Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska23

    aktív tag

    Sziasztok. Van egy Asus x401 laptopom Windows 8.1-el (proci Pentium B980,2GB RAM)
    Sajnos azt veszem észre hogy pár óra böngészés után teljesen használhatatlan lesz a rendszer annyira belassul. A proci hőmérséklete is felmegy 42-48celsius ról 65 fok környékére. (a gép asztalon van a hűtést nem akadályozza semmi) Sokszor perceket kell várni hogy skype-ot,vagy valami más programot elindítsak/bezárjak sokszor csak az újraindítás segít. Gondolom valami futhat a háttérben de hiába nézem a futó folyamatokat nem tudom mit kell keresni mi nem oda való. (és mikor a lassulás előjön sokszor mármeg sem nyitja) esetleg kevés a memória és ez okozza? Gondoltam már a HDD-re is mert filmnézés közben (avi) párszor hibásan jeleníti meg a képet vagy elkezd tölteni a VLC és szaggat. A HDS szerint a HDD 100/100 as.
    Szóval itt teljesen elakadtam.

    :F

    ps: a gép még garanciális a szóköz bill bizonyos pontokon nem érzékel rendesen ez beletartozik a garis hibákba?

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

Új hozzászólás Aktív témák