Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-14 09:53:59

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#801) Edge válasza calamites (#798) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Tegnap mentünk 3an 1 kört az első helyezett kapott 9 rep pontot... sz'al pont gyűjtésre nem jó.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#802) calamites válasza Edge (#801) üzenetére

calamites
(őstag)

Köszönöm a válaszokat.

Xiaomi Redmi 4X--Xiaomi A2 Lite--Huawei MediaPad M3 64GB-4G/LTE

(#803) Edge

Edge
(Topikgazda)

Ha vkinek sikerül a mostani multiban elérni legendet az közölje már itt :)
Én szép lassan haladgatok felfele, most 1607 amivel top 1kban bent vagyok amúgy, pár nap még van multiból talán meglesz legend is.

[ Szerkesztve ]

(#804) CactuS válasza Edge (#803) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Én a platina felé araszolok így. Pár pont körönként, majd jön egy cunami, rommá törnek -50 pont, újabb körök. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#805) calamites válasza CactuS (#804) üzenetére

calamites
(őstag)

Kb mint én. 5-15 pontonként lépek fel, majd jön -36 😟

(#806) RetepNyaraB

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Sziasztok, végül rászántam magam és felraktam ezt is (winfos verzió)
A8 elég sokáig futott, aztán valami értelmetlen ban után felhagytam vele.

Xtreme sosem volt meg, a8 után elég új sok minden.
Irányításban itt nem működik már kanyarokban a nemtudommármilyen kombó, amitől rendesen be lehet venni őket drift közben? Vagy csak nem emlékszem a kombóra?
Nitro boostot/dupla nitro sávot lehet szerezni? Hogyan?
Majd jön a többi kérdés is sorban.
:R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#807) quailstorm válasza RetepNyaraB (#806) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Nincsenek boosterek jelenleg.
Micro drift sincs, már Xtreme-ben sem volt.
Mindent ellenkezőleg csinálj, mint Asphalt 8-ban és nem lesz gond :DDD

inkább néz videókat

(#808) Edge válasza calamites (#805) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Ööö... reggel mentem 4 kört és -100 :DDD
Most hagytam abba a multit, még a végén platinából is kiesek. :W

Quailstorm: pcn billel mennyivel jobb a helyzet?

(#809) quailstorm válasza Edge (#808) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Irányítani sokkal jobb, de az MP mindig is nehezebb volt Windowson.

(#810) RetepNyaraB válasza quailstorm (#809) üzenetére

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Írjátok meg lécci a nicketeket, ha játszotok winfoson. Nem zaklatni akarok senkit, csak látni a toplistát :)
Én BükkönyX alatt nyomom, de csecsemő üzemmódban jelenleg.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#811) VIBO

VIBO
(őstag)

Sziasztok

2 hely felszabadult a legjobb magyar csapatban. Várjuk a jelentkezőket :R

König - KN-HDMIREP25 hdmi repeater eladó.

(#812) Danny365

Danny365
(őstag)

A matchmakingen valamit nagyon elállítottak, az előbb összerakott a top1 játékossal, 1988 ratinggel, az autója maxos egoista. Ertelem szeruen közelében sem vagyok, így nem igazán értem, azt meg nem hiszem, hogy ne talált volna a játék hozzam közelebbi játékosokat

(#813) CactuS válasza Danny365 (#812) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Van ilyen, nekem is volt pár köröm, hogy cirka ~ 1000 rating volt az autók között. Wargaming PCs játékoknál láttam ilyet, hogy iszonyat szórás van a csapatban 1-2 ember között. Ott azzal indokolták, hogy így, ha egy gyengébb képességű játékost besorsol top-nak, akkor neki is lesz sikerélménye. (A többiek meg agyf*szt kapnak, de az már mellékes) Szóval lehet ez feature az matchmakingnél.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#814) Edge válasza Danny365 (#812) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

a TD-n is elcsesztek vmit mert sokkal szarabb időket megyek update óta és ezt nem csak én tapasztalom.

amúgy ha ez lesz a tendencia, minden egyes update-el szarabb és szarabb lesz a game akkor tiplizek én is, nem vagyok mazo.
btw nem tudom mi van de a mai gémek tök lehúzzák az embert sikerélmény alig, inkább csak a szopó.

[ Szerkesztve ]

(#815) quailstorm válasza Edge (#814) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Az A8 az 2016 óta ilyen, kb. Tenerife mappack-nál volt a csúcs vége, azóta minden update-tel csak egyre rosszabb lett, de az A9 végülis kinyírta, már én se tolom napi szinten, sok is lenne a kettő, meg igazából minek? Mások nem játszanak, tehát e-pénisz méregetésre már nem jó, cuccom meg van benne, amúgy se adnak már az eventek semmit.

A9-en EliteCoturnix néven kell keresni.

(#816) Joccc07

Joccc07
(őstag)

Melyik pakkot érdemesebb megvenni? Egoista vagy a Lotus? Egoista packbol csak 15 bpt sikerült kiszednem.

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#817) quailstorm válasza Joccc07 (#816) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Mivel a Lotust egyáltalán nem érdemes, ezért ez nem kérdés. De nyilván jobb, ha van annyi tokened+autód, hogy tuti meg legyen az Egoista, nekem droid és Win is 2-2 csillagos.

(#818) Joccc07 válasza quailstorm (#817) üzenetére

Joccc07
(őstag)

4x10-es packból jött össze a 15 Bp. :DDD
Akkor sztem tartalékolok későbbre.

"Azért jobb a vezetékes egér a vezetéknélkülinél, mert vissza lehet húzni az ablakból" by kemotox

(#819) Itsu

Itsu
(kvázi-tag)

na azért rájöttem,hogy update óta a sima játékba(eventekkel játszok leginkább) az MI autói teljesen kamikázék és miattuk szinte mindig 1 tizeddel maradok le a cél időtől. úgyhogy most már én is komolyan fontolgatom hogy befejezem nem vagyok én mazoista hogy ezt tűrjem vagy esetleg a telefonba tegyek kárt (mert ugye nem azért élek hogy ezzel játsszak és amint feltöltődik az event tickettem ugorjak játszani...)

(#820) Edge válasza Itsu (#819) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

igen, agresszívra van véve az AL legtöbb eventben, emlékszem viszont asszem B master utolsó pályán kell csinálni 5 knockot ott meg az AL tök menekülős volt, na azt sokára sikerült kivinni :)

(#821) calamites

calamites
(őstag)

Tudjátok engem mi zavar mocskosul:

Amikor egy autó alád kerül, vagy elkezd oldalra tolni, és lassítani.

Mi az, hogy alád tud jönni? Ez mi?????

(#822) RetepNyaraB válasza calamites (#821) üzenetére

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Karrierben addig driftelsz, míg lilát nem tudsz nitrózni. Attól megfekszik az összes zsaru. Egyébként persze idegesítő. Nem szabad hibázni és lekopnak a vége előtt egyszercsak. Nekem alacsony szinten a gond inkább még az, hogy -100 rankkal kell pályát nyerni; de megoldható 👻

(#823) CactuS válasza calamites (#821) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Nekem touchdrive alatt - lusta vagyok legkormányozni - a patch óta rengetegszer azt csinálja, hogy 360as ugrásnál háttal/oldallal tesz le és szép lassan megáll 0ra az autó, majd onnan próbál megfordulni... Előtte ilyenek nem voltak, vagy nem ilyen sűrűn. Már várom a fizetős premium touchdriveot, ami nem csinál ilyet.

(#824) VIBO válasza CactuS (#823) üzenetére

VIBO
(őstag)

"Már várom a fizetős premium touchdriveot, ami nem csinál ilyet."

:DDD :DDD :C

Amúgy engem is kurvára idegesít, hogy néha fordítva tesz le....

König - KN-HDMIREP25 hdmi repeater eladó.

(#825) RetepNyaraB

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Fizetés nélkül lehet fejlődni, csak mocsok lassan, vagy szopó?
Jelenleg úgy állok, hogy karrier futamok szintje alatt vagyok több, mint 100 rankkal; a legtöbbet nem tudom már megcsinálni. Autókat nem tudom tovább fejleszteni, mert ugye nincs erőforrás (blueprints). Eventekben minimális lehetőség van (alacsony autószint), multi hülye szerkesztése miatt (liga rank számít, nem az autó fejlettsége) tiszta lutri, hogy képes lehetek-e nyerni egy adott futamban.
Szóval? Ha muszáj fizetni a tovább játékhoz, akkor köszike, távoztam. Ha megy a fejlődés, csak várjam ki a sorom szépen, akkor maradok :)

(#826) quailstorm válasza RetepNyaraB (#825) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Minél hamarabb el kellett volna kezdeni hozzá, és az eleje elég szar.
De amúgy igen, fizetős, vagy rabszolga. Esetleg mindkettő.

Amit nehéz kibírni, az a Vulcan-ig eljutás, ha az megvan már jobb lesz, de az pár hét legalább.

[ Szerkesztve ]

(#827) Danny365

Danny365
(őstag)

Végre megvan a Trion és így sikerült befejezni a carreert a jelenlegi formában.

(#828) Tesco Value válasza Danny365 (#827) üzenetére

Tesco Value
(fanatikus tag)

Még nincs befejezve :P ;]

De Grat. :K
Én most járok 52%-nál. :O

Olyan sokszor megbuktam matematikából, hogy meg se tudom számolni.

(#829) quailstorm válasza Tesco Value (#828) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Ja, még van 1 verseny, amihez kell a Chiron.
Igazából a Trion is csak 1 verseny, nem? American Autos utolsó.

(#830) Danny365 válasza Tesco Value (#828) üzenetére

Danny365
(őstag)

Kosz! És valóban, de a Bugattit ha fejre állok sem tudom megszerezni. :DDD

Más: elég jó ez az új multi szezon. A 2 koros versenyek is tetszenek, így egy KD után is van esély felzárkózni. Mondjuk a sok fullos SCG mellett nehéz a platinumba bejutni, de lehet csak én voltam béna és más nem Silverből kezdte az egészet.

(#831) CactuS válasza Danny365 (#830) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Én is pont így gondoltam, aztán a 4. multis versenynél, amikor kb. fél körrel vezettem, egyszer csak elém teleportált egy kolléga a semmiből. :DDD Van ami sajnos nem változik.

(#832) quailstorm válasza Danny365 (#830) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Hát, őszintén szerintem nem jobb. Én is azt hittem, hogy lesz lehetőség, de nem nagyon van, beáll a vonat nagy távolságokra, plusz a játék random bugol...

Windowson egyértelműen csak SCG-ről szól, droidon Asterionnal is lehet valamit kezdeni, ott nekem valamiért sokkal rosszabb a handlingem és sokkal több sebességet veszítek. szóval kell a jó accel

[ Szerkesztve ]

(#833) Edge válasza Danny365 (#830) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

sztem sokkal jobb, a ponthatárokon is finomítottak. a fullos 4 staros asterionommal elég jól megy, az accel az maxed(mind a két epic upgradet oda tettem), a 2 kör nagyon jó, valóban be lehet hozni ha lezúznak. 1 nyerésre vagyok platinumtól, már alig várom hogy scgre váltsak már az is 4 staros :)
őszintén nem gondoltam volna hogy tudnak javítani a múltkori multi után. :)

én is silverből kezdtem :)

[ Szerkesztve ]

(#834) RetepNyaraB válasza quailstorm (#832) üzenetére

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Akkor itt nem egyértelmű a max speed+nitro kombó feltolása? Vagy de, csak mellette a gyorsulás is?
Vagy egész más:)

Multi; én mondjuk jó nagyot szopok az ehavi multival, mert semmi használható autóm nincs benne egyelőre. Még a napi első 5 is gyötrelem, garantált utolsó hellyel...

(#835) Danny365 válasza Edge (#833) üzenetére

Danny365
(őstag)

Honnan volt hozza 2 Epic importod?
Az a baj én sosem használtam még ezt a kocsit, így nincs is fejlesztve, a H2 a top speed miatt meg kicsit nokedli a határon levő SCG-k ellen. :/

De ha egyszer kijutok goldbol lesz itt jóság a szinte maxos SCG/P1 kombóval. :DDD

(#836) quailstorm válasza RetepNyaraB (#834) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Accel nagyon számít, mivel könnyű bukni a sebességen.
Ettől függetlenül a jó accel de alacsony top speed az nem lesz elég semmire.

SCG-t nehéz a végsebessége közelében tartani, ha nem sikerül, akkor Asterion is megveri.

(#835) Danny365: Asterionod nincs? Az meg tudja verni az SCG-t is akár. 3 csillagos Asterion milliószor jobb ide, mint a H2.

[ Szerkesztve ]

(#837) Danny365 válasza quailstorm (#836) üzenetére

Danny365
(őstag)

Van, csak sajnos nincs rá lóvé, hogy fel is fejlesszem. 2-3 napba bele telik, hogy legyen rá pénzem. Remélhetőleg addig a H2-vel is sikerül a platina...
Ilyen alacsony szinten, meg gyorsan töltődő autókkal legalább nem bosszant annyira, ha vesztek.

(#838) Gurgensson

Gurgensson
(újonc)

brutális daráló a multi most megint, goldban vagyok még de zúzás van :D
de ha ismered a pályát és tudod melyik rámpára menny akkor nagy eséllyel nyerhetsz.
silverben kezdtem volt hogy 3 szor is törtem akkor már szinte esélytelen.
Prohardver csapat most hogy álltok pontban? (össz)

(#839) calamites válasza Gurgensson (#838) üzenetére

calamites
(őstag)

Asszem 118.000 körül

(#840) Joccc07 válasza calamites (#839) üzenetére

Joccc07
(őstag)

118,379 egészen pontosan.

(#841) Danny365

Danny365
(őstag)

Most látom, hogy 150 pontot is lehet bukni, ha eléred a platinát anélkül, hogy visszaesnel aranyba. Kiváncsi vagyok, legendnél is van-e ennyi hibalehetőség.

(#842) Edge válasza Danny365 (#835) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Career adott 2 dbot, ha jól rémlik.

(#843) Edge válasza quailstorm (#836) üzenetére

Edge
(Topikgazda)

Platinába érve váltottam scgre és asterionok bealáztak nem egyszer, úgyhogy visszaváltottam asterionra és egyből nyerő poziciókban tudtam maradni. Fuh még jó hogy felfejlesztettem asteriont is, asszem legendig jó lesz. :)

(#844) CactuS válasza Edge (#843) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Én örülök, hogy meglett maga a verda, plusz most a napikkal szedem hozzá a kártyákat. Egyszer volt shopban is hozzá kártya, de 50król indult, az kicsit borsos. Ha vége a karriernek, akkor onnantól csak a napi 3 eventből tud rendes lóvé jönni?

(#845) Gurgensson válasza Edge (#843) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

SCG vel 5 versenyt buktam tegnap lambok elen hihetetlen vicces volt azt hittem dobálni fogom a telomat :D

(#846) CactuS válasza Gurgensson (#845) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Én olyankor csak simán letörlöm a játékot. ;] Az elmúlt időszakban már túl vagyok pár újratelepítésen. :DDD

(#847) calamites válasza CactuS (#846) üzenetére

calamites
(őstag)

Ha letörlöm, akkor nem vesznek el az eddigi cuccaim? Mert én még mindig nem tudom átírni a nevem.

(#848) quailstorm válasza calamites (#847) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

Ha hozzá van kötve valamilyen social media fiókhoz, akkor nem veszik el.

(#849) calamites válasza quailstorm (#848) üzenetére

calamites
(őstag)

Oda sem tudok bejelentkezni. Este csinálok képernyőmentést és megmutatom.

(#850) Gurgensson válasza CactuS (#846) üzenetére

Gurgensson
(újonc)

Meg van a napi 3 mecss az 5 token miatt, 1442 pontom van.
Ez most így elég lesz az idegrendszeremnek :D
Inkább gyűjtök pontokat mert nagyon lazán toltam mostanában, még csak 50k pontom van :D

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Asphalt 9: Legends
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.