Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz Whysperer #105461 üzenetére

    Ebben csak az a pláne, hogy tűrjük. Pedig nem kéne. Keresztapám nagyon faja ember én csipázom nagyon. Neki elég sarkított az életképe, de sokszor eszembe jut mikor előadta még 10-15 éve, hogy a mai világban minden munkaadó lekaksizza, hogy milyenek a körülmények, hogy beteg vagy, vagy naponta tudsz e normálisan, normális időben enni, wc-ni stb. Lásd Te helyzetedben zajszennyezés (emberszennyezés :DDD ). NIncs szüksége a világnak a betegekre, és nyugdíjasokra, csak az egészséges ember kell és abból is az, akiből a lelket ki lehet taposni. Ezt hozta a borzalom nagy rendszerváltás el hozzánk, nem azt amit igazán mindenki várt volna el. A magánvállalkozók a mai napig azt tesznek az alkalmazottaival amit csak akarnak. (nincs szabi, se táppénz, csak papíron. jóesetben 6 órás vagy, és dolgozol 12őt). Nincs már emberség. Csak itt az a baj, hogy sokan ebbe bele sem gondolnak, mert első a család biztonsága, és mindent lenyelnek. pedig csak 1 hétig kellene azt tennünk amit már rég megérdemelnek a munkaadók 90%-a. Kicsit a sarkunkra kellene állni. De 2 millió embert nehéz erről meggyőzni.
    Én 4 éve küzdök a főnökkel, hogy legyen ebédszünetem! Nevettséges, de szezonban általában 10 kilót fogyok, mert nem tudok ebédelni. A reggeli talán 11 kor összejön... És csak kivicsorog, hogy hát ezt neked kell megoldani.

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák