Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 09:53:59

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#351) Edge

Edge
(Topikgazda)

tegnap nem voltak elérhetőek az ad watch szerverek egy jó darabig, meg is volt az oka végre helyre rakták őket, nem akad ki tőlük mostmár a game :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#352) Edge

Edge
(Topikgazda)

Legend :)

végig Acura-val toltam, már 3 csillagos, de marad is ennyi. A 4 csillaghoz sok bp kell inkább a lambora teszem félre a tokent.

(#354) Danny365 válasza Edge (#353) üzenetére

Danny365
(őstag)

Grat! Később majd kimaxolod az acura-t, biztos lesz meg ilyen event, mint ahogy ez a Lambo-s is volt már korábban. Már csak reménykedjünk, hogy a legend pakkban nem 20 BMW BP lesz. :DDD

(#355) Joccc07 válasza Edge (#351) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Persze mert a saját játék reklámjaikat akarják tolni. Az unity ads pedig azokét akik többet fizetnek. Az én játékomban semmi gond nincs a reklámokkal. (Sorry ez egy ki önreklám volt. :B )

[ Szerkesztve ]

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#356) Edge válasza Danny365 (#354) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Thx, hát tudod mit az is ok lenne, egyből 2 csillagos lenne az m4. De azért inkább p1 legyen :DDD

Lambo neked megvan? Milyen?

[ Szerkesztve ]

(#357) Danny365 válasza Edge (#356) üzenetére

Danny365
(őstag)

Nem, ez nekem sincs meg, nem költöttem rá múltkor semmit. Szerintem most se nagyon fogok, annyira nem jó autó. Az Acura a C-class királya kb., a Lambo meg középkategória inkább. No meg nekem szerencsére van már egy max csillagos P1, meg 3 csillagos 918.

Úgyhogy én a tokenjeim elrakom B-class Chevrolet-hez, vagy a 918-hoz, hogy kimaxoljam. Nekem úgyis csak olyan 4k token jön össze a mostani Lambohoz, az meg sokra nem elég az én szerencsémmel.

(#358) Edge válasza Danny365 (#357) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Gondolom a 918 is eventből van, érdemes lenne megvárni igaz? Jónak tűnik.

(#359) Danny365 válasza Edge (#358) üzenetére

Danny365
(őstag)

Régen a 918, pár másik autóval együtt még sima pakkokból is megszerezhető volt, csak aztán kiszedték belőlük, hogy majd eventet csinálnak hozza inkább. Egyébként király a Porsche, viszont neked sokkal nagyobb szerencséd volt, mint nekem ezzel az Acura eventtel, így nem mondom, hogy ne kolts a Lambora.

(#360) Mosqu!to

Mosqu!to
(PH! addikt)

Össze kéne hozni a 150k reputationt, jól jönne az 7BP az M4 GTS-hez :D

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#361) calamites válasza Mosqu!to (#360) üzenetére

calamites
(őstag)

Én rajta vagyok, de csak kishal vagyok.

Xiaomi Redmi 4X--Xiaomi A2 Lite--Huawei MediaPad M3 64GB-4G/LTE

(#362) quailstorm

quailstorm
(PH! félisten)

Na én 72%-nál, azaz 1015 flag-nél eljutottam oda, hogy nem időhiány és nem az üzemanyag miatt nem tudok tovább menni a career-ben.
McLaren P1 kéne az A-class seasonokhoz, S-class kéne, de 3 nap és meg lesz az első, meg erős B-classos valami is kéne.

Amúgy elég vacak, hogy ott a 2806 Vulcan, de P1 nélkül nem enged tovább az A-class seasonben...

[ Szerkesztve ]

(#363) Edge válasza Mosqu!to (#360) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Én már majdnem 32kt összehoztam, de 4h alatt főleg munkaidőben azt a 6kt ami kell a 150khoz én már nemtudom hozni, úgyhogy hajrá :)

Danny365: ha 6osával számolom a 10es pakkokból a bpt akkor 4500 token kell az unlockhoz, de lehet csak 3as is benne vagy épp 15. Meglátom mennyi jön össze, de még akkor is meggondolom mert A-ban vannak jó vagy jobb verdák ennél a lambónál.

Quailstorm: én már 76%nál vagyok és még mindig van ami nyomathatok szerencsére, la ferrari, ford gt, pininfarina, lambo asterion ezeket unlockoltam nemrég, lambo centurio már 2 csillagos, ferrari 488 gtbhez kell 5 bp, de néha van akadás a progressben ofc, olyankor csak eventezek.

[ Szerkesztve ]

(#364) Edge válasza quailstorm (#362) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

sztem is B class a leggyengébb felhozatal már ami a könnyen unlockolható verdákat illeti. ok ott a w70 de lassan jön neki a bp, most volt a jaguar f-type event lehetett gyűjteni a bpket hozzá(nem költöttem rá tokent), nekem 3 csillagos lett de még így is gyenge sztem. Nagyon kéne oda vmi op cucc, mert a 911 aston martin 3 csillagosan is gyenge, jópár nekem ott unlockolva van de 1 csillagosan egyiksem op(w70, asterion, gt). a 2 ferrari jó lenne ha meglenne, rájuk várok. vagy egy corvette eventre.
Milyen szar már hogy a hétvégi B class bp packos eventeket rendre nem tudom teljesíteni a jelenleg szar B-s verdák miatt( a 3 csillagos maxos 911 rendre kevés ilyenre(legalábbis a nanjing stroll 1:23-hoz) azért az genyóság sztem).

[ Szerkesztve ]

(#365) quailstorm válasza Edge (#364) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Egyértelműen én is a B-class-szel állok legrosszabbul. D-ben ott van egy 2144 Hemi. Egy 2057 Shelby.
C-ben 2347 Viper és 2504 Acura.
B? 2152-es W70 a legjobban, és ahogy olvasom ennek még örüljek...
Hamarosan az Asterion utoléri, csak credit kéne, 911 ofc nekem is már 2014-en van.

LaFerrarim csak 1 csillag, Vulcanom viszont 2806-on van már. Meg van egy két csillagos Nismo.
S-class még várat magára, 3 BP kell a Centenario-ra, abból ma 1 a lootban.

Hint: elvertem a tokenem a Viperre anno, aztán azzal meglett az Acura eventből a 10BP, most meg elvertem minden Acura-ra, így lett 2 star.

[ Szerkesztve ]

(#366) Edge válasza quailstorm (#365) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

4 csillagos a vulcanom nekem is, de egyelőre nem maxolom mert most amihez kell oda bőven elég 2.8k-n is (eventek pl., A progressben-ben nekem is a p1 miatt stop van).
Centenario? :DDD katasztrófa milyen verda, nekem már 2 csillagos(rank 3012), de vmi brutál milyen könnyen elszáll a picsbe barell roll vagy ugrató néha olyan pályarészekre elrepül csak nézek miken töröm rommá, igen bizony nagyon könnyen törik, külön művészet néha nyerni vele. :K jah arról nem is beszélve hogy 2 csillaggal a napi S class creditesből csak 1 nagyon ritkán 2 credit csomagot lehet kiszedni vele. Míg A-ból a vulcannal mindig mindet kiszedem a C/D-sből meg a caymannal vagy az acura-val, egyelőre lambo 2 csillaggal még kevés oda.

[ Szerkesztve ]

(#367) quailstorm válasza Edge (#366) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Mondjuk ezzel én nem látok gondot. Centenario S-class belépőszint.
Vulcan az A-class belépő, de az event B-A class.
Sokszor 2000-es 911 elég a credites eventre. Ahhoz képes Vulcan OP.

[ Szerkesztve ]

(#368) Edge válasza quailstorm (#367) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Ez így van, igaz, talán azért csalódtam a centenarioban mert a vulcan mennyire fasza ahhoz képest hogy belépő. De végülis csak eventeknél gyengusz egyelőre, mert az is igaz hogy elég sok my club event vihető vele, jó flag gyűjtésre.... legalább ennyi :D mert a 4/4 tank ill 4-5 órás refill az eléggé jajj, ja és adwatch 20% only. :)

(#369) Edge

Edge
(Topikgazda)

Új Season indult, előző season-ért gz skacok:

de most többet szedjetek össze mint én mert kell a Ferrari F12tdf bp nagyon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#370) plejik válasza Edge (#369) üzenetére

plejik
(PH! addikt)

Mire ad sok reputationt?

[Xbox One GamerTag : rolibreak][OnePlus 6][OnePlus 3][BAZINGA!!!][ALFA ROMEO 159 TI]

(#371) Danny365 válasza plejik (#370) üzenetére

Danny365
(őstag)

Multiplayer > Event versenyek > Carreer

(#372) Edge válasza Danny365 (#371) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

igen, (jut eszembe ezt be is tettem az összefoglalóba, thx) én baromi sok multit szoktam nyomni(Benzentius is sztem), van amikor 2-3 órát is egyhuzamban(asszem már 300+-nál járok multi pályákban). Most viszont stop van nehogy lerontsam a legendet :) de már alig várom a holnapi újabb kört.

[ Szerkesztve ]

(#373) quailstorm válasza Danny365 (#371) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Annyi a különbség, hogy a career az fix mindenkinek, az event és az MP rep viszont a rep lvl-eddel együtt emelkedik.

(#374) Edge válasza quailstorm (#373) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

nem tudni hogy számolja? nemrég lettem 30-as.

(#375) Danny365 válasza Edge (#374) üzenetére

Danny365
(őstag)

Én nem nagyon jöttem még rá, de annyira nem is figyeltem. Egy event versenyért mennyit ad neked?
lvl 49 nálam kereken 50 pontot ér.

(#376) Joccc07 válasza Danny365 (#375) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Én úgy figyeltem hogy az adott szinted +1.

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#377) drpepper33

drpepper33
(újonc)

Sziasztok! Magyar egyesületet keresek akik szívesen fogadnanak tagjaik közé. Lelkes kezdő vagyok de napi 5-6 órát játszok és multizok is aktívan. :) Béka

[ Szerkesztve ]

(#378) Joccc07 válasza drpepper33 (#377) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Írsz id-t, kapsz tagságot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#379) drpepper33 válasza Joccc07 (#378) üzenetére

drpepper33
(újonc)

487b11 thx ;)

(#380) Ferenczi Áko válasza Edge (#369) üzenetére

Ferenczi Áko
(PH! addikt)

Nem mondom, jól nyomjátok.. ;)

(#381) Joccc07

Joccc07
(őstag)

Ma már szerintem nem játszok. Mindjárt szül az asszony. :Y

(#382) Danny365 válasza Joccc07 (#381) üzenetére

Danny365
(őstag)

Na, azért már jó sok rep pont jár! :DDD

(#383) Joccc07 válasza Danny365 (#382) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Remélem is. :P

(#384) Itsu

Itsu
(kvázi-tag)

sziasztok,köszi hogy anno bevettetek,inkább csak olvasom mint írok. :D

(#385) Edge válasza Danny365 (#354) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

15x ferrari f12 lett :B
(már csak 6 kell az unlockhoz)

(#386) plejik válasza Edge (#385) üzenetére

plejik
(PH! addikt)

Nekem régóta nem volt autó feloldás, nem igazán ad semmit... :/ Pedig nyomom amennyit az időm enged.. :))

[Xbox One GamerTag : rolibreak][OnePlus 6][OnePlus 3][BAZINGA!!!][ALFA ROMEO 159 TI]

(#387) Danny365 válasza Edge (#385) üzenetére

Danny365
(őstag)

x20 Shelby, izé trade token itt...

Az új multi seasonben egyébként most nem lehet kiütni valakit az első 10 másodpercen, így kevésbé lesz idegőrlő és számomra sokkal könnyebb is lesz az OP autóim miatt, hiába indulok majd hátulról. :P

[ Szerkesztve ]

(#388) drpepper33 válasza Danny365 (#387) üzenetére

drpepper33
(újonc)

Ez így maradhatna véglegesen. Enyhén szólva kicsit bosszantó hogy jóformán még gázt se nyomtál de már röppályára álltál a nasa egyik űrállomása felé.. :)

(#389) Amur válasza Danny365 (#387) üzenetére

Amur
(PH! addikt)

Cool, akkor azért volt hogy ott pörögtek az elején, de nem tudtak kiütni. Ők sem tudták ezek szerint hogy feleslegesen fárasztják magukat. LOL

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Clash Royale és Minecraft Gameplay=**=

(#390) plejik válasza Amur (#389) üzenetére

plejik
(PH! addikt)

Hát, Én most nyomok egy kis multit, de elég hamar kiütnek...

(#391) Danny365

Danny365
(őstag)

Amúgy ha a shopban láttok SCG-t sima creditért, érdemes megvenni őket, mivel baromi jó autó és csak nagyon ritkán van az, hogy nem tokent kérnek érte.

(#392) Edge válasza Danny365 (#387) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Acura engedélyezve van ;]
Pár kör volt és már vastagon goldba vagyok vele :DDD

(#393) Edge válasza Edge (#392) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Miket lehet pirítani acuraval azért:

:))

(#394) Amur

Amur
(PH! addikt)

Már kezd nekem is vastagodni a Token pénztárcám.(2k)
Gyűjtöm tovább szorgalmasan, mert tudom hogy még kevés hogy feloldjak egy ritkán beadott autót packokból.
A kérdésem az hogy milyen autókra figyeljek a shopban amire le kell csapni?
Előljáróban: még B-s autóm sincs unlockolva, most oldottam fel a lotus evora-t.
Most pl. Icona Vulcano és Lambo Asterion van, gondolom abba még nem érdemes feccolni?
Várnom kell egy olyan B-s, A-s autóra amiből már van azért BP, és akkor rárepülni pár 10-es packra?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Clash Royale és Minecraft Gameplay=**=

(#395) Edge válasza Joccc07 (#381) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Mi a helyzet? Minden ok? :)

(#396) Joccc07 válasza Edge (#395) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Persze. Már másnap hajnalban meg is született a kisfiam. :)

Köszönöm a kérdésed.

[ Szerkesztve ]

(#397) Edge válasza Joccc07 (#396) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Szuper :) gratula! :C

(#398) Joccc07 válasza Edge (#397) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Köszönöm :R

(#399) Edge válasza Amur (#394) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Hát igazából olyan nagy bölcseletet nem lehet erre mondani, neked kell kitapasztalnod.
Mik is a célok?
Eventek, multi, my club progress.
Ezt mind nyomni kell hogy a reputation lvled illetve a clubod pontszáma gyarapodjon ill. jöjjön a token és a credit.
De mivel mindenkinek random mód jönnek a bp-k, így mindenki máshogy áll, itt jön be az egyéni stratégia és itt kell neked döntened, hogy milyen kocsira próbálsz rágyúrni.
Arra a kocsira érdemes fókuszálni ami a fentebbi célokat előrébb viszi, értelem szerűen minek gyűjts bp-t egy olyan kocsira ami mellett ugyanabban a kategóriában van erősebb és nem szükségszerűen kellene használnod bárhol is. ezeknek a bp-i ha jön ok ha nem jön az se baj.
Nekem pl. a bmw lci meg mitsubishi(+még jópár low verda) mai napig nincs maxolva, mert mindig token trade-re tolom a bpiket, ugyanis van náluk erősebb és jobb, a garage lvl meg nélkülük is meglesz.

+: hogy most mihez kezdj a ~2k tokeneddel? gyűjts még.
Lambo asterion 3 csillagostól lesz erős, iconia 2 csillag, ehhez temérdek token kell, ha egyikhez sincs még egyetlen bp-d sem, ráadásul ezek olyan bp-k hogy a packokban mindig ott lehetnek.
Pénteken indul az új lambo event az már lehet érdekes lesz hisz olyan verdát ad amit máshogy nem lehet beszerezni én most arra gyűjtök és meglátom milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#400) quailstorm válasza Edge (#399) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Annyit hozzátennék, hogy a career-t mindenképp érdemes kimaxolni, a használható garantált nyeremények miatt (LaFerrari).
Aztán módosítanám a korábbi állításom, a caereer rep is emelkedik a lvl-el, csak nagyon lassan. Ami régen 25 volt már 27 nálam.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.