Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 09:53:59

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#51) Jumbozorz válasza quailstorm (#50) üzenetére

Jumbozorz
(senior tag)

Köszönöm.

(#52) Ferenczi Áko válasza quailstorm (#50) üzenetére

Ferenczi Áko
(PH! addikt)

Hol van automata fék? Én még nem vettem észre, úgy bele durrantok a falba mint a huzat..

(#53) quailstorm válasza Ferenczi Áko (#52) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Minél élesebben kanyarodsz annál intenzívebben fékez. Ha nekimész a falnak akkor valamit igen rosszul csinálhatsz.
Olyan puhán kell kanyarodni az autókkal, hogy ne fékezzen sokat, ami nekem nem megszokott A8 AX verziókból. Pötyögtetni kell, mint AK-47-tel CS-ben.

(#54) Joccc07 válasza Benzentius (#48) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Nem található a neved :(

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#55) Benzentius válasza Joccc07 (#54) üzenetére

Benzentius
(újonc)

Hmm érdekes... pedig jól írtam le a nicket. Mindenesetre a clubot megtaláltam.

(#56) Micsurin válasza Benzentius (#55) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Velem is ez volt, nyugi!

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#57) Joccc07 válasza Benzentius (#55) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Ideiglenesen megnyitom a clubbot. Akkor tudsz küldeni requestet.

+1 hely van még Benzentius-on kívűl.

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#58) Benzentius válasza Joccc07 (#57) üzenetére

Benzentius
(újonc)

Meg is van, köszöntem a lehetőséget! :DD

(#59) Joccc07 válasza Benzentius (#58) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Megis van.
Aztán aktív legyél ám. :DDD

Elég ha nálam aktívabb vagy. ;]

(#60) Danny365 válasza Joccc07 (#59) üzenetére

Danny365
(őstag)

Mennyi pontotok van a klubban összesen?

(#61) Joccc07 válasza Danny365 (#60) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Jelenleg ~24000

(#62) Micsurin válasza Joccc07 (#61) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Dolgozok ma az ügyön csak hamar merül az akku :DDD

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#63) Jumbozorz

Jumbozorz
(senior tag)

Sziasztok,

A prohardver csapatból rakjatok ki. Foxzor a nevem. Sajnos egy hónapig nem lesz olyan telóm amin tudnék játszani...:( köszönöm. Nektek jó játékot.

(#64) Edge válasza Joccc07 (#59) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

vagyis legalább a 3. legaktívabb legyen? :DDD
nyomassad az új multi eventet btw ;)

kiraktam a B-s porchet, erre shopban ajánlja a starozást, ez most ilyen automata cucc? vmit kiraksz és jön a starozás maniért?
Egyébként a C-s challenger is fasza verda 13xx-esre van fejlesztve és simán lehozom az 1500-1600 körüli pályákat, de majd biztos keményen el fog vérezni feljebb, csak érdekes mert simán vörösbe van de mégis bírja.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#65) quailstorm

quailstorm
(PH! félisten)

Legújabb BlueStacks beta futtatja a játékot, de kell gép alá. i5-3470, 8GB RAM és GTX750Ti 2GB már elég. DirectX mód mellett. Experimental engine ne legyen benyomva.

Igen, tudom van Windowsos, de ott a 8-at és AX-et is széthackelték, meg ha droidosak a haverok, akkor megint cseszheted.

Más emulátor nem futtatja, RemixOS sem, PhoenixOS-en indul de kifagy az egész OS.

[ Szerkesztve ]

(#66) Edge válasza quailstorm (#65) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

és kinéz vhogy vagy ratyi?

(#67) Edge válasza Danny365 (#42) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

thx ez hasznos lista,

ha pl költenék a gémre akkor challenger vs shelby (mert mind2 van a storeban) estén a challenger mindenképp?

[ Szerkesztve ]

(#68) Micsurin válasza Edge (#67) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Shelbyt hagyd szerintem, nagyon jó de macera kigyűjteni, és "csak" D-s. Akkor már a Challenger Scat pack.

(#69) Danny365 válasza Edge (#67) üzenetére

Danny365
(őstag)

Igazi pénzt ne kolts rá, főleg ilyen kocsikért, ha pedig csak sima creditre gondolsz, akkor szerintem is a Challangert vedd, mert azzal is el lehet lenni multiban ugyanúgy, no meg csak pár verseny erejéig van az embert bronz ligában általában.

Amúgy én úgy szoktam, hogy mindig veszek 1-2 blueprintet a store-ból, ha kell, ha nem, mert azok még olcsóak. Tokenért viszont csak pakkokat érdemes venni szerintem, hiába lutri.

(#70) Edge válasza Micsurin (#68) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

az a bajom ezzel igazából, hogy D-be már van egy 3+ csillagos porsche cayman-om eléggé penge 1900+-os, ha a challenger 2 csillaggal többre képes akkor ráugrok mert pl a D elite végéhez már 2000+ repu kellene.

szek: danny: jah a free- meg adwatchosat azt szoktam :D BTW melyiket érdemes a gold cardokat pl.?

[ Szerkesztve ]

(#71) quailstorm válasza Edge (#66) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

ilyen

Nekem csak azért jó, mert képtelen vagyok billentyűn kívül mást használni és a Z3 compact meg elég sovány ehhez.

Tokenes packokból csak a guaranteeded szabad venni, a 10-es packot meg hasonlót. Egyesével nem, botrányos a drop rate, kb. mint az Xtreme végén.

[ Szerkesztve ]

(#72) Danny365 válasza Edge (#70) üzenetére

Danny365
(őstag)

Igazából annyira nem kell rágörcsölni, hogy melyiket akarod húzni, mivel előbb utóbb akaratlanul is max csillagosak lesznek a D-class autóid. Mindig vegyél egy-egy blueprintet ha épp van a boltban, aztán annyi. Meg persze az eventeket told minden nap, ott lehet a leginkább farmolni.

A pakkok tekintetében én meg szoktam várni a limited csomagokat, mert azoknál jobb a drop rate, főleg, ha olyan autó köré épül, ami kell is. De amíg kb minden autóhoz kell neked BP, a sima premium pakk is jo.
Viszont vannak autók, amiket csak limitált pakkokból lehet megnyitni, így én azokra is tartogatom a tokeneket.

(#73) Edge válasza Danny365 (#72) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

oksa, thx
tegnap volt egy kis cumi wolkswagenhez volt 5 card 150k creditért és pont 5 card kellett a 2. csillaghoz rányomtam hogy buy, levonta az összeget és nem kaptam card-ot a shopban már soldként szerepel és mani levonva cardok sehol, mondom ez fasza... :DDD

(#74) Danny365 válasza Edge (#73) üzenetére

Danny365
(őstag)

Az kellemetlen, szerencsére ilyen még nem volt velem. Ötöt egyszerre amúgy nem éri meg megvenni, az ötödiket baromi drágán veszed már. A te esetedben 150k még nem olyan gáz, de drágább BP-nél inkább felejtős már.

(#75) Edge válasza Danny365 (#74) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

jah ráadásul elején még eladtam pár bp-t piros tokenért így lett 370 erre olyan drágán mérik a piros tokenes bp-ket hogy még semmire se tudtam elkölteni :DDD már bánom hogy eladtam bármit is

[ Szerkesztve ]

(#76) Micsurin válasza Edge (#75) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Azok a piros szarok marhára nem érik meg. :DDD :N

(#77) Benzentius válasza quailstorm (#65) üzenetére

Benzentius
(újonc)

Tettem egy próbát a Bluestacks-el. Elsőre faltól falig sikerült a próba, de pár verseny után egész tűrhető lett a kezelhetőség. Legalább amíg házon belül tartózkodok, megmenekül a telefon az akksiolvasztástól :D

(#78) quailstorm válasza Benzentius (#77) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Nekem, mint billentyűhöz szokottnak tökéletes, top5% összejött tré autóval is az eventen.
Remélhetőleg ennél csak jobb lesz később. A mélységteszt hibája zavaró néha.

(#79) S@s

S@s
(lelkes újonc)

Sziasztok! Huawei P20 pro telóm van és a play áruház azt írja, hogy a játék nem kompatibilis az eszközzel...., 🙄 járt már valaki így vele?? Nem értem mi a gondja... Akkor buktam ezt a játékot??

(#80) quailstorm válasza S@s (#79) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Hivatalos úton egyelőre igen. Két út van, az egyik a license-ellenőrzést kikapcsolt APK a 4PDA-ról, a másik, hogy egy támogatott eszközről, akár Bluestacksről hozzáadod a fiókodhoz a játékot (letölt-elindít), majd hivatalos APK és OBB-vel is fog indulni Huaweiden. Ha még akkor is rinyál, hogy nem kompatibilis, akkor meg GLTools, fake GPU.

Még a betát én GLTools segítségével toltam a telómon (úgy hitettem el, hogy kompatibilis), de ahhoz root kell.

[ Szerkesztve ]

(#81) S@s válasza quailstorm (#80) üzenetére

S@s
(lelkes újonc)

Hát akkor várok, hátha jön egy patch és utána lehet vele játszani. 🙄 Sajnálom szerettem vele játszani... 🤨
Köszi a gyors választ!

(#82) Imre9211 válasza S@s (#79) üzenetére

Imre9211
(kvázi-tag)

Fogalmam nincs mi lehet a baj. Nekem Huawei Mate 9-esem van és hasít mint a szél. Pedig ez Kirin 960 a tied meg már 970.

*
Ha valakinek nagyon forrósodik a telója ne ijedjen meg ez sajnos természetes. A grafikus chip komoly hőtermeléssel hoz le egy ilyen szintű játékot. Mondjuk nekem elég jól van megoldva a hőelvezetés Mate 9-esen mert felveszi a készülék váza ami fém ugye, de ennek ellenére is volt hogy fél óra után elkezdett szemetelni a kijelző mivel nem a legnagyobb hőségbe kell kínozni a készüléket. Jóllehet a szemetelés nem volt folyamatos mert elvileg a Kirin ilyenkor visszaveszi az órajeleket de akkor sem "egészséges".

Szabadba azóta nem gamelek vele amíg ilyen idő van. Pláne nem napon. Meg is oldódott így a túlmelegedés(mondjuk a készülék oldalán így is tojást lehetne sütni és ezt a szilikontokon keresztül érzem :DDD )Forrósodni fog mindenképpen mert ez elsősorban egy "telefon", de egy kellemes hőmérsékletű szoba v helyiség és nem fog megfőni a chip.

A játék egyébként pazar. Le a kalappal a gameloft előtt.(meg fel mert azért pár f*s is került már ki a kezeik alól :((( :DDD ) Már-már konzolszint :) Élvezetes, pörgős, nagyon ráfüggtem :) Meg persze agyfaszgenerátor amikor némely menekülős pályán vagy időkapuson rá kell jöjjél hogy jó, akkor most a karriert hagyjuk picit a f*szba mert ide jobb kocsi kell :D
(most épp a második szezonban hagytam el egy zászlót mert baszott rövid pályán kéne úgy megcsinálnom időre a szektorokat, hogy ellövök 4 shockwave-t a nitroval, de a kétcsillagos csutkára húzott Camarommal az istenért se jön össze csak 3, pedig már kitapasztaltam mikre töltődik keményen a nitro)

A multiban meg az ilyesmiben még kezdő vagyok, de aki gondolja vegyen fel. Roxalorox a nevem a játékban :)

Roxalorox

(#83) Danny365 válasza Imre9211 (#82) üzenetére

Danny365
(őstag)

Azt ugye tudod, hogy a feladatokat nem kötelező egy menet alatt megcsinalni. Illetve a 4 shockwave konnyű, amint megvan az első shockwave, kezdj el driftelni, így pillanatok alatt visszatöltődik a nitro és már nyomhatod ismét. Pár másodperc alatt megvan a 4 shockwave.

(#84) Ferenczi Áko válasza Danny365 (#83) üzenetére

Ferenczi Áko
(PH! addikt)

Vagy elnyomja a shockwave-et, és azonnal nyom egy féket, így csak minimálisan megy le a nitro..nem kell végig megvárni míg lemegy..

(#85) Danny365 válasza Ferenczi Áko (#84) üzenetére

Danny365
(őstag)

Én is ezt próbáltam leírni. :DDD

(#86) Imre9211

Imre9211
(kvázi-tag)

Köszönöm kollégák :) :R Na a Prohardveres csoport fullon van. Miért nem lep meg... :DDD

[ Szerkesztve ]

Roxalorox

(#87) Joccc07 válasza Imre9211 (#86) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Van hely. Írd le a nicked.
Ha működik már a kereső akkor be is tudlak venni.

(#88) Imre9211 válasza Joccc07 (#87) üzenetére

Imre9211
(kvázi-tag)

Roxalorox

Roxalorox

(#89) Joccc07 válasza Imre9211 (#88) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Természetesen nem működik a kereső. :DDD
Kérlek küldj egy requestet. Megnyitottam a klubbot.

[ Szerkesztve ]

(#90) Baaraanz válasza Joccc07 (#89) üzenetére

Baaraanz
(tag)

Baaraany néven én is jelentkeznék

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#91) Imre9211 válasza Joccc07 (#89) üzenetére

Imre9211
(kvázi-tag)

Küldtem..De most kicsit lerakom a játékot mert már 360ba vágom a kenyeret O.o Amúgy megcsináltam végre a 4shockwave-s pályát. Nem is volt olyan nehéz így hogy leírtátok az okosságot. Köszi még egyszer :)

[ Szerkesztve ]

Roxalorox

(#92) Joccc07 válasza Edge (#75) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Arra gondoltam, hogy aki garage level 5 alatt van az menjen. Ennyi idő alatt már azért el lehetett volna érni. Mondjuk holnap estig akinek nincs meg.

(#93) Tesco Value válasza Joccc07 (#92) üzenetére

Tesco Value
(fanatikus tag)

Akkor a fèl csapatot kirakod ahogy nèzem, 8. vagyok ès kb. esèlytelen, hogy holnapra meglegyen. Ès alattam csak level 4-esek vannak.

Olyan sokszor megbuktam matematikából, hogy meg se tudom számolni.

(#94) Joccc07 válasza Tesco Value (#93) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Ez csak egy ötletelés. De ha tudsz valami jó megoldást akkor szívesen meghallgatom. :R

(#95) Imre9211

Imre9211
(kvázi-tag)

Én már 6 felé közelítek de ma már nem érem el. Akartam reput emelni óccóé'(100.000 credit)a csoportnak csak elment fejlesztésre :(( :DDD Ja meg vettem egy chargert 3ezer valahányszázért hót feleslegesen :W Na mind1 majd jól jön aztán starup.

[ Szerkesztve ]

Roxalorox

(#96) Tesco Value válasza Joccc07 (#94) üzenetére

Tesco Value
(fanatikus tag)

hetente x season repu ? pl. 500.
vasarnap estenkent beirni ide kinek mennyi. akinek nincs meg sorba 2 szer vagy 3* az megy.

ez is csak egy otlet. :)

[ Szerkesztve ]

(#97) Imre9211

Imre9211
(kvázi-tag)

Jaja. Találjatok ki vmi fasza szabályrendszert :K

Roxalorox

(#98) S@s válasza Imre9211 (#82) üzenetére

S@s
(lelkes újonc)

Az az érdekes, hogy a gameloft oldala szerint kompatibilis vele... 🙄 Vagy el....k valamit, vagy lehet a felbontás a gond. Másra nem tudok gondolni. 😕
Nem chipset gond lesz a többi 970-es mobillal megy úgy olvastam...

[ Szerkesztve ]

(#99) quailstorm válasza S@s (#98) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Felbontásnak nem kéne gondnak lennie, az totál dinamikus 3-4 éve legalább, skálázástól kezdve minden vadságot alapból kezel.

Amúgy valóban rajta van a listán.

(#100) Tesco Value válasza S@s (#98) üzenetére

Tesco Value
(fanatikus tag)

Mate 10 Pro-val nyomom, ami ugyan az a hardver, szóval mennie kène.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.