Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz Chris1966 #62980 üzenetére

    szerintem meg......

    kikerni a TN-t es atadni a szallitonak(postanak)??
    nos ez az ido ami megtolja a varakozasi idonket!
    haTN kikeres es a postahoz jutas 1-2-3nap esetleg max 1het? akkor barmelyik posta gyors lehet! de ha valaki? elado? forgalmazo? helyi-logisztika? szallito? ucsorog a cuccon es nem juttatja el gyorsan a posta szallitasi pontjara csak 1honap mulva?..... az cumi.....

    LU nal is lathato volt regebben hogy kinabol 10nap alatt landolt Luxiba
    aztan mig onnet megerkezett a magy kir-hoz? es a ladaba!! nem ritkan 1 honap is volt!

    azt latom most minden posta eleg jol teljesit.... sot meg az eladok is 1-2 nap alatt "postazzak" a cuccot a megadott 5-7-9-14napokat sosem hasznaljak ki! van egy olyan erzesem, hogy nem megy most olyan jol az Ali busines mint evekkel ezelott??
    ezert az eladok is "igyekeznek"

    kiemelnem a lipo aksik szallitasara hasznalt LS...NL a multban ez a legjobb esetben 6het de akar 10-12het is megvolt! es nem az elado/helyi-logisztika keslekedett vele
    lathato volt NL posta tologatta az aksit..... viszont manapsag alig hosszabb az NL posta munkaja az aksival mint mas kuldemeny eseten! itt a pelda 15nap alatt megkaptam a lipo aksikat! vasarlas sep 26 LS199171709NL

    mashol meg vki ucsorog a cuccon mar tobb mint 1 honapja meg mindig nem sikerult eljuttatni a "postá"-hoz! vasarlas sep 6 LS329648700NL

    de ez csak a sajat velemenyem amit a TN-ek kukkolasabol szurtem le :DD
    nem vagyok bableves.....

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák