Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SP!T

    addikt

    Sziasztok! Remélem tudtok segíteni és bebizonyosodik hogy én gondolom rosszul a velem történteket. :D

    Rendeltem egy kamera tokot Aliról China Post Registered Airmail-el. Direkt nem a legolcsóbbat választottam, mert nem rendelek soha semmit registered nélkül. Illetve fontos is nekem, mert nem akarom, hogy csak értesítőt dobjon be a posta, hanem hozza egyből a kezembe. Ráadásul gyorsabb is, mint a Small Packetes rendelések.

    Lassan 1 hónapja nem jött meg, ami azért ritka registerednél. Magyar posta szerint nem létezik ilyen tracking szám (RG77xxxxxxxCN). Ennek okán nyomtam egy disputot, hogy kérem vissza a posta felárát, ami a termékbe volt amúgy beépítve, mivel ez nekem nem úgy küldte, ahogy kértem (nem az első eset sajnos...).

    A disputera válaszolt a seller, hogy valóban China Post Ordinary Small Packer Plus-al küldte, mert az olcsóbb volt. Hanyat vágtam magam a székben, hogy ennyivel letudta a dolgot. Persze nem fogadtam el az álláspontját és vártam Aliexpress igazságtételére.

    Az Ali igazságtétele az volt, hogy nem ad nekem igazat, várjak tovább. Ha nem jön meg X ideig majd nyissak új disputot. A legérdekesebb, hogy ők egy teljesen más nyomkövetési számot adtak nekem, mondván úton van, csak nem frissül be valami oknál fogva: UG15xxxxxxxCN. Természetesen mondanom sem kell, ezt sem lehet nyomon követni.

    Ennek hatására print screeneltem az ellentmondásokat ahol bent van a kapott FAKE tracking szám, benne van ahol az eladó leírta, hogy másképp küldte, majd azt is bele raktam ahol az Aliexpress beírja a második FAKE tracking numbert, majd kértem ennek tisztázását.

    És hogy honnan tudom, hogy fake az összes tracking number? Onnan, hogy közben megjött a mai nap és nagybetűkkel rajta volt az untracked felirat illetve egy teljesen más szám.

    Teljesen elvesztettem a bizalmam az oldalban... Már nem is tudom hanyadjára fizetem a extra posta díjat úgy, hogy nem is a rendelésem szerint adják fel a postán. Egyszerűen elegem lett ebből.

    [ Szerkesztve ]

    There's a device that I've been using called a whoop.

Új hozzászólás Aktív témák