Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MiklosSaS #12908 üzenetére

    Szerintem a hiba BENNED van. Mai felhozatal a PH! totyikok nagy részén:
    1. tök normális dolog 3 óra tesztelés után kijelenteni egy HW-ről, hogy szar, ennyi idő alatt mikrokódig átérzem az egészet.
    2. Amúgy is konzol FTW, PC meg kihal, ahogy az eddigi elmúlt 10 évben is mindíg.
    3. Egyszerű logika: a. Enyémnél szarabb CPU/VGA -> nem viszi, nem, az excelt sem.
    b. enyémnél erősebb CPU/VGA -> sokat eszik, arcozás, felesleges.
    TEHÁT az a legjobb, ami nekem van. Akkor is, ha Neked mail serverre, akkor is, ha céges kiszolgálóra és akkor is ha vékonykliensre van szükséged.
    4. Van az én véleményem és van a sok hülye. Tegnap vettem PC-t, bebaszna, ha nem én tudnám jobban.
    5. Kérdezek, mert a fórum azért van, nem azért, hogy olvassak. Mekkora faSSág olvasni. Kérdezni kell, 10× ugyan azt máshogy, és az ellenkezőjét csinálni, mert aki segít az át akar baszni, nem ért hozzá, meg csakazértiséntudom.

    ;] :DDD Gondolatok "átlag PH! forumozó" agyából. Amúgy mindek idegesíted magad? Hónapok óta alig pár topikba írok, mást meg sem nyitok, mert nem akarom olvasni a sok lámát miket hadovál.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák