Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DreaD88

    tag

    válasz Gebriel #13213 üzenetére

    A kedvemet nem rontja, csak tudom, hogy kamuzott, hátha átverhet ezzel és majd én kifizetem, szerintem nagyon jól tudta, hogy az őt terheli.
    És egyébként is, ha el akarja adni az autót, akkor az eredetiség vizsgálatot meg kell csinálnia, azt nekem kell vinnem az okmányirodába, hogy megcsinálhassam az átírást én helyette nem vihetem el az autót eredetiségre, amíg meg az nincsen meg, addig szerintem senki nem vesz autót... ez alap dolog

    Zewa: ez meg a másik, igaz, hogy 750e-ért hirdette, de az az állapotához képest is szerintem elég sok.
    Nagyon sokat nem alkudtam belőle, első telefonbeszélgetés alkalmával mondta, hogy 680e a minimum, aztán az első találkozó után felhívott, hogy 670e-ért odaadná (de nem volt jó a km számláló és a fogyimérő, így) mondtam neki, hogy ezeket csináltassa meg és kifizetem érte a 680-at.
    Ebben maradtunk, ennyit írtunk a foglalóra is.
    Erre tessék, 18e-en elkezd cigánykodni, ami ráadásul alapból is az ő dolga lenne...

    Egyébként nagyon rendes volt egészen a foglalóig, akkor is nem tudom mi volt a baja, hogy még be se invitált a lakásba...

    Ha tényleg minden rendben lesz a kocsival, akkor szerintem az lesz, hogy 6e-et adok neki azzal, hogy "ennyivel tudok hozzájárulni, bár nem a vevő dolga és ezt nem én találtam ki".
    Elvégre eljönnek zuglóból az I. kerületbe a szervizbe az átnézés miatt, de onnan hogy mennek haza, az már az ő dolguk :)

    De a lényeg, hogy jó legyen és vigyoroghassak, ahogy Bubu szokta írni :D
    Erről jut eszembe, olvasom a fórumot az elejétől kezdve a végéig (bár nincs túl sok időm), de már így is sokat tanultam, volt pár dolog amit lementettem, később még jól jöhet dolgok :D
    Volt pár érdekes jelenet :DD

    "INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

Új hozzászólás Aktív témák