Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 09:53:59

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#601) Edge

Edge
(Topikgazda)

Nah, event kitekerve:

Imádom a 0 cost-os eventeket, ~11500 repu pont jött belőle. :DD (töbekközött ugye)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#602) Mosqu!to válasza Edge (#601) üzenetére

Mosqu!to
(PH! addikt)

Jézusom, van időd :D

Erre valami bot kéne ami ezeket letolja helyettem.

Btw online kivétel nélkül minden versenyen wreckelnek. Hogy az istenbe tudom ezt elkerülni?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#603) quailstorm válasza Mosqu!to (#602) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Ne menj a közelébe, ha mégis akkor legyél nitrón. Meg 360-azd le te (persze sokszor nem éri meg).

(#604) Mosqu!to válasza quailstorm (#603) üzenetére

Mosqu!to
(PH! addikt)

Rendszerint törnek össze miközben nitrón vagyok. Ugyanakkor ha én nitróval nekik megyek, nem törnek össze.
Ugyanez 360-nal, 1-2 hete még működött a 360, azóta 360-nal senkit nem lehet kiütni.

A ne menj a közelébe meg elég nehezen megy, konkrétan mintha kalapácsok lennének úgy ütlegelnek folyamatosan, vagy zúznak le hátulról.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#605) quailstorm válasza Mosqu!to (#604) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Touchdriveot használsz?
Se droidon se Windowson nem tapasztalok ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#606) Edge válasza Mosqu!to (#604) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Ha a közeledben van vki driftelj, azzal kivéded vagy drift+nitro az mégjobb.

Sokszor tv előtt darálom az eventeket közbe asszony néz vmi sitcomot, vagy ő is gamel melette... simán még pihentető is. :)

(#607) quailstorm válasza Edge (#606) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Drift az nagyon rossz döntés, azzal csak ráerősít a KD-ra, hiszen egyrészt lassít másrészt akkor biztos nem fog nitrózni. Nem is értem hogy javasolsz ilyet.

(#608) Edge válasza quailstorm (#607) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Nem úgy értettem hogy tenyereljen rá :) jól kell időzíteni picit kell csak driftelni ha vki koccolni akar, de próbálja ki nekem ez be szokott jönni.

(#609) Danny365

Danny365
(őstag)

Yaay. Mar csak par millio kredit kell a fejlesztésekhez és kész lesz a carreer 99%-ra.

(#610) plejik válasza Danny365 (#609) üzenetére

plejik
(PH! addikt)

Nekem már pár millió év.. :DDD :DDD

[Xbox One GamerTag : rolibreak][OnePlus 6][OnePlus 3][BAZINGA!!!][ALFA ROMEO 159 TI]

(#611) Edge válasza Danny365 (#609) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Gz, sokszor adja a bpjét creditért a shop, nekem most lett 3 csillagos az icona, nagyon atom verda. :K
Nekem 88%os a career :B

[ Szerkesztve ]

(#612) Edge

Edge
(Topikgazda)

Ezzel tartoztam még:

Nem rossz így is top1kban benne voltunk, 8xx helyen. :)

(#613) Edge

Edge
(Topikgazda)

És van hely mint látszik, lehet jelentkezni nyugodtan :)

(#614) Edge

Edge
(Topikgazda)

hmhmhmh:
Drive the Koenigsegg Regera in the Limited Time Event (Korea only).

durca verda... rank 4616 :Y

[ Szerkesztve ]

(#615) Edge válasza Danny365 (#609) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

pont neked való az új event, Icona event kezdődött ma :)
shopban is van pakk hozzá, 2x 750 tokent el is nyomtam rá de csak 9 bp lett belőle többet nem merek, a 4 csillaghoz így csak 8 bp kell, de azt majd shopban megveszem creditért.
Lehet a kövi multiban megint engedélyezik az Icona-t.

[ Szerkesztve ]

(#616) Micsurin válasza Edge (#615) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

"Lehet a kövi multiban"

Meg visszatérnek 5 napra.... ez a dupla hosszú szezon engem nagyon fel...sz. És olvasgatva a hivatalost nem csak nekem van ezzel gondom.

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#617) Edge válasza Micsurin (#616) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Detto, első 2 kör után platina vagyok kicsit ráfekszek akár még multi első napján legend...

[ Szerkesztve ]

(#618) quailstorm

quailstorm
(PH! félisten)

szerintem inkább majd emelik a ponthatárokat, 2100-ra aztán 2500-ig
lásd Asphalt 8

most nagyon bőkezű az A9, nem hiszem, hogy mindig így lesz, beetetés van

[ Szerkesztve ]

(#619) Micsurin válasza quailstorm (#618) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Hiába emelik akkor is hamar elérhető lesz és marad ami most, hogy tömi a szád a felesleges idő.

Szerintem csak bulkolnak a verda mennyiségen ha elérik azt, hogy szinte nulla eséllyel kapj egy két tizesből is kocsiba kártyát durván megnövelik a bevételt és maradna a haladás érzete is.

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#620) quailstorm válasza Micsurin (#619) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

A8-as tapasztalatok alapján nem nőne az a végtelenségig, egyre nehezebb ahogy nő a pont.

(#621) Micsurin válasza quailstorm (#620) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Akkor csesszék el nyugodtan, A8-ra se költöttem toltam sokat, egy idő után annyira tárca harcos lett, hogy no more. Ezzel is max ez lesz. Nálam legalábbis :)

(#622) Fulár

Fulár
(senior tag)

Ezt a szezont még végig nyomom veletek és megpróbálom stabilan hozni a pontokat de utána úgy törlöm le ezt a redvás sz*rt,hogy csak úgy csörög!Erre már nincs bekalibrálva az idegrendszerem!
Van egy pár apróság ami már kicsit jobban bosszant kelleténél!Csak,hogy néhányat említsek a teljesség igénye nélkül:Nincs időm megvárni az üzemanyag után töltődést ezért reklám nézésre adom a fejem de 10-ből 8-szor összeszarja magát a cucc a reklámoktól és fagy.
Lenyomom egy eventet.Egész jó idővel sikerül.Ketyeghetnének a Blueprintek de a játék gondol egyet és kifagy.Az eredményem természetesen elveszik.
Nyomom a Multit.Elkaptam a fonalat.Alázom a mezőnyt!Nyerek vagy második vagyok.Lassan de biztosan már csak egy hajszálnyira vagyok a Legend-től de hirtelen az enyémnél fosabb verdák elkezdenek kb 600-al menni.....ezt egyszerűen nem tudom mire vélni.
És még lehetne sorolni egy darabig.

(#623) Edge válasza Fulár (#622) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Na, nyugodj le mert attól nyugodt leszel :) szükségünk van rád :)
ilyenkor kell picit félre tenni a multit, ha folyamatosan tolod a előbb utóbb beletosz egy nagyon redva helyzetbe és kapod a -60 pontot mint a huzat.

Amúgy sokan úgy manipulálják a dolgot, hogy ne kerüljenek nyeretlen helyzetbe, hogy a routerükből kirántják a tápot ilyenkkor a gama disconnectedet észlel és nem von le pontot.
Annyira azért intelligens a kód hogy wifi kikapcsolást eszközön, alkalmazás bezárást stb megtud különböztetni, a vonalszakadástól. Sokszor látni is lehet full results-ban disconnected meg remote disconnected státuszt a playereknél.
Sztem sokan így jutnak el legendig fos verdával komolyan múltkor ott volt egy mitshubisi-s gyerek 1860 ponttal, csak néztem persze le lett ownolva és disconnectált is, néztem az eredményét és nem volt pontlevonása.

Egyébként(és ezt mindenki figyelmébe ajánlom mert ez a legegyszerűbb pont szerzés és kell a pont srácok! :) )ha csak a club pont szerzés a cél mindenek felett, akkor lehet nyomni a daily car loot versenyt hiába van meg a reward már, azt akárhányszor le lehet futni, hamar megvan és a rep lvl+5 pontot mindig megadja mivel sem időre nem megy sem második nem lehetsz. Ráadásul TD-vel ott lehet hagyni, megy magától.

[ Szerkesztve ]

(#624) drpepper33 válasza Edge (#623) üzenetére

drpepper33
(újonc)

Én úgy vettem észre ha a verseny 80%-ig kilépsz siman se von le pontokat. Engem is kihúzott ez párszor a tréből.

(#625) Edge válasza drpepper33 (#624) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Sőt azt is elnézi és nem von le érte pontot, hogy véletlen megnyomod a home gombot és a gamét háttérbe teszed, de csak 1x, nem engedi többször eljátszani, bár nem tudom mi ennek az időkerete.

[ Szerkesztve ]

(#626) Joccc07 válasza drpepper33 (#624) üzenetére

Joccc07
(őstag)

98-nál sem von le.

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#627) Edge válasza Joccc07 (#626) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

És ezt hányszor engedi eljátszani? Mert egyéb trükköket nem tolerál, csak azt amivel nem tud mit kezdeni(router). gondolom ezt is csak 1x engedi bizonyos időintervallumon belül.

[ Szerkesztve ]

(#628) drpepper33 válasza Edge (#627) üzenetére

drpepper33
(újonc)

Talán 2-3*. Tőlem legutóbb vont le kilépés után. Úgy kockázatmentes ha egymás után 2× nem lövöd ki.

(#629) Edge válasza drpepper33 (#628) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

aha vágom, érdekes.
(mondjuk én nem léptem még ki verseny közben ezért érdeklődöm)

(#630) Edge

Edge
(Topikgazda)

bazzzz a kövi verda a lamborghini egoista lesz!!!

Na ebben az a durva hogy az unlockhoz 60(!!!) bp kell. összesen pedig 200 bp az összes csillag lol az mennyi token :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#631) Joccc07 válasza Edge (#627) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Nem tudom pontosan. 2-t biztos enged.

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#632) calamites válasza Fulár (#622) üzenetére

calamites
(őstag)

Így van, szükség van rád!

Én is voltam már ilyen érzelmi állapotban. Most 9 pontra vagyok a lila pajzs elérésétől, de voltam már 3 pontra is onnan mentem vissza 1400 alá.

Nekem is van olyan, hogy kiszállok egy multi versenyből, van amikor levon, van amikor nem.

Xiaomi Redmi 4X--Xiaomi A2 Lite--Huawei MediaPad M3 64GB-4G/LTE

(#633) Fulár

Fulár
(senior tag)

Kösz Fiúk! :)
Majd veszek pár nagy levegőt mert nem áll szándékomban föltolni a telóm valakinek az ánuszába Asphalt-ostól!

(#634) calamites válasza calamites (#632) üzenetére

calamites
(őstag)

Megvan a Platinum!

Azért az kemény, hogy a legutóbbi season végén az utolsó 4 a csapatból összesen kevesebb pontot hozott, min az elöttük lévő.

Nagyon kellene még egy két komoly arc.

[ Szerkesztve ]

(#635) Gurgensson

Gurgensson
(újonc)

Sziasztok
kérdés ti is driodon vagytok vagy pc netán ios?
a multi az ideg ölő nagyon én 1802 töt elértem azt pihentettem, de a csapatunkban van két őrült akik 1900 felet vannak.
Pontokat úgy is lehet gyűjteni ha farmolsz egy olyan pályát ahol jó a pont meg a pénz is attól függ mit szeretnél.

(#636) calamites válasza Gurgensson (#635) üzenetére

calamites
(őstag)

Kezdők részére lefordítanád magyarra?

Droid.

[ Szerkesztve ]

(#637) Gurgensson válasza calamites (#636) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Az Android Linux kernelt használó mobil operációs rendszer (dorisnak is becézik)
és ha a többi se értenétek :D
PC, személyi számítógép, az angol Personal Computer rövidítése
Az iOS (korábban iPhone OS) az Apple Inc. mobil operációs rendszere

[ Szerkesztve ]

(#638) calamites válasza Gurgensson (#637) üzenetére

calamites
(őstag)

Azt értem, csak azt írtam droidon vagyok.

A farmolás részt nem értem.

(#639) Gurgensson válasza calamites (#638) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

ezt egy kis srác hozta, hogy farmolás, amikor egy pályát többször is meg csinálsz.
én is droid most lvl 62 vagyok :D

(#640) Micsurin válasza Gurgensson (#639) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Szerintem nem a szó jelentésével van gondja a kollégának.

(#641) calamites válasza Micsurin (#640) üzenetére

calamites
(őstag)

Most kipróbáltam. Beállítom TD-re és hozza a pontot.

(#642) Gurgensson válasza calamites (#641) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Legjobb farm a American autos 13 mas pálya 57 pont 990 péz és 30sec és sok kocsi val meglehet csinálni.
W70 2* de még a shelby 3* gal is csak tudni kell a meg felelő út vonalat.

(#643) drpepper33

drpepper33
(újonc)

Kicentizve, éppenhogy. :D

[ Szerkesztve ]

(#644) Edge válasza Gurgensson (#642) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Ha van még ilyen tipp jöhet :) én fentebb írttam hogy a daily car loot eventet szoktam hagyni futni, fix pont még elhibázni sem lehet, csak persze event tokenbe kerül, de 10 kör kijön belöle 1.5 óránként.

Cala +pepper: gz :)

(#645) quailstorm válasza Edge (#644) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Euro Showdown 12 ha creditre mész rá. Annak tűrhető a credit/rep balance-a és BMW Z4-el is teljesíthető touchdrive-al. (2400 credit, rep valami 39 talán)

[ Szerkesztve ]

(#646) Gurgensson válasza Edge (#644) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

A napi event az alap, én pár hete csak az american autos ban vagyok, utolsó pályára a nemesis kéri.
Múlt szezonban 135k repem volt 😋

(#647) Edge válasza Gurgensson (#646) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

az szép, gyere át hozzánk lécci, ok? :DDD

(#648) calamites válasza Gurgensson (#646) üzenetére

calamites
(őstag)

Kellenél a csapatba!

(#649) Gurgensson válasza Edge (#647) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Köszi, de jó helyen vagyok 😀
Legelőször voltunk egy csapatban és az ottani boss nem nagyon reagált semmire így csináltunk egy újat.
Elvileg androidod szerveren mi vagyunk a legnagyobb pontú magyar csapat HUN club (elite).
Aki még nem jár nagyon a vége felé azoknak a hunted és a time attack pályákat ajánlom mert sok szor 200-300 rankkal kisebb kocsikkal is ki vihető.
Amit régen sokat nyomtam az a B pro 3 mas. pálya.

[ Szerkesztve ]

(#650) Edge válasza Gurgensson (#649) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Lb-n hol szoktatok végezni kb? top100-200?

Mi a ph-val az aranykorunkban olyan top500 megvolt, mostanában csak a 800-900... persze ez is elég szép ahhoz képest hogy mennyien vagyunk és mennyi az igazán aktív tag.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.