Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • holozis_HUN

    veterán

    válasz Düsseldorf #2475 üzenetére

    Szintén. Csomószor van, hogy nyerek 1v1-ben egymás után 4-szer és 5. ellenfél már vagy +2 vagy 3-as szintű, és olyan lapokkal jön, melyeket még nem is láttam :DDD

    De amúgy a Match Making-gel nincs baj szerintem, viszonylag arányosan osztogatja az ellenfelet, a kupaszám azonos, a kártyák szintje is kb. Deck váltásnál ugyan ez, hogy teljesen más lapokat látok ellenfélnél. Érdekes. De egész jól meg van csinálva ez a játék, lehet itt haladni fizetés nélkül is, oké, eddig 700 kemény forintot belevertem a játékba, de ezek csak pár 10 gem meg gold, illetve chest, amiből semmi jó lap nem jött, szóval nem érte meg :DDD

    De tényleg egész szépen lehet haladni itt fizetés nélkül, szépen clan chestet csinálni kell, amint lehet nyitni a ládákat és nem üresen hagyni a slotokat (ha 1-2 napig nem tudsz játszani csak 1-2 kattintás), crown chestet csinálni, amint lehet kérni kártyát a klánból. Meg donate donate és donate a gold meg az xp miatt. lvl 8 után az egyszeri free tournament belépőt kötelező kihasználni. Kicsit elvetemültebbek vehetnek ilyen nagyon olcsó pakkokat (gem-gold-chest) pár sztáz forintért, ha ér ennyit neki a játék.

    El errar es humano y el perdonar, divino.

Új hozzászólás Aktív témák