Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MiklosSaS #7029 üzenetére

    ...karira vegyél valamit nekik! :D
    Mondani kell az asszonynak, h szüleidnek küldesz 1500 fontot, mert mittomén, beázott a tető. Ezt előadni 2-3 hetenete, amikor meg rákérdez, vagy sokallaná, akkor gyorsan összematekolni, h mibe fájt $$$ az ő családja, és mibe a tiéd. ;)

    Valahogy a barátnőimnél én is mindíg a tesók közül a "szerencsétlenebbet" fogtam ki. Egyiknél: rohanjunk haza, mert a mamára rá kell nézni, etetni állatokat, de takarítani is kellene, stb... Mondom a nővéred nem jött haza tegnap? De igen, csak anyu azt mondta, ő tanuljon... :W Nekünk volt estére program, a nővérke meg hétvégén hazajött az albérletből és tanult. Annyira, h a 4 évet 6 alatt be is fejezte... ;]

    Másik, a páromnál ebéd vasárnap. Húga hazajön a barátjával, akivel együtt él, anyósnál mosnak, meg minden. Ebéd után anyós nekik csomagol több napi kaját (nem csak ebéd maradékot, hanem kolbász, befőtt, stb...), mi meg mehetünk haza... :D

    Ez van, ráadásul nálad sztem meg is szokták, h feneketlen a pénztárcád, akkor már élnek is vele... Próbáltad elveszíteni a pénztárcádat? Esetleg mondani, h pókeren elvesztetted a pénzed, a bal vesédet és még a két vendég kölköt az éjjel? ;] :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák