Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz Düsseldorf #2503 üzenetére

    Egy éve még a top 200at nézve 5. volt a skeli army. A magyarázat szerintem a log és a zap terjedése, mert minnél kevesebb esélyt kell adni az ellenfélnek hogy valamit elixir előnnyel hárítson el.
    Nem véletlen hogy a minion horde is csak csali deckekben van, és csak akkor játszák ki amikor az arrows már kirepült.
    Tehát elsődleges szempont a top deckekben hogy az ellenfelet hozzák olyan helyzetbe hogy elixir hátránnyal tudjon csak hárítani.
    Ezért népszerűek a gyors deckek, alacsony elixir igényű lapokkal, és ezért nehéz a beatdown deckekkel, pláne a collector nerf után.. Már én is gondolkozom gyors decken a golem deckem mellé.
    Mivel én mindig ezt a stílust nyomtam(golem - 3M deckkel jutottam legendary arénába anno), valószínüleg egy pörgös, de azért büntetős, collector nélkül 4 alatti giant decket fogok öszedobni.
    A poison azért népszerű, mert viszonylag nagy területet tudsz általa "uralni" és nem csak tizedmásodpercekre...
    Én a két kiskarimmal használom is.(pekka mellé kötelező, GY mellé sem hátrány ugye..)

    Közben találtam novemberi kártya népszerűségi listát(top200as), tanulságos hogy a skeli army amit emlegettétl 5. helyről az 53.helyre esett vissza
    [link]
    legtöbbet használt deckek:
    goblin-log bait 22 a 200ból!
    golem beatdown 15 (na ez változott szerintem a tegnapi update-el)
    itt egyébként a poison-os lumberjack-es verziót tolják(nekem villámos van,a "régivágású", de mivel level7 villámom van...nem váltanék poisonre..)
    3M beatdown 13
    mega knight -hog rider szintén 13(ezt előrébb gondoltam, egyik leggyilkosabb deck szerintem)
    X-bow tesla szintén 13, többit nézzétek meg!
    a top lapok: log,zap,ice spirit, mega minion(!! többszöri nerf ellenére!),knight,tornado,goblin gang,ice golem
    lightning pl. csak 3 deckben van..(persze hogy élnek a 3M paklik...mint hal a vízben)

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák