Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Edge

addikt

ja még annyit: igen a handling az eléggé rossz, de a többi ok, sajnos néhol nem engem törnek hanem magamat töröm szét vmin amin eddig még egyik verdával sem. :D tegnap is vagy 1 kmre mentem elöl a mezőnyt lehagyva erre egy 360-as ugrató után úgy érkezett hogy bele a gazba így 4. lettem.... pedig ott még egy verdával sem szálltam még el, nem kicsit volt wtf :D

Gurgensson:
    garage lvl 8: 2,219,693/5,000,000
    hát most elég low a creditem mert a lamboba belement vagy 3.5milla, eddigi credit maxom a 7 milla volt.
    De nem izgat, mert gyorsan jön a credit, sztem 1 hét alatt bejön 1.5-2milla, egyrészt versenyek, másrészt én
    két eszközön nyomom a shopos adwatchot(teló+tab), ez napi 8 ingyen pakk, mert eszközönként számolja és nem accountonként, sokszor beadja a 20k-t. A free pakkokat is észben tartom, ez ugye 4 óránként van, ebből asszem jöhet 50k is.

Ami a tokent illeti, igen szoktam venni, vannak ezek a 1750ft meg 3-4k-s pakkok amik bp-t is meg creditet is adnak azokat meg szoktam venni, úgy filozofálom meg ezt magamnak, hogy olyan mintha költenék egy reggelire, vagy csoki+redbull stb. szal aprópéz na. ;]

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

Hozzászólok Aktív témák