Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 09:53:59

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#951) Danny365

Danny365
(őstag)

Nekem se garantált 9-et közel sem. Borzasztó “szerencsém” volt, így 6k tokent kellett elkoltenem...

(#952) Edge válasza Amur (#949) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Igen benéztem sry 3at is adhat csak. Vmiért úgy láttam hogy spyder 9et ad, de nem.
Ên most itt tartok vele, meg is állok lehet:

Így is iszonyat brutális. :))

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#953) DrDobos

DrDobos
(senior tag)

Sziasztok!
Csatlakozom en is a PH-s Asphaltosokhoz:)
Ha Facebookal es Googlevel is csatlakozva vagyok a jatekhoz, letorlom az alkalmazást majd újra feltelepitem, akkor megmaradnak az eredmenyeim?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A8

(#954) quailstorm válasza DrDobos (#953) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Igen, megmarad.

(#955) RetepNyaraB válasza DrDobos (#953) üzenetére

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Nekem most volt egy ilyen, mert összeakadt az igp-vel és csak fekete képet adott. Reinstall megoldotta, fiók megmaradt :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#956) calamites válasza quailstorm (#954) üzenetére

calamites
(őstag)

Nekem még mindig nem engedi, hogy nevet változtassak, és sehova nem tudok csatlakozni sem. Azt hittem a frissítés megoldja, de nem. Hova fordulhatnék? Mi lehet a megoldás?

Xiaomi Redmi 4X--Xiaomi A2 Lite--Huawei MediaPad M3 64GB-4G/LTE

(#957) quailstorm válasza calamites (#956) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Mondanám, hogy customer care, de ők 99%, hogy nem fognak segíteni, szóval nem tudom.

(#958) SoldierL

SoldierL
(senior tag)

Miért nem engedi a megvásárolt Porsche 718 cayman-t multira vinni?

(#959) quailstorm válasza SoldierL (#958) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Mert a jelenleg választható autók közt nincs ott.
Egyébként se tudom miért akarna bárki azzal multizni azt az esetet leszámítva, hogy semmi más autó nincs engedélyezve.

(#960) calamites

calamites
(őstag)

Hajrá fiúk! Még 7 és fél nap, és 150! Meg tud lenni a 300

(#961) Edge válasza calamites (#960) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Addig van a spyder event is, úgyhogy lesz pont bőven, én továbbra is termelni fogom :)
Btw már kitekertem, mostmár csak a creditért és repuért nyomatom.
Ja és nem tudtam most megállni maxra staroztam a spydert :B 4053 rankig tudtam fejleszteni, kb mindenem ráment bakker, de imádommmmm. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#962) Danny365 válasza Edge (#961) üzenetére

Danny365
(őstag)

Grat! Multi hogy megy vele, hol tartasz?

(#963) drpepper33

drpepper33
(újonc)

Szezon végéig én is megpróbálom összehozni a 45-50K reput. Utána nem folytatom tovább a játékot. Teljesen kikészít a multiplayer. Sokszor gyomorgörcsel állok már neki és persze wreck wreck hátán. Platina határáról kb 4 kör után gold határára esek és kezdődik előröl. Tegnap s9+ repült előtte s8. Ma elővettem az s8 clone bluboo s8-at hogy legalább a telefonok túléljék. Ennyit nem ér nekem az egész.

Nagyon örülök hogy veletek egy csapatban lehettem. Klassz volt minden perc!

Hajrá PH! :)

(#964) Edge válasza Danny365 (#962) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Thx :) Jól megy, ha figyelek, 1540, nem sietek(876. hely), megint az van ha sokat megyek akkor egyre szarabb szitukba kerülök. tegnap volt hogy 1 körben 2x is törtek, uccsó lettem -40 pont... sajna ez ilyen hiába van atom verdám hozzá. Talán végére legend meglesz, ha nem az se baj.

Más: az nem genyóság hogy 50 repu felett nem ad plusz pontot a rendszer? Most 51 vagyok és 51 pontot ad egy winért eventekben...

Drpepper33: kb. én is így vagyok a multi felviszi az adrenalinom rendesen, de már próbálom megfilozofálni, hogy leszarom stb, nem szabad túl komolyan venni, igazából +2-300 token amiért ennyit görcsölünk, az meg bejöhet máshonnan is, arról nem is beszélve hogy olyan verdák bpit adja amiket kb sosem fogunk használni, mert van jobb.

[ Szerkesztve ]

(#965) Edge válasza Edge (#964) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Multi: Ma reggel gondoltam amíg jön a vonat tolok pár multit, első pozícióban voltam, erre beállt a vonat a teló ráugrott a wifijére és disconnect= -44 pont :D qrvajóvoltnemmondom :DDD

(#966) Joccc07 válasza drpepper33 (#963) üzenetére

Joccc07
(őstag)

Ha így döntöttél akkor jól döntöttél. :DDD

Köszönjük, hogy húztad a csapatot. :R

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#967) Itsu

Itsu
(kvázi-tag)

nem gyüjtök sok reput mert alig multizok,feleslegesen húzom fel magam rajta,azért a platba simán el lehet jutni,napi 2-3 multi hogy meglegyen a 5 token azt kész. ha meg úgy érzem meglehet a lego akkor lehet probálkozni,de ha abbahagyod köszi a sok reput és sok sikert a továbbiakban. :)

(#968) Edge

Edge
(Topikgazda)

Sztem butaság a multi miatt abbahagyni, sok mást is lehet csinálni, a csapatban csak a gold ami kötelező azt meg a legócskább tragaccsal is meglehet csinálni mindig.
Sok reput meg farmolással is lehet hozni, nem kell hozzá multi.

[ Szerkesztve ]

(#969) Edge

Edge
(Topikgazda)

De mindettől függetlenül tényleg sokan teszik le végleg a gamét a multi miatt, gameloft észhez kaphatna és egyszerűen tilthatná a wreck-et multiban és minden helyre állna, de így viszont csökken folyamatosan a gaming közösség.

(#970) Amur válasza Edge (#969) üzenetére

Amur
(PH! addikt)

Vagy lehetne bekapcsolható Ghost mód, ha vki törni akar törjön, de ha én nem akkor rajtam simán átmegy..
Ezzel mindenki boldog lenne szerintem!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Clash Royale és Minecraft Gameplay=**=

(#971) quailstorm

quailstorm
(PH! félisten)

(#972) Edge válasza quailstorm (#971) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Huh ezek a grafikai glitchek, am. nice :)

Ez is megvan, csak maradjon is így: :DDD

(#973) quailstorm válasza Edge (#972) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Valamiért a decal-ek és effektek legfelülre kerülnek D3D rendererrel, de ez a stabilabb, úgyhogy ezt nézem inkább...
OpenGL helyesen renderel.

Event REP max amúgy szerintem 60.

[ Szerkesztve ]

(#974) Danny365 válasza Edge (#972) üzenetére

Danny365
(őstag)

Nájsz, jóféle rewardok vannak az 5%-ban! Bar nekem import part nem kell már. Én a McLarenes TLE miatt reménykedem, mert ahhoz viszont nagyon is kene még pár rész, de sikerült annál is egy jó időt futni tegnap.

Legendbe is bejutottam múlt este, úgyhogy most kicsit nyugi van. :DDD Próbálok top100 multit elérni, platinaba úgyse nagyon lehet visszaesni, meg most tok izgalmas versenyek vannak amúgy is, úgyhogy jó buli b

(#975) Edge válasza Danny365 (#974) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

az gz :)
neked korábbról már megvolt vmennyi a spyderből igaz? nekem pont 3 kell a tejes max-hoz, ezért nekigyűrkőzök a legendnek mostmár. kell még 200+ pont :DDD

quailstorm: úgyérted amikor 60-as leszek onnantól kezdve az lesz a max pont amit kapok? fene...

(#976) Danny365 válasza Edge (#975) üzenetére

Danny365
(őstag)

Oh, én 3 csillaggal kezdtem az eventet, így volt előnyöm bőven. Sajnos a több autó nekem sincs már meg. Igazából még a Koenigsegg mozgatja a fantáziám, de hogy abból normális verda legyen rengeteg BP és token kell.

Pagani se rossz, de fullos Porsche mellett nem érzem nagyon szükségességét.

Nekem inkább pénz kene mostanában, mert nagyon drága pár autó fejlesztése és hiába lehet sokat gyűjteni minden nap, elfogy egy pillanat alatt.

A Legend meg biztos meglesz, sok idő van meg hatra! Csak rossz mindig újra tölteni a benzint...

(#977) Edge válasza Danny365 (#976) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Jó lenne ha piros tokenért lehetne venni creditet mert hogy én kékért sosem fogok venni az tuti biztos. Amúgy a nullás event-el sok lé jön, 10 kör 66k és az kb 10 perc.
Am. Spyderrel kitoltam carreerben az összes A eventet és a porsche eventet, 98%-on állok, csak a W motors van hátra meg Chiron és Trion kell egy-egy utolsó pályához(S + american autos) én se látom sok értelmét egy paganininek, viszont chiron sztem esélyes ha nem is kövi verdának de az után sztem az lesz, Egoistával is így volt bedemózták azt rá egy hónapra már jött is.

[ Szerkesztve ]

(#978) quailstorm válasza Edge (#975) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Úgy értem hiába vagyok LVL74 meg 80+, akkor se több 60-nál.

(#979) Sztrego

Sztrego
(őstag)

A Perfect Nitrot, hogyan kell előhozni?

Nexus 7 2013 32GB - LG G4

(#980) Edge válasza Sztrego (#979) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

1 kopp nitrózol és amikor kékbe ér a nitro sáv fogyás akkor megint 1 kopp nitrozol, ez a perfect nitro.

(#981) Sztrego válasza Edge (#980) üzenetére

Sztrego
(őstag)

Kösz!

(#982) Edge válasza Danny365 (#976) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Áhh.. nem fog menni a legend szar vagyok, jó nekem a platina. :) (előbb is összerak egy top 10es gamerral ja és 3x törnek rommá 1 körben hagyjuk már...)

(#983) Danny365 válasza Edge (#982) üzenetére

Danny365
(őstag)

Ne add fel még, minél közelebb a vége a szezonnak, annál könnyebb.
Amúgy én pont ezért hagytam fel a TD-vel, mert egy bizonyos szint felett nem lehet vele előrébb jutni, mindegy milyen erős az autód. Két hétig szoptam rendesen, míg belejöttem, de most már jól megy szerencsére.
A nitroval tudsz még valamennyit taktikazni, eltartalekolni a shockwave-et, ami elég jó védelmet nyújt a KD ellen.

(#984) Edge válasza Danny365 (#983) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Controller-el próbáltad? arra gondoltam hogy TD helyett még az megpróbálnám mert a tap to steerel iszony béna vagyok :D

(#985) Danny365 válasza Edge (#984) üzenetére

Danny365
(őstag)

Én csak kontrollerrel tolom, feleslegesnek találtam beleolni az időt a tap to steer megtanulasaba, mert az nekem se megy és csak idegesitett.
Droidon elvileg billentyűzettel is lehet irányítani, bar nem tudom, azzal hogy lehet finoman kanyarodni.
Kontrollerrel is egészen biztosan egy jó ideig sokkal rosszabb időket fogsz menni amúgy, mint TD-vel, de hosszútávon megéri.

(#986) quailstorm válasza Danny365 (#985) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Úgy, hogy pötyögtetsz.
Amúgy sokszor rossz a billentyűzet érzékelése, és nem megy :(((

Nekem a tap-to-steer-rel is csak az a bajom, hogy nem érzem a gombot.

[ Szerkesztve ]

(#987) CactuS válasza Danny365 (#985) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Milyen controllerrel tolod? Bár lehet inkább pihentetni kéne. Lassan 1000 tokenből nem kaptam még egy darab P1et sem, pedig összesen kettő kéne. 10escsomagra sajna nem volt egyben lóvé.... Gameloft...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#989) Edge válasza Danny365 (#985) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Nah meglett TDvel, köszi a bíztatást btw :R

:))
Kemény volt még úgy is hogy a csúcs verda megvolt hozzá.

(#990) Sztrego válasza Edge (#989) üzenetére

Sztrego
(őstag)

Grt. Milyen verdával toltad?

(#991) Edge válasza Sztrego (#990) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Thx :) vele:

:B ;]

(#992) quailstorm válasza Edge (#991) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Azért ezzel az lett volna a gáz, ha nem jön össze ;]
Nekem 2 csillagossal meglett, Windowson meg végül Nissan GT-R tolta be a legendbe az orrát.

Igazából kettő dolog miatt volt nekem nehéz, a bugos (knockdown) fizika és a túl szűk pályák.

[ Szerkesztve ]

(#993) Edge válasza quailstorm (#992) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Tudom :B kicsit nyomasztott is a dolog de végül összejött. :)
Igen, knock miatt volt nehéz, sokszor kellett védekezni ahelyett hogy tolni lehetett volna, azért mert aki nem tdzik és látta a rankom komolyan nem vagyok paranoid de csomószor direkt nekem jöttek oldalról nem győztem nitroval védeni, de sebaj legalább fejlődtem ez által sztem.

(#994) RetepNyaraB válasza Edge (#993) üzenetére

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Sima nitro is kivédi, vagy csak a schock?

Egyébként szerintem az ugrás közbeni hirtelen halál a legidegesítőbb, mikor egyértelmű véletlen (még a nitro előtt), csak a nagy tolakodásban a rámpa körül soxor becsúszik, nem tudom milyen heurisztika szerint (ki kit üt le és miért nem).
Másik az agresszív, de lúzer idióták, akik elszántan lökdösnek rögvest start után (nitro nélkül), aztán a végén együtt megyünk a falnak, mert nem tudom sehogy kikerülni a szellemi sérülteket, de ők se tudnak vezetni. Na ilyenkor törik néhány egér (bár a fő egérgyilkos az a War Robots marad ever 🤗)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#995) calamites válasza quailstorm (#957) üzenetére

calamites
(őstag)

Képzeld több levélváltás után vagyunk, ugyan segíteni nem tudtak még, de segítőkészek.

(#996) quailstorm válasza calamites (#995) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

== nettó időpazarlás és nem történt semmi

Nem kell nekem elmagyarázni, 2014 óta tolom az ipart. 15 végén, de inkább 16-ban volt a paradigmaváltásuk, azóta az a cél, hogy elhajtsanak mindenkit a vérbe és csak a kitartóak/szerencsések kapnak segítséget
amúgy általában a problémát megoldani nem lenne komplex ha nem lenne olyan sokrétegű jogosultsági láncuk...

nekem volt olyan 7 hónapig tartó levelezésem velük, ahol a végén örülhettem, hogy az eredeti állapotot visszaállították, de a problémát nem oldották meg, pedig amikor elrontották azt is ami jó volt, akkor világos lett hogy amúgy meg tudnák oldani, ha nem össze vissza irkálnának felül mindent mindennel corrupted cloud save

[ Szerkesztve ]

(#997) Sztrego

Sztrego
(őstag)

A Nitro bottle az melyik?

(#998) quailstorm válasza Sztrego (#997) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Ami a pályán lebeg, kék meg narancs.

(#999) Edge válasza RetepNyaraB (#994) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Shock

(#1000) calamites

calamites
(őstag)

Megpróbálnék 3 aktív tagot toborozni Facebookon. Lehet?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.