az én hitelkártyámról, melynek ezek a lényeges adatai, engedély nélkül, mennyi zsetont költött, és mellékeltem a tranzakcióazonosítók listáját). A levél hangneme inkább emocionális volt, azt emeltük ki ez milyen anyagi nehézségeket okoz, és a gyerek azt hitte ez afféle virtuális " toy money", nem fogta fel hogy mennyit költ azzal hogy "csak" 21,99 eurós adagokban smaragdokat vásárol zsinorban. Ezt elküldtem az általad belinkelt oldal emailjére, majd egy másikra is, mert elsőre csak elég megtévesztő tartalmú automatikus válasz jött.
    Ezen túl lényegében egy dolog kellett csak nekik, a vásárlást bizonyító számlákból párat el kellett küldeni, hogy látszódjon az eredeti Google által küldött fejléc, összeg, GPA azonosító. Mindent ellenöriztek, és számomra meglepően gyorsan lefutott az egész, szombat koraeste küldtem az első mélt, mostanra kész minden az ő oldalukról. A Google-nek majd irunk ezután, tőlük hogy jut vissza a számlámra, de azt már könnyebnek vélem, ha a Supercell visszafizeti az összeget, kizártnak tartom hogy a Google ne tenné ugyanezt meg, elvégre ő csak közvetítő.

    Az érintett accountot deaktiválják, ennyi a retorzió a részükről. Szerintem jobb lett volna ha a balhé előtti státuszt állítják vissza (ezt kértem elsőre), mert én megvettem neki pár ládát, amit arénaszintlépésnél ajánlanak, de igazán nem fogok ezen erősködni, ez tényleg minimális tanulópénz.

    2. Töbekkel ellentétben nekem a mostani update szuper, az 5-ös dark princem ami eddig is alaplap volt, 10+%-al még erősebb lesz :), a valkür pedig épp a napokban lesz 8-as, megéri abban is gondolkodni. Na jó, az idragon átállási ideje nő, ez nem öröm, de még nem láttam mennyire..

    3. Érthetően Nem értem rá a játékkal különösebben foglalkozni, de majd egy napja a GR 50%-ig betőlt, majd azt irja ki h. updating, kb. 40-45 mp után azt h. connection lost és próbálja újra. A play store-ban sincs elérhető update, csak deinstallálás és megnyitás. Lehetséges hogy 1 napig elhúzódik egy update, vagy nekem van valami special problémám?

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Janaboy #2642 üzenetére

    Azért rákérdeztem, mivel már elköltötte a smaragdokat, azért nem tudják visszaállítani a vásárlást megelőző állapotot. Vagy az is lehet hogy csak nem akarják, ez a megérdemelt büntetés, és ez is teljességgel elfogadható álláspont. Mindenesetre előtt beszéltem vele, a bannolása már él - azaz remélem a pénzem már útban a Google-hoz :)

    Corvette, igen, ez igy van, de alighanem amikor utoljára karácsony táján vettem neki egy 10,99 eurós ládát mert a 10-es arénát elérte, tévedésből/figyelmetlenségből/szétszórtságból elmentettem a jelszót, mert az ex-feleségem megkértem, nézze már meg, hogy a fenébe tudott mégis vásárolni, és a tabletjeben találta elmentve, nem kellett hozzá semmit se tudnia ...(csak jóváhagyni a vásárlást).

    A mágikus ijászról most olvastam, állítólag azért lesz mágikus, mert a nyila a röppályájának a teljes hosszában minden útbaeső légi és földi célpontot károsít, azaz találat után is megy tovább, ellentétben minden más jelenlegi lövedékkel.

    Manuálisan sem tudom a játékot ujrinditani, mert a play store-ban sincs update. Ilyen hosszu idig tartó leállás gyakran fordul elő?

  • Düsseldorf

    tag

    válasz redwhite78 #2645 üzenetére

    Ööö, azt kétlem, mert ez az egész havaria a fiam accountjával az ő tabletjén történt, nekem más a felhasználónevem, az emailem, a hardver, de még az ország is..
    Szóval ő van bannolva, az én problémám ettől független.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Amur #2647 üzenetére

    Köszi, a cacheüritést megcsináltam, de nem segített. Az imént már az appot is leszedtem majd ujra installáltam, de ugyanaz a jelenség: elmegy 50%-ig,kiirja hogy updating, kb. 35-40 mp mulva azt hogy kapcsolat megszakadt, kérjük próbáld ujra, azért h. bejelentkezzél. Ujra próbálom, de ugyanez indul előlről.
    Igy meg hogy be sem tudok lépni, még a supportnak se tudok írni :).
    Mi a teendő ilyenkor?
    ja, a wifi tökéletes, a kapcsolat nem amiatt szakad meg.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz DVlad #2671 üzenetére

    "Vissza is rontottam a statomat 2700 környékére 3000+-ról, mert ott már szinte csak kemény csaták voltak. Szóval, gondolom ez nem egyedi, hogy lejjebb tornázza valaki a pontjait direkt."
    Hm, ha tudtál volna ott maradni akkor megérte volna, mert ott több lapot kapsz a ládákból, és többet is kérhetsz es adomanyozhatsz. Én épp az ottani határ miatt 3000-től feljebb menni nem akaro emberekkel küszködök, akik közül soknak brutális lapjai vannak- tuti mehetnének fejlebb ilyen lapokkal meg közepes jatektudassal is, de inkabb itt kiralykodnak, mert a max. adományozási limitet elérték.
    A challenge szerintem épp neked való, ott elég gyakran futok össze ilyen stratégiat követő emberekkel mint te, csak 8-as a szintjük, de a lapjaik erősek, már böven elég oda a lekorlátozás miatt. Itt sikerélményt is szerezhetsz, 4000+-os emberkék legyőzésével (persze mások ilyen pontszámmal meg úgy elvernek mint jég a határt :)).

    " Valamelyik nap viszont olyat láttam, hogy felnevettem, egy 1-es ellenfelet kaptam!"
    És ki győzött? :D

  • Düsseldorf

    tag

    válasz woryz #2674 üzenetére

    Az elmúlt napokban valami gond lehetett a játékkal, vasárnap estétől kedd valameddig egyrészt nekem is volt ilyen problémám (5-10 mp-os késleltetéssel jelentek meg a lerakott lapjaim- igy olyan hatása volt mintha egy ovodas játszana :)), meg ha 2v2-t játszottam, láttam h. másoknak is gondjaik lehetnek a kapcsolódással.
    Ilyen probléma lehetett, direkt szivató sorsolást szerintem nem, mert nekem az 5 2v2 győzelem sosem volt nehezebb mintha simán játszanék párost.

    Tényleg, milyen kiegészítő lapok lehetnének jók/hasznosak a köv.ő, nekem elég jól bevált alaphoz?
    Furnace lv 7
    Dark Prince lv.5
    Guards lv 4 (hétvégén 5)
    IDragon lv.2
    Bat lv 10
    Fireball lv 8 (bár most épp lighting lv 4)

    Hangulattól, az épp elvesztett meccs :) tapasztalataitól függően a másik 2 lapot variálom, leginkább ezeket választva (de nincs igazán tetsző kombináció köztük ....)
    EWiz
    Princess
    walkyrie lv8
    Mirror 5
    Goblin barrel lv 5
    Bomber 10
    Exe 3
    Lumberjack v. minipekka 7
    Royal Ghost

    .

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Hunmugli #2684 üzenetére

    Akkor nincs kérdőjel, ha a küldetés teljesen egyértelmű, és nincs mit rajta magyarázni (pl. donatolj x darabot a klántársaidnak).
    Skipelni bármilyen küldetést lehet, de naponta csak egyszer lehetséges ez.
    Nekem az a furcsa tapasztalatom van, az ilyen jellegű küldetésekben (játssz ki x db. common/rarity/epic kártyát, nyerj 3 meccset bomber+knight kombóval 1v1-ben stb.) gyakran jobban szerepelek, mint a saját deckemmel ...
    Lehet hogy át kellene alakítani a deckemet? :)

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Fantomas476 #2690 üzenetére

    Én is 10-es arénába vagyok, és bár 140k aranyom van (+ 3800 smaragd), de nem ér meg szerintem semelyik ennyi gold-ot (csak ha időnként veszel valós pénzért virtuális goldot :) )

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Hunmugli #2694 üzenetére

    A Corvette által leirtakon túl, a rendszeresen előforduló (hosszu) sorozatok a valszámítás szerint pont hogy azt jelzik, valamilyen beavatkozás/szabályozás van a folyamatban. Ilyen sorozatok előfordulása a folyamatszabályozásban pont annak a jele, hogy nem véletlenszerű a folyamat - ami jelen esetben az algoritmus nem csak a pontszámot nézi, hanem egyéb tényezőket is súlyoz (Corvette leirta)

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Hunmugli #2701 üzenetére

    Ez igy van, csakhogy ez teljesen rossz példa, igy semmi relevanciája nincs- itt uis, némi túlzással kb. csak sorozatok vannak, ráadásul kifejezett szabályszerűséggel. Az meg hogy nem csak pontszám számít, még ha az eddigieket nem is fogadod el, könnyen leellenőrizheted: változtatsd a deckjeidet, teljesen más ellenfeleket fogsz kapni, deckváltás szinte azonos az ellenfél lapjainak tendenciaszerű változásával. Csináld meg a daily questeket (én majdnem mindig megcsinálom:), az ellenfelek az épp aktuális deckhez illően megváltoznak. Mit jelent ez konkrétan?
    Ha a játsz ki 30/50/60 stb. epic, rare, common lapot questhez túlnyomóan ilyen lapokkal rakod tele a paklidat, akkor az ellenfél is hasonló lapokkal fog rendelkezni.
    Ha a játsz ki 30 building lapot kihivást úgy teljesíted, hogy több ilyen lapot tartalmazó paklit állítassz össze, hamarosan ilyen ellenfeleket kapsz, telezsúfolva cannon, tesla, x-bow, Itower lapokkal.
    Ha meg azt kérik tőled hogy nyerj 3 játékot GS+ tornádó lapokat tartalmazó paklival, akkor úgy is elkezdenek jönni GS-t tartalmazó ellenfelek jönni, ha előtte csak fehér holló gyakorisággal bukkan fel GS.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz woryz #2704 üzenetére

    Hm, azért ennyire nem rossz a helyzet, bár a lamer játékosok tényleg nagyon bosszantóak tudnak lenni. Ha 2v2-t akarsz jatszani, engem (8G8GQJR2Y( hivj meg bátran, én kedvelem és sokat is játszom igy.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz woryz #2708 üzenetére

    Próbálj meg jobb klántársakkal játszani. Nalunk ma reggel valaki beirta 1/2 7-kor, már csak 80 korona kell, ő ráér 9-ig hajtsunk rá. Bár nem ismertem milyen játékos, gondoltam miért is ne, hajrá. Bár nem top + játékos, de jó, ráadásul a deckünk jól kiegészítette egymást, és miután kiismertük a másik deckjét, játékstilusát sorozatban gyöztünk, többször 3 koronás győzelem. Hamar össze is szedtünk 65-70 koronát (a maradékot a szintén ráérő klánboss hozta). Viszont igen érdekes volt, hiába játszottunk egyre jobban, mivel az ellenfelek egyre keményebbek, profik voltak, a végén már csak kinkeserves 1:0-ák, meg bizony vereségek jöttek.
    de a lényeg a lényeg, kell lenni a klánban jó játékosoknak, azokkal nyomulj 2v2-ben.

  • Düsseldorf

    tag

    Azt nem tudja valaki, ha a Quest feladata az, játssz 1v1-ben 20x guards-al, akkor az is beszámit, ha a mirror-al hozom játékba őket?

    Woryz, én a minionhordát sima minonra cserélném, könnyű védekezni ellene, és túl nagy a jelentös elixirvesztés rizikója (fire spirittel v. nyillal). És ha a skeletonarmy-d nem ilyen erös lenne, arra is azt tanácsolnám, de igy maradhat.
    Valamint a wizardot cserélném kisebb elixirköltségű egyéb lapra (bár alaposan feljavítottad, azt látom :) ), játékstílusodtól és lapjaidtól függően ewizardra, idragonra vagy hogy legyen épület is, furnace-re v. teslára.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Janaboy #2627 üzenetére

    :DD teljes siker, visszakaptam a teljes 4700,76 eurót!
    Másfél mázsás kő esett le a szívemről!!!!!!!!

    Ha valakinek ilyen problémája lesz a jövöben, tanácsolom hogy a Supercellhez forduljon egyből, a Google elég elutasító volt, hiába, a skandinávok nem olyanok mint egy szarrágó amcsi cég.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz redwhite78 #2729 üzenetére

    9 lesz májusban.

    Én paypalt szoktam használni netes vásárlásra, az is biztonságos. Csak pont a Google play nem fogadja el valami olyan hibakóddal, hogy ebből az országból nem lehet PP-vel fizetni. De ezek után kösz a tippet, inkább kreálok ilyen virtuális bankkartyat.

    Woryz, a wizarddal nekem az az igazi bajom, hogy túl kevés a hp-je. De az igaz, a 2-es exenél jelenleg jobbnak tünik. Nem tudom a taktikád és a stilusod, de nekem egy igazi tank killer hiányzik a deckből, én azt raknék bele (sparky?) vagy még inkább Itower.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Tyler Durden #2733 üzenetére

    Minden lapot több/sok lap counterel, szóval ez nem igazi érv ellene. Nyilván védeni kell, de ez minden nagyértékű lapra igaz, mert ha nem igy lenne, akkor a pekkával, megaknight-al, de (royal) gianttal sem játszana senki, hisz azok ellen is sok lap jó (és azokat is ezért védi mindenki).
    A sparkyra azért irányul nagy figyelem, mert nagyon-nagy a damage-e, ezért ha bárki meglátja, akkor azonnal kiemelt figyelmet kap, ráösszpontosít mindent amit él és mozog, mig a többiek közül bármelyikre némi tulzással csak legyint (mivel könnyebb őket kiiktatni). Én is mondjuk sokkal jobban örülök ha a fentiek bármelyik jön, azokat sokkal könnyebben el tudom intézni mint öt.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz woryz #2762 üzenetére

    A többiek tanácsán túl még azt érdemes megcsinálni 2v2-ben, hogy a jobb alsó sarokra koppintva megnézed, a partnernek milyen lapjai épp elérhetőek, igy össze tudod hangolni a játékotokat, ki tudod használni a deckjeitek szinergiáit. Bár bevallom, ezt én sem mindig csinálom meg :), pedig tényleg renegteget játszom 2v2-ben.

    A győzelmek/koronák száma meg majdnem annyira szór, mint 1v1-ben.
    Pl. mivel megvettem a "victory gold boost-ot", 10 győzelmet minden nap el kell érnem egy hétig- ezt pl. tegnap 17 párosból elértem (10 győzelem, 6 vereség, 1 d), azaz elég jó, majdnem 60%-os győzelmi arányom lett és 26 korona ennyi meccsből.
    de ma reggel a crown chest 10 koronájához kellett 9 játék ... (4-3-2), alig 44%-os win rate sikerült.
    Viszont volt már 16-ból 15 győzelem is, máskor meg 8 partnerrel 9 vereség zsinórban :D

    Corvette, a fent irt 17 meccsből 26 koronához tegnap 62 perc kellett, azaz a CC-hez előírt 30 koronát egy hétvégén teljesíteni tényleg minimális kihivás, egyáltalán nem valóságtól elrugaszkodott ezt a szabályzatban előírni.
    Kivétel ha nincs wifi az ember közelében.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Hunmugli #2774 üzenetére

    Az a bizonyos lapszintkontroll hogy működik? Mert most azon búsulok, hogy 2 nap alatt én is kb. 170-180 pontot estem vissza, miközben a challengek egész jól mennek, volt olyan h. mind a 6 gyözelem liga 1 és 2-es, nálam messze előreébb lévők ellen volt. Az 1v1-ben meg sorra kaptam ki - de többször kifejezetten counter deckes ellenfeleket kaptam.
    Épp azon filózok, hogy a sok donate miatt ma elérem a lvl 11-et, de kellene szünet és a decket felhúzni.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Hunmugli #2776 üzenetére

    kösz, ez világos, csak nem tudtam hogy igy hivják :)

    Eltekintve az egyéni deckektől, általánosságban mit érdemesebb 8-ról 9-re fejleszteni, a fireballt v. walkyret? A tűzgolyót használom, tehát logikus lenne felhúzni ezt, de a valkűr a legutóbbi update óta erősebb lett, lv 9-est az én szintemen bőven megérné ismét visszatenni a deckbe.

  • Düsseldorf

    tag

    válasz North15 #2780 üzenetére

    Köszi a válaszokat, fejlesztem a fireballt, részben azért amit irtatok, részben mert csak 11-12 nap kell a 9-hez, mig a valkürnél majd 4 hét.

    Olyan kérdésem lenne továbbá, hogy pl. a hog v. a dark prince az előtte álló egységet el tudja gyorsan tolni a toronyig. Arra mely egységek képesek még hogy a maguknál lassubat felgyorsítják akár tolással, akár úgy hogy magukkal ragadják (ha ez is lehetséges)? Illetve ennek mi(k) a feltétele(i)? Mert van olyan hogy simán félrelökik és leelőzik ahelyett h. tolnák. Vagy pl. ez a tolás működik mondjuk egy gianttal, netán gólemmel is, amelyek sokkal nagyobb mint egy dprince v. hog?

Új hozzászólás Aktív témák