Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    sziasztok urak kérdéssel fordulnék felétek

    e 46 szedánba elindult a zene projekt... nem parasztdiszkó készül, csak egy közepesen korrekt hangzás, mert nekem a gyári alap szett nagyon bután szólt... semmi mély (nem halk, semmi) most orvosolva lett egy bandpass láda és erősítő kombóval, de ahogy lenni szokott ilyenkor kijön hogy még mi hiányzik, és persze hogy a mélyközép...

    Erre csak egy megoldás van az ajtóban cserélni kell a szettet, akkor viszont már fejet is betennék... A kérdésem az lenne, hogy ki mit használ, ami kell az a 2 din, navi, bt, usb, jack, a többi flikkflakk nem érdekel annyira. nézegettem a piacon mi van, de eddig csak olyat találtam ami viszonylag ostobán néz ki benne, valami olyasmi kéne ami nem úgy mutat mint amit egy 9 éves kipakol miután tobzódott a haribo gyárban :DDD

    amúgy sony tehet egy szívességet... van egy fejük, a kijelző egy bármilyen sony teló, arról fut minden, nfc, navi, akármit tud, nekem meg nyálelválasztás indul mert xperia z ultra van a zsebben, az ára se vész a cuccnak 60 körül mérik, tud mindent így ami kéne, és nem is ocsmány. hát persze hogy mindennel kompatibilis csak az én téglámmal nem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák