Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz walakyb #37554 üzenetére

    Te tényleg nem érted. Belinkeltem a Select kupon felhasználási oldal kategóriáit.
    Ha lenne 8 $-os kuponom írtam, miután megnéztem a Select kuponok felhasználási oldalát és onnan idéztem a hogy mennyi milyen összeg mellett használható fel. Ezt neked egy hozzászólásban be is linkeltem
    De akkor itt nagyobb méretben, amit írtam ez alapján egyértelmű hogy pont az mutatja amit írtam

    Tehát 150 $-os vásárlás felett lehet 8 $-os kupont felhasználni, a 6 $-os kupont meg 65 $ felett.
    Ha egyben van 6 $, 8 $, 10 $ értékű kuponod azokat így tudod felhasználni, az hogy nincs csak 2 $-os és abból felhasználsz 3, 4 ,5 darabot egyszerre hogy ugyanilyen érték jöjjön ki, ha megengedi a rendszer, az nem volt téma. Önálló hozzászólásként is elmagyarázhatod vagy kiegészítheted, ha olyan a szituáció, nem kell megmagyarázni nekem hogy mit írtam, mert nem kívántam a részletekbe belemenni, pont elég információ lett leírva.

    Ez most az aktuális beváltási lehetőség

    Köszönöm a tanácsot, de mivel lényegében egyről beszélünk nincs miután járni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák