Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MGaa73

    tag

    Sziasztok,
    Már írtam ide a fórumba és jeleztem azt is hogy nincs tapasztalatom az Aliexpressel kapcsolatban ezért kérdezek.
    Röviden
    2020.10.25 3D-s nyomtató rendelés az Ender Official Store-ból (Aliexpressen) cseh raktár
    2020.10.26 látszólag elindult a szállítmány a tracking szerint (17track szerint csak elektronikus információ ment át a DHL-hez, míg a saját tracking szerint kb. 2 órával később el is indult a szállítmány) Delivering [CZPRGA]Leaving the operating point
    2020.10.26-tól a nyomkövetés itt meg is állt semmit nem tudok az elindított csomagról.

    Aliexpress felületén legutóbb 2020.11.27-én jeleztem, hogy nincs mozgás ekkor arra kértek, hogy nézzem meg a helyi postán (ez azért érdekes, mert a posta nyomkövetőjében nem jelenik meg ez a szám, nem is tudnám mi alapján keresni, kerestetni)
    Nyilván ezt visszajeleztem nekik amire a követekező válasz jött.

    "Dear friend ,I'm so sorry ,we're re-send for your ASAP ,it's Ok?"
    Egyébként a szállítási időt menet közben kitolták 2020-12-17-re november 2-ről.
    Tehát újra küldené ha beleegyezek. Zavaró nekem a végén a kérdés és az is hogy újra küldené. Nem küldte el? Van benne valami buktató ha elfogadom? Mit tanácsoltok?

Új hozzászólás Aktív témák