Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 09:53:59

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#851) Edge válasza Gurgensson (#850) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

hát szégyeljed el magadat ha még csak 50k pontod van :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#852) Danny365

Danny365
(őstag)

Fura, hogy nektek jobban bejön az Asterion, mint az SCG. Tegnap felhúztam én is a Lambot 2600-ra, de hat basszus alig kanyarodik ez az autó. :DDD
Amit meg nem értek, hogy nekem tényleg 0 Epic importom van, úgyhogy nem tudom, ti honnan szettetek a tiétek.

(#853) Gurgensson válasza Edge (#851) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Szégyellem is magam, ilyenkor már 80 - 90k nál szoktam járni :(

(#854) Edge válasza Danny365 (#852) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Hát pedig:

Hybrid race vagy lambo careerben volt, úgy rémlik.

gurgensson: csak ugrattalak, 50k is elég szép én mégcsak 23k-n vagyok és ezzel magasan a top1ben clubon belül. :) :B

[ Szerkesztve ]

(#855) Gurgensson válasza Edge (#854) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Tudom tudom csak poénkodtam :D
Az én lambom is ilyen szinte csak kell még 120k az import ra.
Neked hogy van annyi tokened? Veszed vagy mi?
Következő kérdés:
Mennyi pontod van a garázsban?
Mert nagyon jól állsz zsetonnal :P

(#856) Edge válasza Danny365 (#852) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

ja még annyit: igen a handling az eléggé rossz, de a többi ok, sajnos néhol nem engem törnek hanem magamat töröm szét vmin amin eddig még egyik verdával sem. :D tegnap is vagy 1 kmre mentem elöl a mezőnyt lehagyva erre egy 360-as ugrató után úgy érkezett hogy bele a gazba így 4. lettem.... pedig ott még egy verdával sem szálltam még el, nem kicsit volt wtf :D

Gurgensson:
garage lvl 8: 2,219,693/5,000,000
hát most elég low a creditem mert a lamboba belement vagy 3.5milla, eddigi credit maxom a 7 milla volt.
De nem izgat, mert gyorsan jön a credit, sztem 1 hét alatt bejön 1.5-2milla, egyrészt versenyek, másrészt én
két eszközön nyomom a shopos adwatchot(teló+tab), ez napi 8 ingyen pakk, mert eszközönként számolja és nem accountonként, sokszor beadja a 20k-t. A free pakkokat is észben tartom, ez ugye 4 óránként van, ebből asszem jöhet 50k is.

Ami a tokent illeti, igen szoktam venni, vannak ezek a 1750ft meg 3-4k-s pakkok amik bp-t is meg creditet is adnak azokat meg szoktam venni, úgy filozofálom meg ezt magamnak, hogy olyan mintha költenék egy reggelire, vagy csoki+redbull stb. szal aprópéz na. ;]

[ Szerkesztve ]

(#858) Edge

Edge
(Topikgazda)

Egyébként itt van egy credit guide, hátha vkinek hasznos. (bár sztem eléggé evidens dolgok vannak benne)

[ Szerkesztve ]

(#859) Edge

Edge
(Topikgazda)

jött update

(#860) calamites válasza Edge (#859) üzenetére

calamites
(őstag)

Frissítettem, nekem most kicsit akad. 😕

Xiaomi Redmi 4X--Xiaomi A2 Lite--Huawei MediaPad M3 64GB-4G/LTE

(#861) CactuS válasza calamites (#860) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Dettó.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#862) Danny365

Danny365
(őstag)

Most irt a support, hogy nem mindenkinek ugyanazokat adja a carreer mód sem (mármint ami a garantált dolgokat illeti, nem a pakkokra gondolok). Az import partok is random mód vannak elszórva, 50-50 eséllyel.
Ezért nincs nekem egy Asterion epic-em sem. Nyilván annyira nem izgat a dolog, csak eddig azt hittem ez mindenkinek ugyanaz. Kiváncsi vagyok kaptam-e én olyat, amit más nem...

(#863) Joccc07 válasza Edge (#859) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Igazi foshalmaz lett ez a frissítés. Stabilitás és teljesítmény javítás. Sokkal rosszabb lett mint előtte volt. 5-10 másodpercenként beakad fél másodpercre.

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#864) calamites

calamites
(őstag)

Van nálunk üres, vagy üresedő hely? Van facebookon 2 jelentkező is.

(#865) Joccc07 válasza calamites (#864) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Mennyire aktívak?

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#866) calamites válasza Joccc07 (#865) üzenetére

calamites
(őstag)

7-es garázs, egy 71000 pontos klubban 12. 3.333 ponttal. (2 nap alatt hozta össze)

Az egyik.
Arany, és általában eléri a platinát.

[ Szerkesztve ]

(#867) Joccc07 válasza calamites (#866) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Jó, jöjjenek. Kérek id-t.
Addig beszélek Edge-el és drPepper33-al és ha felőlük is ők akkor ok.
Csak nem tudom, hogy ki drPepper33 itt a fórumon. :DDD

(#868) calamites válasza Joccc07 (#867) üzenetére

calamites
(őstag)

Írtam pm.

(#869) Edge

Edge
(Topikgazda)

Acura pack, nem haboztam tokent tolni bele, régen megfogadtam ha megint lesz akkor maxolom:

1 epic part még kell, talán aventadoval meglesz csak azt unlockolni kéne :D

Vki akinek megvan Aventado csekkolná hogy 1 csillagossal lehet-e hozni a 2:55-öt? szigorúan TD-vel ofc :D nem feccölnék az unlockba ha esélytelen... :R

[ Szerkesztve ]

(#870) Danny365 válasza Edge (#869) üzenetére

Danny365
(őstag)

Én adnék egyet szívesen, van 2 felesleges. :DDD

A 2:55 pedig necces. Az autó elég hozzá, viszont másfél körön keresztül az AI ott lesz a nyakadon, így leginkább szerencse kel hozzá. Tényleg végig b@szogatnak, így lett nekem 2:57:8xx az első próbára TD-vel.

(#871) Edge válasza Danny365 (#870) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Ez amúgy nem is hülyeség, jó lenne ingame trade piros tokenért mondjuk, akár aukciós ház képében.

1 csillagos aventado még összejöhet mert 9 bp kell az unlockhoz 2-es meg már túl sokba lenne, így nem érné meg. Mindegy ahol fontos ott már van epic partom, handling így is ok bőven epic part nélkül. Te is 4 staroztad Acura-t? :) (mondjuk a heti eventekbe engedélyezhetnék már... mint régen, az új heti eventekben mindig vmi fostartály van engedélyezve mostanában)

[ Szerkesztve ]

(#872) CactuS

CactuS
(Arcképgyáros)

Anno ha nem lett meg az NSX, akkor most kezdjem el venni tokenért a pakkokat?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#873) RetepNyaraB

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Szerverhiba van, vagy nálam szórakozik valami? Hálózatra panaszkodva nem jelentkezik fel. Minden más megy a gépen; lám az az oldal is...
17:38 Bp.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#874) Danny365 válasza Edge (#871) üzenetére

Danny365
(őstag)

9-et kis szerencsével kapsz egy 10-es csomagból. Acurát kicsit fájó szívvel kezdtem el kimaxolni, mert azért sajnálom a tokent, aztán az első 750-es pakkbol kaptam 21-et, ami elég is volt, így végülis jól megúsztam. :DDD Utoljara talán a P1-hez kaptam 15x BP-t jó fel évvel ezelőtt, azóta nem volt hozza szerencsém.

(#875) Edge válasza CactuS (#872) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Aham, nagyon ász verda. :K

Danny365: gz azt bemákoltad :DDD
Lehet rátolok 1X 10est, meg látom még van 8day.

Btw az event sok creditet és rep pontot ad, orrbaszájba ezt fogom nyomatni az tuti. :DD

[ Szerkesztve ]

(#876) CactuS válasza Edge (#875) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Kicsivel több, mint egy tizes pakkra volt pontom, 3/35 az állás, halad ez. :DDD

(#877) Joccc07 válasza Edge (#875) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Most néztem az 1790-es Acura packot. Az most komolyan 1db Bp-t ad??? Meg a többi semmit ugyebár.

(#878) Danny365

Danny365
(őstag)

Végre visszatértem a Legend league-be, és innen is egészen 1450-ig vissza lehet esni, szóval nem valószínű, hogy bárki is innen lefokozódna.

(#879) Danny365 válasza Edge (#875) üzenetére

Danny365
(őstag)

Az Acuraval milyen időt tudsz gurulni most az eventen egyébként?

(#880) Edge válasza Joccc07 (#877) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

A többi akár 3x 15 bpt is adhat :DDD
Cactus: sajnos ez ilyen a fix3ast megkaptad amit ígértek.
Danny365: gz remélhetőleg nekem is meglesz a végére, nem erőltetem. 1489en vagyok.
Hát a 275. helyen vagyok 2:34el, az 25%, TD vel ez a max amit kitudok facsarni belőle.

(#881) Joccc07 válasza Edge (#880) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Igen, adhat de nem nekem. Az előzőekkel sem volt szerencsém, nemhogy majd most. :D

[ Szerkesztve ]

(#882) RetepNyaraB válasza Edge (#880) üzenetére

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Mijaza TD?

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#883) Edge válasza RetepNyaraB (#882) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Touch Drive

(#884) Danny365 válasza Edge (#880) üzenetére

Danny365
(őstag)

71. hellyel is csak a 10%-ba férek bele, ami tok béna rewardokat jelent. Az 1% szerintem kb a top 10-et jelenti max... az a baj ezekkel az eseményekkel, hogy kevés a játékos és akinek megvan az autó, az is inkább ügyesebb, mit benabb. :/

(#885) Edge válasza Danny365 (#884) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

jahh, common eventekbe meg már nem engedélyezik ezeket a verdákat, pedig... a hetibe acura-t betehetnék fixen. :)

(#886) CactuS válasza Edge (#880) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Mondjuk várható volt, hogy nem fogja elsőre kidobni az egész sort egy toppos autóból. :)

Azt lehet tudni, hogy az Asterion meddig lesz a daily reward?

(#887) Danny365 válasza CactuS (#886) üzenetére

Danny365
(őstag)

Szerintem amíg ki nem maxolod. Utána 15 token van helyette.

(#888) CactuS válasza Danny365 (#887) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Ah, most lett 2 csillag, akkor még egy darabig megvan a napi cél.

(#889) calamites válasza CactuS (#888) üzenetére

calamites
(őstag)

Kb nekem is ez most a cél.

(#890) RetepNyaraB válasza Edge (#883) üzenetére

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Ahham. Az ajánlott itt, vagy van, amire igen és van, amire nem? Rögvest kikapcsoltam, de ha kell, akkor szopok kicsit valami gyakorló övezetben :)

(#891) quailstorm válasza RetepNyaraB (#890) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Odanemfigyelős farmoláson kívül senkinek sem ajánlott, csak aki képtelen manuálisan vezetni.
Értelemszerűen PC-n egyáltalán nem fogsz találkozni touchdrive-os emberekkel.

(#892) Edge

Edge
(Topikgazda)

Heh, tegnap este beléptem és egy customer care üzi fogadott hogy sajnálják hogyha vmi kellemetlenség ért a játék élményben és kárpótolnak ezért, adtak 4 egoista epic partsot meg vmivel több mint 1 milla creditet. :Y
Sztem azért volt mert én sokat gamelek vonaton és néha elmegy a mobilnet és sokszor verseny végén amikor connectálna akkor appcrashel a game ilyenkor a reward is ugrik. Jó fejek :) kellemes meglepi volt.

Danny365: legendbe te gondolom a p1el mentél s nem az scgvel ugye?

(#893) quailstorm válasza Edge (#892) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Nem, nem azért volt és nem, nem jófejek, ők a Gameloft.
Hátrányosan változtatták az epic partsokat a career-ben és rosszul konvertáltak frissítésnél, így egy csomóan buktak epic partsokat. Ezt kompenzálták.

(#894) Edge válasza quailstorm (#893) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Azért örülök, mert careerben nem tudtam volna egoista partsot szerezni:

Más, jön a spyderrrrrrr :))

(#895) Danny365 válasza Edge (#892) üzenetére

Danny365
(őstag)

En Lykan importot kaptam, de nem bánom, mivel azt nehezebb szerezni, mint Egoistat.

Amúgy hol SCG-t, hol P1-et használtam, szerintem nem ezen múlik. Most is van, hogy SCG-vel lemyomják az S autókat.

A Porschét meg várom, kb 9k tokenem lesz addigra, csak elég lesz.

(#896) Edge válasza Danny365 (#895) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Én egy egész mezőnyi scg-t meg p1et toltam le az asterionnal az előbb és szaros 21 pontot adott... jó ok nem csak az számít hogy melyik verda, de akkor is adhatott volna többet :DDD

(#897) Edge válasza Danny365 (#895) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

sztem bőven, csak 35 bp az unlock én olyan minimum 3-4 staros-ra számítok részemről

(#898) Amur válasza Danny365 (#895) üzenetére

Amur
(PH! addikt)

Én semmit..platform függő? Én androidon tolom.

Nekem azt csinálta mostanában párszor hogy ad packnál megnézem a reklámot, visszadob a shopba, és közli hogy nincs több reklám mára..
ki-belépek, és utána megjavul..

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Clash Royale és Minecraft Gameplay=**=

(#899) calamites

calamites
(őstag)

Próbáltam most játszani, de valami szerver hiba lehet. Másnál is van?

(#900) Tesco Value válasza calamites (#899) üzenetére

Tesco Value
(fanatikus tag)

Nálam megy

Olyan sokszor megbuktam matematikából, hogy meg se tudom számolni.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.