Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #6219 üzenetére

    Erio-val kapcsolatban azt hiszem egy véleményen vagyunk. :R Meme igencsak szeleburdi. És... 40 éves. Aha. Jól tartja magát. Elvileg lesz folytatása, elvégre a mangából is van még [meg gondolj Yashiro-ra].

    Más: A minap befejeztem a Motto to Love-Ru-t. Ekkora elmebeteg befejezést még sehol se láttam. Vajon lesz még folytatása?

    Aztán ott a KIss×Sis. Azt hiszem ezzel bizony lassan fogok haladni. 2 résszel bőven elértem a tűréshatáromat. :Y Nagyon beteg. Mondjuk Love-tu-n többet nevettem, de ez se piskóta. Amúgy végül úgy döntöttem - olvasva a hsz-eket -, hogy előbb megnézem a 12 részt, majd elkezdem az OVA-kat. Úgy vmennyire biztos be tudom határolni majd, hogy az ova epizódok hová kerülnek történetileg. Talán..

    Ezzel párhuzamban elkezdtem a Nyan Koi! c. animét. Na neeeeee. 7. rész jön már, nem bírom befejezni. Behalás! Ennyi hülyeséget hogy bírnak kitalálni emberek... folyamatos sokkolás. Neeh... vagy inkább: mééég!:))

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák