Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    Az már nagyon durva hogy a t-home a Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE készüléket 190 ezerért akarja eladni ha nem igényelsz hozzá semmit.... na csak mondom most néztem meg :D

    A Thom-nál is voltam Pénteken :D azt mondta a fiatal kiscsajszi hogy nettel együtt adják el a tabletet :D

    Amít ajánlottatok MyAudio Tablet Series10 1016DCC készüléket jelenleg ez a legjobb? jó oké a mac sokkal jobb lehet de az baromi drága, ez sem 1-2 ft......

    Illetve ez a MyAudio Tablet Series10 1016DCC készülék nem winchesteres hanem micro sd kártyás, tehát ha a zsebemben van (már ha befér a zsebembe, nem fog akadni a zene??)

    ill megemlítenék egy másik tablet gyártót, lehet ismeritek is, az Archos-ra gondoltam, ők winchestereset csinálnak, van valakinek Archos tábla gépe? írna róla nekünk/nekem? érdekelne a véleménye hogy milyen meg hogy akadozik-e a zene mikor a zsebében van és megy sétálni vagy esetleg futni :D

    Bár úgy is azt mondjátok hogy érdemes várni a tablet vásárlással, én sem akarom elkapkodni, csak érdekel/érdekelt hogy melyiket ajánljátok, mint mondtam lehetne ajánlani a mac-ot is ha csinál table gépet de azt soha nem fogom tudni megfizetni....

    Írjatok továbbra is :)

    [ Szerkesztve ]

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák