Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok, 11.11es akció keretében vettem több mindent aliexpressről, de az egyik termék eladójával meggyűlt a bajom.

    Ezt a terméket vettem meg német raktárból és az eladó DE szállítási módján hagyva, ahogy a leírásban is van.
    Erre rámírt tegnap (miközben az összes többi 11.11i termékemet már rég feladták), hogy rosszul rendeltem és így nem lesz vám és áfa mentes, de gyorsan kattintsak az általa küldött kiegészítő szállítás linkre, és akkor az lesz, mert akoor majd a német raktárból küldi majd.
    A linken a termék a kiegészítő szállítás vám és áfa mentességhez +35$ chinese registred mail.

    Elküldtem neki szépen a megrendelés leírását, ahol le van írva, hogy német raktár és szállítási mód sellers method DE, tehát a leírásának megfelelő, és nem volt róla szó, hogy több pénzt kell majd fizessek.
    Most várom a választ.

    Amúgy a +35$ kifizetve majdnem annyi lenne a végső ár, mint amennyibe most kerül.

    Szerintetek van esélye, hogy elfogadja a válaszom, vagy mindenképpen le akar gombolni?
    Az is zavar, hogy így ha az lesz a vége, hogy pénz vissza, buktam mondjuk más eladó 11.11i akcióját, mert már nem tudok mást választani.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák