Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Düsseldorf

    tag

    Sziasztok, valamivel 3000 felett megrekedtem (arena, lv 10), alapvetően azért mert semmilyen deck nem igazán tetszik (holott korábban voltak kedvenc deckek, kombinációk) - es mivel több kb. hasonlóan erőset össze tudok állítani, igy olyan sincs amire azt tudom mondani, igen, ezt logikus használni. Igy aztán feljebb nem jutok, de lejjebb se esek, mert a lapjaim már elég erősek, meg tudok is velük annyira játszani hogy ez a veszély se fenyegessen.
    Csak a kártyák jelenlegi erőssége és a nem irreális fejlesztési lehetőségek (én se adok 40k aranyat semmilyen legendás lapért) alapján milyen 3-4 hatékony decket javasolnátok ezekre a lapokra? Az esetleges fejlesztésre van elég gold meg smaragd.
    common:
    10: barbár (hét végéig lehet 11-es), elit barbár
    9: knight (2-3 nap és lehet 10-es), goblin gang, spear goblin, fire spirit, skeletons, zap, archers, bats, arrows, minions, cannon (2-3 nap és lehet 10-es), bomber, tesla, mortar, minion horde,
    8: ice spirit és skeleton barrel (mindkettő upgradelhető 9-re)
    6: goblins (upgradelhető 9-re)
    3: rocal giant (upgradelhető 9-re)

    rare
    8: fire ball
    7: giant, walkür, battle ram,
    6: ice golem, mega minion,dart goblin, minipekka, hog, furnace, musketas, goblin hut, wizard, inferno tower, rakéta, elixirkollektor (2-3 nap és lehetne 7)
    5: barbarian hut (fejleszthető 7-re)
    4: tombstone (fejleszthető 6-ra), flying machine (fejleszthető 7-re), bomb tower (fejleszthető 7-re), 3 muskétás (fejleszthető 6-ra)
    1: heal (fejleszthető 4-ra)

    epic:
    5: mirror, goblin barrel, dark prince, freeze, witch,
    4: tornado, prince, x-bow, golem
    3: elixir, guards (az egyik lehet a hétvégére lehet 4-es), sarmy, klón, gift, baby dragon, executioner, balloon, villám, giant skeleton, pekka (majdnem 4-es)
    2: cannon cart, bowler (fejleszthető 3-ra)
    1: hunter (fejleszthető 3-ra)

    legendary
    2: inferno dragon, mega knight
    1: log, peincess, ice& electro wizard, sparky, lava hound

Új hozzászólás Aktív témák