Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz Fulár #622 üzenetére

    Na, nyugodj le mert attól nyugodt leszel :) szükségünk van rád :)
    ilyenkor kell picit félre tenni a multit, ha folyamatosan tolod a előbb utóbb beletosz egy nagyon redva helyzetbe és kapod a -60 pontot mint a huzat.

    Amúgy sokan úgy manipulálják a dolgot, hogy ne kerüljenek nyeretlen helyzetbe, hogy a routerükből kirántják a tápot ilyenkkor a gama disconnectedet észlel és nem von le pontot.
    Annyira azért intelligens a kód hogy wifi kikapcsolást eszközön, alkalmazás bezárást stb megtud különböztetni, a vonalszakadástól. Sokszor látni is lehet full results-ban disconnected meg remote disconnected státuszt a playereknél.
    Sztem sokan így jutnak el legendig fos verdával komolyan múltkor ott volt egy mitshubisi-s gyerek 1860 ponttal, csak néztem persze le lett ownolva és disconnectált is, néztem az eredményét és nem volt pontlevonása.

    Egyébként(és ezt mindenki figyelmébe ajánlom mert ez a legegyszerűbb pont szerzés és kell a pont srácok! :) )ha csak a club pont szerzés a cél mindenek felett, akkor lehet nyomni a daily car loot versenyt hiába van meg a reward már, azt akárhányszor le lehet futni, hamar megvan és a rep lvl+5 pontot mindig megadja mivel sem időre nem megy sem második nem lehetsz. Ráadásul TD-vel ott lehet hagyni, megy magától.

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák