Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 09:53:59

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#651) Gurgensson válasza Edge (#650) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Most 124. Helyen vagyunk azt írja.
De ja top 200.
Az a baj hogy még nem lehet látni a többi magyar csapatot.

(#652) calamites válasza Gurgensson (#651) üzenetére

calamites
(őstag)

Ha van nálatok olyan aktív jelentkező, aki nem fér be hozzátok, mi fel tudjuk venni szerintem, de majd a vezetők megerősítik.

Xiaomi Redmi 4X--Xiaomi A2 Lite--Huawei MediaPad M3 64GB-4G/LTE

(#653) Edge válasza calamites (#652) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

ahogy azt a clubot elnézem aki nem fér be oda az nem is jönne hozzánk, mi ahhoz kicsik vagyunk az én szezononkénti 30k repummal nálunk magasan verem a mezőnyt de pl abba a klubba fel se vennének 100k alatt.. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#654) calamites válasza Edge (#653) üzenetére

calamites
(őstag)

Az igaz.

Azért én örülök hogy itt lehetek. Jó lenne még 5-6 jó ember.

[ Szerkesztve ]

(#655) Gurgensson válasza Edge (#653) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Azért nálunk is vannak gyengébbek, kb 6-7 ember aktívabb ők olyan 40-60k körül csinálnak a többi 10-20.
Szóval simán beférsz 😀
Van egy fb csoport ott van android, ios, és pár pc tag is, lehet toborozni is.
Mi utólag már csak meg nyitottuk a klubot azt sokat kick éltünk mire olyanok jöttek akik csinálnak is valamit.

(#656) Amur

Amur
(PH! addikt)

Ez a faromolás jó tipp volt, így én is kicsit aktívabb tudok lenni.Ma nem sok időm volt, de amikor asztal előtt voltam, akkor a teló ment folyamatosan. Megdupláztam a repumat(igaz nem sok volt, de hosszú távon sokat fog ez számítani)
Van azért már bőven kocsim, mindegyikhez találok egy olyan pályát amit kivisz TD-vel segítség nélkül, az mehet, én meg tudok mást csinálni.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Clash Royale és Minecraft Gameplay=**=

(#657) Tesco Value

Tesco Value
(fanatikus tag)

1-2 hétig nem nagyon tudok sajnos játszani, más elfoglaltság miatt.

Olyan sokszor megbuktam matematikából, hogy meg se tudom számolni.

(#658) Joccc07 válasza Tesco Value (#657) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Okés.
Mi az kijött a Forza Horizon 4??? :DDD

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#659) plejik

plejik
(PH! addikt)

a héten Én se nagyon leszek aktív, külföldre utazok, szóval kérném ne rakjatok ki. Ha lesz rá időm , akkor azért tolom amennyit tudok. :K

[Xbox One GamerTag : rolibreak][OnePlus 6][OnePlus 3][BAZINGA!!!][ALFA ROMEO 159 TI]

(#660) calamites

calamites
(őstag)

Jó lenne feltölteni az üres helyeket. Nekem sajna nincs ismerősöm aki játszana. Nagyon jól állunk ahhoz képest, hogy 4 hely üres.

(#661) Amur válasza calamites (#660) üzenetére

Amur
(PH! addikt)

Én körbekérdezek, van jópár mobil gamer ismerős. Aki nincs vagy gyenge klánban van azt áthozom.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Clash Royale és Minecraft Gameplay=**=

(#662) Edge válasza calamites (#660) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Igazából 12 tag aki hoz pontot a 16-ból. Az utolsó 4 tag pontjaiból látszik hogy max 4-5 versenyt ment egész szezonban... vagy annyit sem... és megint van aki nullán áll...
Közülük csak tescovalue jelzett hogy nem tud aktív lenni, ami így korrekt dolog.

jukmen-t ki fogom tenni.

Nekem sajna egyik ismerősöm se asphaltozik.

(#663) Amur

Amur
(PH! addikt)

1780-1880-as autókkal ennyire esélytelen gold liga felé menni?
1430-on álltam egy órája, mondom megpróbálom a platinumot. 12 verseny után 1340-en vagyok..
Nem értem azokat a játékosokat akik folyamatosan lökdösődve lassítanak , és ezzel magukat is.
Azt sem értem miért nem lehet olyan módot választani ahol nem lehet a másikat kiütni..
full frusztráló amikor végig vezetsz, és a vége előtt 50m-el kiütnek..meg igazságtalan is.
Ez nem roncsderbi!

(#664) Edge

Edge
(Topikgazda)

hoppá új multi season 1d 22h :)
btw feldughatják a 20db shelby bp-t

(#665) Gurgensson válasza Amur (#663) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

3* gos corvettel megyek, össze törnek és nem érem utol őket 😂
Vagy volt hogy 3 szor is össze törtek úgy hogy max vissza pilantomhoz ért, de ha én megyek neki vagy rá ugrom nyugodtan megy tovább.
Néha baromi érdekes 😂

(#666) Edge válasza Gurgensson (#665) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

corvette-el nem is fogod utolérni őket...

(#667) Edge

Edge
(Topikgazda)

Hm kemény menet lesz a mostani multi az egész S class engedélyezve van platinától :C

(#668) Fulár

Fulár
(senior tag)

A multis lökdösődés miatt már én is erősen gondolkodom rajta,hogy beszerzek egy flakon almabort meg egy levél Seduxent! :)

(#669) calamites válasza Amur (#663) üzenetére

calamites
(őstag)

Én fullos Porscheval B-s mindig platinum tudok lenni TD-vel. Igaz a szeduxen néha kell nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#670) Gurgensson válasza Edge (#666) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Nagyon jó a corvet örök nitroja van 😀
Én most pihenek 1630 pontom van kevés meg a nagy 😀

(#671) Edge válasza Gurgensson (#670) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

ja jó a nitro, de ha lezúznak qrva nehéz behozni a mezőnyt corvette-el.
Már én is platina, 3 staros icona-val megyek már, hát látni durva verdákat. :K
Ez most nagy daráló lesz alig 2 napos multi, huhh.

(#672) Gurgensson válasza Edge (#671) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Vulkán nagyon jó lilában, lambo c is jó azt hittem rossz lesz (5* gos így már jó azért :D)
Oco a fejlesztése is lol

(#673) Danny365 válasza Edge (#671) üzenetére

Danny365
(őstag)

Meghosszabbitották 2 nappal. :(

(#674) Edge válasza Gurgensson (#672) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

nekem is 5 csillagos a centurio, de sztem a 3 csillagos icona veri.

Danny365: ehh ne má...

[ Szerkesztve ]

(#675) Gurgensson válasza Edge (#674) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Sebességbe ja :D
De nem rossz így már, Titaniummal úgy is csak
4 et tudsz menni.
Még az SCG is jó szerintem.

(#676) Edge válasza Gurgensson (#675) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

ez igaz a benya behatárol. :) de szerencsére van választék most rendesen :)

(#677) Amur

Amur
(PH! addikt)

kaptam egy szekér ferrari f12 bp-t season rewardként. Jobb mint a B-s Porsche? Érdemes majd fejlesztenem?

(#678) drpepper33

drpepper33
(újonc)

Én most a 3 csillagos Vulcan-al is jó köröket megyek. De Gold ligaban nagyon megy a lökdösődés. Nálam is el elszakadt párszor a cérna amíg platinaba értem. Most pihentetem kicsit mert kárt teszek a telon. :D

(#679) Danny365

Danny365
(őstag)

Az Egoistat tervezi valaki beszerezni majd? Én szerintem ramegyek, többek között annak a statjait is kicsit feljebb húzzák majd a következő updateben.

(#680) quailstorm válasza Amur (#677) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Rettenet gyors, enyém most fog 3000 rank fölé menni, SCG killer.
Elmúlt 3 MP rewardom mind ez a Ferrari volt.

[ Szerkesztve ]

(#681) Edge válasza Danny365 (#679) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Én igen, brutál jó az accja, ez kb olyan lehet az S classban mint acura a C-ben.

(#682) Micsurin

Micsurin
(PH! kedvence)

+b@om a multi pakkokat. Három season BMW, 2 Bp kell, utána 2 Season Ferrari, 1 Bp kell. Erre most a ... shelbybe ad ami szép de legalább semmihez nem jó. :W :W :W :W

Csak nálam irgalmatlan szarok még mindig az autó hangok? Vagy csak nyenyeregnek magasabb tempónál vagy gyak nincs nekik. :D

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#683) Joccc07

Joccc07
(őstag)

726. helyezésen vagyunk jelenleg. Gratula mindenkinek. Főleg a 10k felettieknek. Nem rossz egy 15 fős csapattól.

[ Szerkesztve ]

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#684) Gurgensson

Gurgensson
(újonc)

van egy hely nálunk ha valakit érdekel ne :P
(napi átlag 2000 rep)

(#685) Edge válasza Joccc07 (#683) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Jah nem rossz, de kéne még pár olyan tag aki ponthozó. jukeman-t kitettem tegnap mert nullán volt, már sztem 2 hete minimum.
Van pár tag még az alján a sornak akinél rezeg a léc(1-200 pont... ami lol mert 5 perc alatt többet csinál bárki).

(#686) Gurgensson válasza Edge (#685) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Van egy Asphalt 9 Hungary Legends csopi a fbn
Zárt csopi ott is toborozhatsz ha gondolod.
Vagy ha a csapat név mögé be írnád hogy HUN
Lehet több jelentkezőtök lenne.

(#687) Joccc07 válasza Gurgensson (#686) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Nem akarunk a csapatba nem ph-s arcokat. Direkt miattunk csináltuk. De sokan szerintem nem is tudnak róla, hogy van.

Edge: Láttam. Most indult az új multi season. Mikor van vége a club season-nek? Ki fogjuk rakni azokat akik annyira se aktívak mint én :DDD

Egyébként is az előzőleg megbeszélt visszajelzés sem sikerült mindenkinek. Kb. 5 ember jelzett, hogy itt van és megértette.

[ Szerkesztve ]

(#688) Amur válasza Joccc07 (#687) üzenetére

Amur
(PH! addikt)

Anroid játékok topicba érdemes beírni, azt többen olvassák.
Írtam is egy rövid hírdetést!

[ Szerkesztve ]

(#689) Joccc07 válasza Amur (#688) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Okés, köszi.

Amur:Az egyetlen Discord felhasználó :DDD

(#690) Gurgensson válasza Joccc07 (#687) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Oks értem én itt úgy is csak egy vendég vagyok ameddig megtürtök :P
Nem fogok toborozni úgysem, mert nálunk valaki kilép vggy ki rakjuk már 10 jelentkező van :D
Mi most a 143. Helyen vagyunk kicsit lejjebb csusztunk :D

(#691) Danny365

Danny365
(őstag)

Én ios-en nem is nagyon láttam még magyar embert/klubot. Kar, hogy nem lehet csekkolni a lokális klubokat úgy, hogy már csatlakozva vagyunk valahova...

(#692) Fulár

Fulár
(senior tag)

Néha kicsit szomorú vagyok,hogy nem lehet szabadjára engedni a káromkodást a fórumon mert most lenne hozzá kedvem!Nem hisztizni akarok főleg nem egy nyomorult mobil játék miatt de már megint egy hajszálnyira sem vagyok tőle,hogy úgy letöröljem ezt a sz*rt,hogy csak úgy csörög!Az nem létetik,hogy ennyire hullámzó a teljesítényem!Eddig röhögve ment most meg képtelen vagyok beküzdeni magam Platinába!Elöbb már a Goldnál is rezgett a léc.100 méteren belül háromszor kúrnak picsán!De ha én megküldöm a gyökeret Full Boost nitróval úgy,hogy se nem driftel se nem fékez közben akkor nem történik semmi!Vagy kifogok egy olyan szerencsés kombót,hogy szinte végtelen nitróval megyek és még csak a közelébe sem érek egy olyan mezőnynek ahol átlag 300-al alacsonyabb a verdáik rangja.(tudom,hogy az önmagában nem jelent semmit)Vagy összepárosít 3000 feletti Legendben lévővel!Eddig 2 csillagos Caymennel vígan elvoltam Platinában most meg kimaxolt 3 csillagossal a közelében sem vagyok.De csak amióta elnidult az új szezon!Sajnos ez a legértelmesebb B-s verdám.Na mindegy.Egyszerűen érthetetlen!Nem akarom elhinni,hogy 1-2 nap alatt ennyire szar lettem! :) Egy győzelmemre 3 utolsó helyezés jut.

(#693) Edge válasza Joccc07 (#687) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Sajnos ezen sztem majd változtatnunk kell, egyre kevesebb az aktív tag, ha a pont szerzés a cél akkor előbb-utóbb a feltételből ki kell vennünk a ph-t....

Amur: thx ez jó 5let :)

[ Szerkesztve ]

(#694) Joccc07 válasza Edge (#693) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Értem én, de új tagokat honnan szerzünk? Én pl. nem facebookozok. Ez miatt nem fogom elkezdeni. Vagy legyen inkább nyitott és szanáljuk a nem aktívakat?

(#695) Gurgensson válasza Fulár (#692) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Platinában sem jobb 1745 ponton vagyok azt ilyen
1500 - 1600 as sokkal vagyok össze rakva 3. Helyen - 4 pontot von le :D
1790 nél volt hogy 1 ponttal tudtam mindig feljebb lépni :D
De ha össze törtek hirtelen - 46 pont, na akkor jön az az érzés hogy rugdosnád a telot legszivesebben :DD

(#696) Edge válasza Joccc07 (#694) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Én se facézok :)
Tudod mit? Igen akár lehet az, tedd bele a névbe a HUN-t és nyisd meg aki meg jön és nem teljesít kitesszük.

(#697) Fulár válasza Gurgensson (#695) üzenetére

Fulár
(senior tag)

3 hónapos teló de már majdnem kapott...pedig nem vagyok az a fajta!Szegény postás kis csajnak meg vérben forgó szemekkel és eltorzult pofával nyitottam a kaput!Tuti azt hitte debil vagyok!És igaza is volt! :)

[ Szerkesztve ]

(#698) Joccc07 válasza Edge (#696) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Nekem jó. Legyen így.

(#699) Danny365

Danny365
(őstag)

Nekem meg most volt az első olyan MP szezonom, hogy csak manual controlt használtam. Szorakoztatobb, mint a TD, de azért jóval többet hibáztam így. Viszont egy nap alatt meglett a Legend, úgyhogy nem panaszkodom.

Egyedül Rómát és az összes variációját utálom, a többi track úgy ahogy jól megy.

(#700) Gurgensson válasza Fulár (#697) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Na tessék uuuuuugdjejdfhdgfjdjdj
400 zal követem és nem érem utól na ezt hogy?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.