Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz HSM #40145 üzenetére

    Nos, én arra értettem, hogy a Cryengine egy olyan "mókolt" motor, ahol, ha négy beállítást levesz az ember High-ra, semmilyen látványbeli különbség nincs, és mégis akár 15-20 fokot lehet vele nyerni. Lehet, csak AMD kártyákra igaz, nem tudom, mert GTX960-al meg sem mertem próbálni huzamosabban a Very High beállítást... A természetes szót így értettem. :K
    Az Strix-el kapcsolatban meg az a természetes, legalábbis 390 esetében, hogy 50% rpm felett már van hangja.

    falijja: minden játék más. Far Cry 3 a mostani szereplő nálam (még nem játszottam végig soha :) ), és minden maximumon, Vsync on, és stabil 55-60 fps. Nekem single módra ez elég, a monitor is ennyit tud. Crysis 3: azt vettem észre, hogyha kikapcsolom a Vsync-et, akkor bár lesz 130 fps is, de néha akkor szaggat be, de érezhetően, és közben melegszik a GPU. Míg a fenti metódust alkalmazva pedig ott is stabil 50-60 fps van. És nem laggol, single módban ismét csak!

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák